Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Някой с whitestone dome glass screen protector?
#1

Водят го най-добрия протектор за телефона и по цената си му личи, от амазон до тук стъпва някъде на 90 лв. Инсталира се по доста необичаен начин и може би затова е единственият читав, в Гугъл може да видите.

Има ли някой от форума с него и заслужава ли си парите?

Samsung Galaxy S8 - Orchid Gray | Samsung Galaxy S6 Edge - Sapphire Black |Samsung Galaxy S III - Sapphire Black | Sony Xperia X8 - Android 4.1.2  
Цитирай
Аксесоари
#2

Виж в темата за аксесоари, имаше един-двама престрашили се да си го поръчат. Доволни са.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#3

Добри думи казват за него в темата аксесоарите.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#4

Няма по-добро решение. При правилна инсталация няма да разбереш, че е там. Чувствителност, усещане, тъч, цветове - всичко е перфектно. Единственият недостатък е високата цена, както и малко сложния монтаж, но си струва. Като си купиш 3-4 обикновени протектора и ги хвърлиш след 2 дни, ще разбереш, че и цената не е толкова висока.
Цитирай
#5

Аз съм с такъв протектор. Сам си го монтирах, при внимание и сръчност се получава перфектно.
За няколкото месеца ползване не е мръднал, супер качество!
Ако си го купиш ще останеш много доволен, гарантирано.
Цитирай
#6

(2018-03-02, 21:09:19)hollyshit написа:  Аз съм с такъв протектор. Сам си го монтирах, при внимание и сръчност се получава перфектно.
За няколкото месеца ползване не е мръднал, супер качество!
Ако си го купиш ще останеш много доволен, гарантирано.
Може ли снимка как е около крайщата? Мерси Smile

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Samsung Galaxy S8 - Orchid Gray | Samsung Galaxy S6 Edge - Sapphire Black |Samsung Galaxy S III - Sapphire Black | Sony Xperia X8 - Android 4.1.2  
Цитирай
#7

Ето тук е разказал за монтажа, първи впечатления, коментар за краищата, снимки - от този пост и надолу.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#8

(2018-03-03, 17:48:55)sashundera написа:  Може ли снимка как е около крайщата? Мерси Smile

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
По краищата има съвсем тъничко, по-тънко от косъм бяло кантче, трудно забележимо е.
Просто от многократното почистване по краищата със спирт се изважда по мъничко от лепилото на протектора и съответно се получават тези визуални ефекти.
Не е по цялата обиколка, а само на отделни участъци. Наистина е трудно забележимо, само при задълбочен оглед се вижда. Други дефекти нямам.
Цитирай
#9

(2018-03-03, 19:57:03)hollyshit написа:  По краищата има съвсем тъничко, по-тънко от косъм бяло кантче, трудно забележимо е.
Просто от многократното почистване по краищата със спирт се изважда по мъничко от лепилото на протектора и съответно се получават тези визуални ефекти.
Не е по цялата обиколка, а само на отделни участъци. Наистина е трудно забележимо, само при задълбочен оглед се вижда. Други дефекти нямам.
А от къде си го купихте точно? Откъде идва най-евтино

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Samsung Galaxy S8 - Orchid Gray | Samsung Galaxy S6 Edge - Sapphire Black |Samsung Galaxy S III - Sapphire Black | Sony Xperia X8 - Android 4.1.2  
Цитирай
#10

(2018-03-19, 14:42:15)sashundera написа:  А от къде си го купихте точно? Откъде идва най-евтино
Купувах го доста отдавна от някакъв английски сайт.
Нямам идея в момента по колко вървят и къде е най-евтино.
Цитирай
#11

Amazon.de
Цитирай
#12

Някой ще може ли да ми каже къде мога да отида за да ми сложат такъв протектор????
Цитирай
#13

(2019-12-17, 14:31:51)Martin229 написа:  Някой ще може ли да ми каже къде мога да отида за да ми сложат такъв протектор????
В сервиз на Самсунг за да ти включат заплатен повторен опит ако го объркат. В треторазредни сервизи ще ти кажат да си ходиш.

Според мен гледай 50 пъти ако трябва едно видео как става и го направи сам. Не е ядрена физика все пак.
Цитирай
#14

(2019-12-17, 22:30:18)Deranox написа:  В сервиз на Самсунг за да ти включат заплатен повторен опит ако го объркат. В треторазредни сервизи ще ти кажат да си ходиш.
В сервиз на Самсунг слагат само оригинални техни продукти.

Във всеки мол на щанд за аксесоари за телефони слагат протектори, просто ги питай и предполагам ще ти свършат работа.
А най-добре сам да се постараеш. Просто се изисква много внимание и старание за най-добър ефект.
Само много трябва да се внимава за нещо много важно!!!
Преди да се лепи протектора е задължително да се залепи мъничко парченце тиксо върху говорителчето!!!
Не за друго, но лепилото е течно и понякога се случва като се разлива самостоятелно под протектора да излезне малко от него в горния край и да влезне в дупчиците на говорителчето. И става весело, няма чистене.
Затова е хубаво с помощта на тиксо да се избегне това.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)