Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Бъгове в Xiaomi Mi Note 3
#1

Колкото и да е хубав един телефон все ще се намери бъг. От два дни го имам телефона и вече открих бъг в "Допълнителни настройки"-"Преки пътища за клавиши и жестове" 
Тъй като съм свикнал от стария телефон Мейзу МХ 4 да го заключвам със задържане на бутона на менюто, се разрових  да го открия и тук, но се оказа че не работи. Колега има Редми ноте 4 и при него си работи. Има ли начин да го "излекувам"
   С последната глобална стабилна версия съм, така си дойде от Китай.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвай да смениш езика на английски,настройваш и после връщаш български.

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#3

Разбира се, че има!
Това не е бъг от телефона, а от превода. Мини на Англииски, направи си каквото е нужно и върни пак на Български Wink

@gipso ме изпревари Smile

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#4

Благодаря и на двама ви.
[-] 1 потребител изказва благодарност на econt за това мнение:
  • kichone
Цитирай
#5

Преди две седмици закупих за приятел телефона с инсталиран последен Глобал стейбъл. От около пет дни телефонът е почнал да фрийзва при входящо звънене и ползване на фейсбук, като тва се случва по два-три пъти дневно и се налага рестартиране. Някакви решения?

Xiaomi mi note 3 6/64>Redmi note 7> nova 5t>>samsung s 23 ultra 8/256 black.
Цитирай
#6

Да не би да не е последен глобал стейбъл,а "гараж" изпълнение?!

Фабрични връщал ли си?

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#7

Не е мой телефонът,но и моят е със същия ром 9.1.4.0 NCHMIEI.

Xiaomi mi note 3 6/64>Redmi note 7> nova 5t>>samsung s 23 ultra 8/256 black.
Цитирай
#8

Да си види автостарта. Врроятно е сложил някакви приложения които тормозят апарата
Цитирай
#9

Днес открих, датата на календара ми показва само единицата от 15-ти .
До сега не съм обърнал внимание да ли е само днес ,но утре ще го проследя.Не съм рестартирал телефона за да видя дали ще се промени.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#10

Рестарт му е нужен май Wink

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#11

Или е от темата. понякога се бъгват
Цитирай
#12

Моят който го ползвам чат пат, докато нямам друг тел и ми направи следното неприятно впечатление.
При входящи разговори слушалката е станала тиха. Преди не беше.
При изходящи е нормална - силна.
Това не мога да си го обясня - кое кнтролира звука в слушлката при входящи и изходящи повиквания?
Форматирах го - същата работа.
Сега остава да го флашна с глобал ром, че от както е взет е с мултито на ксиаоми еу.
Свалих от линковете на suffer май-последният глобал 9.1.4 
 За флашване през рекавъри - обаче при рестарт в тврп ми дава грешка. И съответно не го флашва

Та коя  процедура препоръчвате за флашване от седмичен към глобален - ми флаш, ми тул ли какво беше там...че отдавна не съм префлашвал миуи Sad
Цитирай
#13

Щом си отключен най-добре през ми флаш fastboot/edl
Цитирай
#14

http://en.miui.com/thread-2418276-1-1.html

Има проблем с камерата на новият ром. Наистина е станала малко мудна и не фокусира така добре.
Цитирай
#15

Аз не забелязвам никаква промяна по камерата, предполагам, че това наистина си е някакъв бъг и става въпрос за единични случаи
Цитирай
#16

В последно време след като ъпдетнах, спират да работят бутоните за връщане и мултитаскинг. Оправят се след рестарт. С предишния РОМ нямаше такъв проблем.
Цитирай
#17

Не знам дали е бъг, но да не отварям нова тема... Как да си махна следенето на интернет потреблението, че от оптимизацията започнаха да ми идват известия колко много трафик ми остава... От опциите изключвам за монитор на данните, но няма резултат, все едно не иска да се изключва тази статистика
Цитирай
#18

Мисля, че трябва да спреш data usage notifications
Цитирай
#19

Здравейте, днес съм получил някакъв ъпдейт, без да съм разрешавал. Имам промяна на нотификаците, това което не дразни че през заключен екран не мога сваля лентата с нотификаците за да сменям песните от плеъра. Как мога да го оправя?

ZTE Blade Q=> Xiaomi mi4 2 gb
Цитирай
#20

Settings - Notifications & statusbar - show on lock screen
Цитирай
#21

Вчера забелязах , че при слушане на музика от Spotify, на lock screen ми показва все едно слушам от вградения плейър Music? Някой друг да му се е случвало? С MIUI Global 9.5.3.0 съм.
Цитирай
#22

И при мен е така. Май със всички плеъри е така.
Цитирай
#23

Здравейте ! От няколко дни започна да не ми хваща пръстовия отпечатък - понякога на 5-6 път ми отключва телефона. Някой друг с такъв проблем ?
Цитирай
#24

(2018-05-27, 14:13:08)Dvalchev написа:  Здравейте ! От няколко дни започна да не ми хваща пръстовия отпечатък - понякога на 5-6 път ми отключва телефона. Някой друг с такъв проблем ?

Изтрий го и го въведи отново.

Xiaomi mi note 3 6/64>Redmi note 7> nova 5t>>samsung s 23 ultra 8/256 black.
Цитирай
#25

Защо като пусна нещо се чува звук само от единия високоговорител?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)