Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем след смяна на тема
#1

След инсталация на някаква Ш****а dark тема от приложението теми. телефона е в bootloop и андроида е на гъз ако някой има идея как мога да си сваля файловете преди да дам wipe data и да флашвам с друг ром Sad Sad Sad. Ако не искате да си омажете грамотно телефона внимавайте какво си инсталирате от темите.
Цитирай
Аксесоари
#2

И аз съм с такава тема(бляк жокер) но нямам никакви проблеми. Дори всички черни теми пробвах, да видя как ще стоят и с никоя не е имало проблем.

xiaomi 12X 
xiaomi MI6
lenovo zuk Z2
Цитирай
#3

(2018-03-02, 00:33:22)SkyLLeNd написа:  След инсталация на някаква Ш****а dark тема от приложението теми. телефона е в bootloop и андроида е на г*з ако някой има идея как мога да си сваля файловете преди да дам wipe data и да флашвам с друг ром Sad Sad Sad. Ако не искате да си омажете грамотно телефона внимавайте какво си инсталирате от темите.

Вкарай го в рекавъри.

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#4

да.. преди wipe data опитай само с чистене на кеш, ако имаш опция. Май при заключен буутлоудър и това няма да имаш
Цитирай
#5

И аз бях в същото положение с буутлоуп. Ако си със стоково рикавъри нямаш друг шанс освен wipe data. Аз съм с отключен буутлоадър и напрово сложих едно TWRP и ром xiaomi.eu, който разбира се разкарах след 3 дена и се върнах пак на global developer. Така че внимавайте с черните теми и андроид 8.

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай
#6

(2018-03-02, 09:59:10)Friz написа:  И аз бях в същото положение с буутлоуп. Ако си със стоково рикавъри нямаш друг шанс освен wipe data. Аз съм с отключен буутлоадър и напрово сложих едно TWRP и ром xiaomi.eu, който разбира се разкарах след 3 дена и се върнах пак на global developer. Така че внимавайте с черните теми и андроид 8.

има ли вариант да си отключа bootloader-a в това състояние без да съсипя инфото.
Някак си чрез fastboot abd команди да изтрия тая тема.. Sad
Цитирай
#7

Няма как да смениш темата през adb или fastboot.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#8

Аз не намерих начин за съжаление.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай
#9

(2018-03-02, 16:31:43)Be6i4 написа:  Няма как да смениш темата през adb или fastboot.

искам да изтрия папка themes или ако мога видя list с директориите папката на самата тема не да я сменям просто да я няма.

Или да си копирам инфото с adb pull ? май важи само за sdcard
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)