Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

CustomRom Lineage OS 15.1
#1

Здравейте, колеги някой да е слагал този къстъм ром?Аз немога да разбера как да си включа Google Asistanta да заработи.Вече 5 часа правя какви ли не варианти и неще да тръгва това чудо Big Grin. Давайте някаква идея как да процедирам. Не ми дава да задам Ok google разпознаването.


Цитирай
Аксесоари
#2

Гапсове сложи ли?

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#3

(2018-03-11, 17:26:35)gipso написа:  Гапсове сложи ли?

Явно съм сложил неподходящите gapps. Рефлащнах го на ново с stock gapps и взе че тръгна. Много сполучлив ром.


Цитирай
#4

/off , Извинявам се за лаишкия върпрос, при този телефон, при флаш на нов/къстъм/ ром, или ако се руутне, има ли някаква индикация за (питам заради гаранцията)?
Досега все самсунги съм имал и там има KNOX=0, който при руут и нов/къстъм/фирмуер става KNOX=1 и край, няма връщане.- гаранцията отпада....

Xiaomi Mi A1 , Galaxy S IV I9515, Lolipop 5.1.1(CyanogenMod CM12.1) -Mtel, Galaxy Ace2 [4.4.2-KitKat] CM 11, Рено Меган II Grandtour -2006/1.6v V16/Fobos
Цитирай
#5

при самсунг май няма отключване на bootloader - вероятно затова го има това, ама ти ако им го дадеш със стоков ром в сервиза няма как да докажат, че ти си го направил това.
Винаги можеш да твърдиш, че не разбираш
Цитирай
#6

Тоест? Не могат да видят че е пипано по ROOT, и CUSTOM FIRMWARE, ако след това е инсталиран STOCK FIRMWARE?

Xiaomi Mi A1 , Galaxy S IV I9515, Lolipop 5.1.1(CyanogenMod CM12.1) -Mtel, Galaxy Ace2 [4.4.2-KitKat] CM 11, Рено Меган II Grandtour -2006/1.6v V16/Fobos
Цитирай
#7

Не би трябвало да могат..
Не ми е попадал а1 да сравня фастбуут командите при откл/закл буутлоудър. Но щом ти дават официален метод за отключване, при който не пише че губиш гаранция не виждам как нашите биха се заяли
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)