Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Заключване на телефона
#1

Кой вид заключване е най-удачен и безопасен за нашите телефони.
Цитирай
Аксесоари
#2

За мен това е пръстовият отпечатък.

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Аз също използвам пръстовия отпечатък - според мен е много бърз и удобен метод за отключване, въпреки мненията на много потребители, че е на грешно и недостъпно място.

Samsung S3 / Note 4 / Note 8
Huawei P30 Pro
Цитирай
#4

Аз ползвам слайда само

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
#5

Аз предпочитам пръстовия отпечатък, но съм активирал и ириса, който при мен работи в 90% от случаите, стига да свикнеш на какво разтояние да държиш телефона Smile

Samsung Galaxy Note 8
Samsung Gear S3 Frontier
Цитирай
#6

Пръстов + ирис. Пръстовия ме кефи, че отключва телефона дори и без да се натиска пауър бутона. И чесно казано никога не съм натискал камерите вместо него.

Galaxy S3 - Galaxy Note 4 - Galaxy S7 - Galaxy Note 8 -Galaxy S21 Ultra
Цитирай
#7

С пръстовият не е необходимо да се натиска какъвто и да е бутон за да се отключи телефона, което е най-удобното според мен. Самият пръстов отпечатък сработва дори когато съм плувал по час и половина в басейн и малко или много ми се е променила формата на пръста и структурата на кожата.
Цитирай
#8

И аз също използвам пръстовия отпечатък, а ирис скенера дори още не съм го изпробвал.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#9

Пръстов + ирис

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#10

Аз ползвам само лицевото. Няма кво чак толкова да крия

Galaxy Note 2>4>8>20Ultra>24Ultra
Цитирай
#11

Само при мен ли има проблем или при всички идвам от oneplus 3t и там ползвах лицево отключване и сработваше на стотната в доста широк обхват а тук нито лицевото нито ириса работят коректно за ириса трябва да го гласиш и да се опулиш а лицевото трябва да го глася 3-4 секунди само пръстовия работи коректно и що годе бързо макар че сравнен с 3t е пълен .......

ONEPLUS 3T
SAMSUNG GALAXY NOTE 8
Цитирай
#12

При мен, когато имах телефона, лицевото работеше светкавично. Но трябва да си на светло, на тъмно доста по-бавно ставаше.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#13

Днес забелязах нещо странно...
Ползвам ирис отключване на телефона, завъртях го наобратно апарата и ириса не бачка.
Значи ако това е някакъв истински ирис скенер, ще ми засече очите без значение дали го гледам наобратно или не.
Според мен това е пълен т@ш@к и измама!

Moto G9 Plus - Stock ROM
Цитирай
#14

За мен ириса на този етап е още много далеч от това което трябва да бъде. Ползвам засега само лицевото разпознаване, защото работи много бързо. При пръстовия отпечатък имам проблем заради кейса и не всеки път разпознава, особено при epay когато трябва да се логна или да платя нещо.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)