Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Бъгове в Xiaomi Mi Note 3
#51

Някой има ли проблем с пръстовия отпечатък ? Регистрирал съм три такива и през ден имам проблем с отключването (хваща на 3-4 път) и като бързам е изнервящо. Иначе на следващия ден се отключва от първия път , после пак се връщаме в старото положение.
Цитирай
Аксесоари
#52

Кой ром?

С къстъмите стават такива глупости по принцип.
Базирани на AOSP
Цитирай
#53

Global 12.0.1 търсих за сходен проблем по форумите, но при всичките се оправя или с регистрирането на нов отпечатък или при рестарт. Аз регистрирам и всяка седмица по три и вече си мисля , че е хардуерен проблем. Имам и други приложения , които са с пръстов и едното за малко да го блокирам на 4 опит да вляза.
Цитирай
#54

В тестовото меню как стоят нещата?

*#*#6484#*#*
Цитирай
#55

Минава тестовете , всичко е точно там. Най - дразнещото за мен е , че един ден е ОК , на другия ден е зле , после пак се връща към нормална работа. Ще ги карам така, докато изкара...
Цитирай
#56

По принцип на всеки 72 часа иска потвърждение със пин или парола (което си си избрал) за по-голяма сигурност. Пише си го отгоре на екрана.
Цитирай
#57

Здравейте ! Дано все още да има активни притежатели на модела. Та към проблема - не е точно бъг на телефона, но не намирам решение на следното: от известно време youtube не иска да ми сменя качеството на видеата - давам пример: задал съм от настройките при мобилни данни да възпроизвежда на ниско качество, при wifi на високо. До преди няколко месеца нямаше проблем - когато съм на мобилни и реша , че искам високо качество си го сменям ръчно, а wifi на 30 секунда автоматично ми го прехвърлеше на високо качество. От няколко месеца обаче тези настройки не искат да работят и трябва всеки път ръчно да си сменям качеството на видеото (всичко се възпроизвежда на ниско, независимо какви надстройки задам, даже и автоматични). По - скоро го отдавам да е проблем на самото приложение, при положение че ъпдейт на miui вече няма (global). Но и на самият youtube минаха повече от 5 ъпдейта и проблемът виси. Някой да е имал такъв случай и да го е разрешил? Благодаря !
Цитирай
#58

Като цяло (най-малкото заради рекламите) опитай Vanced.
Oсвен това работи на заключен екран и на заден план Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)