Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Някой ползва ли все още S4-ката си?
#1

Днес сложих 8.0.1    CrDroid. Този телефон все повече ме изумява. Страхотен работен телефон като изключим батерията не съм я сменял може да е взела дала вече... Някой ползва ли все още такъв телефон и с какъв андроид?

HUAWEI P30 / samsung s22 ultra
Цитирай
Аксесоари
#2

Тоя телефон единственото вече за което става е да го подариш на баба или дядо да си имат GSM-че!
Цитирай
#3

Аз го ползвам с андроид 5.0.1 и всичко си ми върви пушка..Май месец стават 4години,и ще го сменя само заради батерията,защото немога да докарам и 3 часа на екран с моето ползване(купих 2-ра батерия на година и половина е тя)

Sony Ericsson T630 /2008/  Sony Ericsson K810 /2008-2014/  Samsung Galaxy S4 /2014-2018/ Sony Xperia XZ Premium  /2018- 2024/ Samsung Galaxy S23 /2024 -/
Цитирай
#4

Аз също го ползвам, но за съжаление все повече проблеми започва да ми прави. Първо на всяко отключване ми излизат някакви под менюта с "Телефона е на вибрация и не знам си какво може да стане.."(нещо като упътване) и при падане на батерията на 15 процента ми излиза също нещо подобно, а днес ми излезе съобщение, че СД картата е празна или неправилен формат, въпреки че си я отваря и работи. Та не знам ще правя хард ресет сигурно.
Колега какъв е този андроид : 8.0.1    CrDroid ?
Може ли линк и малко отзиви.
Поздрави!

Android User: Galaxy S2, Galaxy S4, Galaxy A50
Цитирай
#5

Сина ми го използва с Android 6.0.1 Optimized CyanogenMod 13.0 builds, ROM for the Samsung Galaxy S 4 вече втора година и единствения проблем е батерията, едва един ден...

Huawei Mate 20 pro + Samsung S21 5G 256gb
Цитирай
#6

От 4 дни отново я ползвам. J7 - та е в бокса за постоянно.. Бих казал че телефона не отстъпва с нищо на някой по нови модели. И батерията държи - и всички функции ги има (та и в повече)
       
Цитирай
#7

Аз си карам с note 4, не играя, всичко до този момент се отваря и работи прилично.

Изпратено от моят SM-N910C с помощта на Tapatalk
Цитирай
#8
Question 

Не се сдържах и смених дъното с това ат старата ми GT-I9505 и сложих оптимизирана LineageOS 16. Страшно доволен съм Smile
       
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)