Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Закупуване на note 4 4GB 64 GB от България
#1

Привет,
Има тема за купуването на апарата от китай , но от България няма никаква информация. Мен ме интересува дали е възможно да се купи от България и не от операторите или технотата. Търгачите в пре**ника го предлагат на доста висока цена , а в технотата и операторите ,както обикновено цената е завишена.
Някой купувал ли си е апарата от някой онлайн магазин в България? 
Линк тук има за по 300 и малко лева  и пише ,че е 4 - 64 snapdragon ,но когато натисна на спецификации показва ,че е 3-32 и кой ли знае кой от двата процесора. Ще се радвам някой , който е пазарувал от тях апарата да каже от кой го е взел.

Славия София 1913
Цитирай
Аксесоари
#2

@slavistа.  Аз също като теб мисля да взема този телефон онлайн и ще се обадя първо да ми пратят по E-mail какво ще получа. Успех!
П.П.- Днес е неделя, утре ще се обадя....
Цитирай
#3

person, ще се радвам да споделиш къде си спрял да го купиш и какво са ти казали по телефона . Предполагам ще бъде и от плюс на хора , които също искат да се сдобият с апарата.

Славия София 1913
Цитирай
#4

(2018-03-11, 21:14:41)slavista написа:  ....Някой купувал ли си е апарата от някой онлайн магазин в България? .....
Аз го взех оттук и съм доволен засега

Xiaomi 12
Цитирай
#5

(2018-03-11, 21:14:41)slavista написа:  Привет,
Има тема за купуването на апарата от китай , но от България няма никаква информация. Мен ме интересува дали е възможно да се купи от България и не от операторите или технотата...
В xiaomishop.bg се предлагат и двата модела - може да погледнеш и там.

 
Цитирай
#6

Подкрепям колегата от пост № 4. Моя телефон го купих от там и съм изключително доволен. Нямаше моя цвят и любезно ме помолиха да изчакам няколко дни. Обадиха ми се като пристигна и ми го доставиха още на другия ден. Даже и доставката беше безплатна. Има гаранционна карта за две години гаранция, но дано не ми се налага да я ползвам.
Цитирай
#7

За период от половин година купихме 3 броя от get.bg. Моя е 16/3 OV sensor, а другите два са 32гб/3 и са със камера сензори на самсунг. Интересното е че моя вместо с касова дойде с лист с извадени точки от закона които премахват нуждата от касова бележка при наложен платеж през куриер. Имат бързо и коректно обслужване, но доставките идват с Rapido, а на сайта им пише speedy.

SE WT19i, SGS II, SGS IV, XPERIA SP, LG G2, Xiaomi Redmi note 4x
Цитирай
#8

(2018-03-11, 21:14:41)slavista написа:  Привет,
Има тема за купуването на апарата от китай , но от България няма никаква информация. Мен ме интересува дали е възможно да се купи от България и не от операторите или технотата. Търгачите в пре**ника го предлагат на доста висока цена , а в технотата и операторите ,както обикновено цената е завишена.
Някой купувал ли си е апарата от някой онлайн магазин в България? 
Линк тук има за по 300 и малко лева  и пише ,че е 4 - 64 snapdragon ,но когато натисна на спецификации показва ,че е 3-32 и кой ли знае кой от двата процесора. Ще се радвам някой , който е пазарувал от тях апарата да каже от кой го е взел.
Аз имам закупен art mobile,цена около 370 лв в момента 2 години гаранция ,процесор 625 на куалком,и това препоръчвам

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk

HTC Desire 816W
Lenovo k3 Note
Xiaomi Redmi Note 2
Цитирай
#9

Утре ще видя от Спиди какво ще ми достави, дали и аз няма да имам проблеми. Всичко е въпрос на късмет.....
Цитирай
#10

Аз също като колегата person поръчах от същия магазин . Ще напиша и аз мнение.

Славия София 1913
Цитирай
#11

Аз си го купих от техсмарт за 379лв с две години гаранция 4/64. Сега гледам промоцията е свършила и пак си е 419лв но не е зле да се оглеждате за нова промоция. Оказа се че телефона се продава като топъл хляб и бързо се изчерпват количествата из техно магазините. Консултанта каза, че зареждат всяка седмица, а беше изчерпан черния и си взех сив, розови имаше Big Grin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)