Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с телефона - Rescue mode
#1

Здравейте колеги,

Днес телефона беше станал много бавен и реших да го рестартирам, при което на екрана ми изписа следното съобщение: [Изображение: 28536357_661020840739725_360043958_n.jpg...e=5A99F7E2]

И нито се пуска телефона, нито се спира. Не съм го флашвал, не съм го рутвал, не съм го ромвал. Всичко му е сток! Посочения сайт на екрана не съществува.. Чудя се дали един хард резет няма да го спаси, но имам ценна информация в паметта на телефона и ми се иска друго решение ако е възможно
Цитирай
Аксесоари
#2

ами задръж power бутона за няколко секунди и виж дали ще се рестартира ако пак влезе в тоя режим значи ще трябва да се флашне РОМ-а отново понеже ти исписва Attention! Please update system again

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3
Big Grin 

Това да се флашне РОМ-а нищо не ми говори Big Grin Иначе след натискане на каквито и да е бутони нищо не се е променило. Всичко ли се изтрива при един такъв флаш

То въобще не може да се свърже телефона с компютъра за да мога да го руутна. При първия начин за руут трябва да видя imei номера, който също няма как да го видя като не мога да включа телефона. Май ще си ходи  Big Grin

Всичко разбрах относно флашването, остана въпроса: как да свържа изключен телефон с компютъра?  Влязох в fastboot менюто, но пак Hisuite не намира телефона за свързан. Драйвърите за андроид също инсталирах
Цитирай
#4

(2018-03-01, 21:11:04)algeiv написа:  Това да се флашне РОМ-а нищо не ми говори Big Grin Иначе след натискане на каквито и да е бутони нищо не се е променило. Всичко ли се изтрива при един такъв флаш

То въобще не може да се свърже телефона с компютъра за да мога да го руутна. При първия начин за руут трябва да видя imei номера, който също няма как да го видя като не мога да включа телефона. Май ще си ходи  Big Grin

Всичко разбрах относно флашването, остана въпроса: как да свържа изключен телефон с компютъра?  Влязох в fastboot менюто, но пак Hisuite не намира телефона за свързан. Драйвърите за андроид също инсталирах
явно не ти са включени опцийте на програмиста и usb остраняване на грешки затова не го открива иначе ако са ти включени и имаш драйвърите щеше да се закачи . но hisuite не го вижда когато е изключен да


пробвай нещо вържи телефона към компа отвори CMD команден прозорец на компа и въведи fastboot device или fastboot devices и цъкаш ентър и виж дали ще ти покаже нещо.

съшо и fastboot reboot

Но за да го оправиш сам трябва да отключиш bootloader а за там ти трябва сериен номер и имей

Ако телефона е в гаранция пък го мятай на сервиза. пробвай това и кажи какво стана.

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

Благодаря за отделеното време, но се наложи да се обърна към специалист. Решението се оказа сваляне до Андроид 5 и телефона в момента работи като нов. Сподели, че не съм първият с подобен проблем от 6-ца на стар телефон.
Цитирай
#6

И аз имам същия проблем, как да го флашна телефона?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)