Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Бъгове в Xiaomi Mi Note 3
#26

Защото не си в пейзажен режим, вероятно(на знам дали има значение)
Стереото е псевдо. Единия канал е долния говорител, а другия е слушалката на телефона
Цитирай
Аксесоари
#27

Аз си мислех, че долу е с два, а то било само за симетрия... Big Grin
Цитирай
#28

Да попитам нещо
Преди време имах Redmi Note 4x и бях много доволен,никога не съм му правил хард резет и си работеше без проблеми
Вие правите ли хард резет след всяко обновяване на miui то?Със Samsung задължително правих.
Аз вчера обнових до 8 и направо се чудя да го резна или не?!
Цитирай
#29

това е повтаряно многократно и все пак:


ПРЕПОРЪЧВА се ресет при ъпгрейд на андроид, например от Нуга към ОРЕО
и при ъпдейт на миуи версията, Например от миуи 9, на миуи 10.
Препоръчва се, но не е задължителне. ПРави се само ако имаш проблеми след ъпдейта.
Ако телефона си работи няма защо да се занимаваш да го ресетваш
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • lost in
Цитирай
#30

Да ясно,мисълта ми беше ,че при Samsung резета си беше почти задължителен,понеже 95'/. правеше проблеми след време,тук при Xiaomi и при Huawei не се налагаше толкова Smile
Цитирай
#31

сега версиите са по-близки като функционалност една до друга и затова не се омазват толкова.
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • lost in
Цитирай
#32

Няма ли бъгове тоя телефон,много постна темата Wink
Цитирай
#33

Има, дисплея му се драска изключително лесно ми се струва. Кажете какви са вашите наблюдения? Да пишат тези, които не му слагат скрийн протектори.
Цитирай
#34

Цял месец го ползвах без защитно стъкло.. Нямах и драскотина


А за бъговете китайската алфа в доста зле камерата
Цитирай
#35

Ами това е на брат ми, още в офиса на Еконт го изтърват на бюрото и щетите са брутални... Драскотините са много дълбоки, клечка за зъби засяда в тях, има и много малки, които не се виждат на снимката. А е изтърван от ръцете на бюрото... 20-30см...


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#36

Сигурно са го изпуснали върху пирони.Smile

Xiaomi mi note 3 6/64>Redmi note 7> nova 5t>>samsung s 23 ultra 8/256 black.
Цитирай
#37

Така са му го пратили
Тези дълбоки и дълги резки могат само да се появят ако телефона е изтърван на земя и с плъзгане поне метър по дисплей и то на асфалт или бетон
Даже драскотините повече ми приличат,все едно някой тествал с бръснарски ножче стъклото,т.е.умишленно надраскано.
Драскотините от несъзнателно изтърване,не изглеждат така
Цитирай
#38

Все пак това не е удароустойчив телефон , трябва да се пази! Аз го използвам с протектор, макар че не седи хубаво, но за мен е много важно да го запазя- такъв съм си, пазя си телефоните. Телефоните ми след 1-2 години експлоатация, не си личи че са ползвани! Нормално е за такъв телефон при сериозно изтърване върху твърда повърхност , да има сериозни поражения! Те тези телефони които се водят удароустойчиви се трошат при сериозен удар, пък камо ли Mi Note 3-ката. Един колега си купи Samsung Note 8- флагман на Самсунг. След първото изтърване се пукна гърба му! И това е телефон за над 1500 лева!

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай
#39

По принцип е така,но тук говорим конкретно за случая
Но нека не сравняваме Samsung Note 8 със който и да е модел на Xiaomi(ако това намекваше с поста си),нищо нямат, особенно като сглобка и качество на материалите!
П.с.Хардуерно обаче,от Xiaomi бият всички, дори и софтуерно!Изключително качество в хардуера!
Цитирай
#40

Колега lost in , явно съм се изразил неправилно. Понеже има колеги , в постовете на които има нотка на пренебрежителност към телефоните с марка Xiaomi - че са кофти телефони , чупят се много и имат много бъгове, дадох сравнението с Нота на Самсунг , с което исках да кажа , че и флагманските телефони , дето струват една шапка с пари , също се чупят и имат бъгове. А за хардуера на Xiaomi съм абсолютно съгласен с теб - за мен са номер 1 в този ценови клас. in

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
[-] 1 потребител изказва благодарност на vi4444o за това мнение:
  • lost in
Цитирай
#41

Ми така ми прозвуча поне....и аз се извинявам Smile
Поздрави
[-] 1 потребител изказва благодарност на lost in за това мнение:
  • vi4444o
Цитирай
#42

С xiaomi.eu 10.2.3.0 ром съм. От снощи нещо се бъгна блутута и загубих връзката между mi band3 и телефона.Пробвах рестарт на телефона, изчистване на данните на блутут, раздвояване и повторно сдвояване на гривната от ми фит и не става.Не мога да свържа и блутут слушалки с телефона. Някакви съвети?

Xiaomi mi note 3 6/64>Redmi note 7> nova 5t>>samsung s 23 ultra 8/256 black.
Цитирай
#43

Днес изненадващо синоптика и вайбъра ми отказаха да работят. До обяд всичко беше нормално с тези приложения и следобеда им стана нещо. Влизам в тях и след около 5 секунди крашват. Трих кеша, рестартирах телефона, преинсталирах ги - няма резултат. Нищо не съм пипал по телефона , даже и ъпдейти на приложенията е нямало. Най - странното е , че до обяд им нямаше нищо. Вайбъра даже получавам съобщения всичко точно, но вляза ли - макс 5 секунди. Моля за помощ и благодаря !
Цитирай
#44

За вайбър - може да си е от вайбър.
Като цяло може да се опита с по-стара версия (например от apkmirror) но специално вчера имаше оплаквания и от други потребители на други марки.
Съвпадението с неработещия sinoptik обаче ме навежда на някакъв дерт с рома?
С коя версия е телефона? Андроид и Миуи?
Цитирай
#45

Нямам дертове с Рома - не съм го пипал global stable miui 11.0.5 / android 9. Явно ще чакам ъпдейти на приложенията
Цитирай
#46

След оптимизация на приложението security, статистиката за батерията се прецака...при рестарт показва 0 часа активност...
Цитирай
#47

Аз си мисля, че изобщо не отчита правилно колко е бил активен телефона. Батерията ме изкарва по два дена горе долу и ми показва накрая 2-3 ч sot. Виждал съм и шотове на 7 ч екран с останала батерия около 10%.
Цитирай
#48

Здравейте. От няколко седмици минах на xiaomi eu 12.0.1.0 от eu 11.0.5. Сега забелязах че автоматичното завъртане на екрана не работи. Рестартиране на телефона оправя нещата, но за кратко. След няколко часа пак не работи. Имал ли е някой подобен проблем и какво е лечението.

Изпратено от моят Mi Note 3 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#49

при мен е спряно по подразбиране, но винаги като съм го пускал не е имало проблем.
Xiaomi.eu 12.0.1.0 - чиста инсталация (китайски фастбуут + TWRP + rom - без руут)
Цитирай
#50

Проблемите с автоматичното завъртане на екрана , за които писах по-горе ги причинява използването на така наречените " супер тапети ". След като ги махнах, всичко е наред.

Изпратено от моят Mi Note 3 с помощта на Tapatalk
[-] 3 потребители изказват благодарност на plamen.pk за това мнение:
  • altawast, Be6i4, suffer
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)