Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 4.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за S9 & S9+

(2020-04-08, 16:30:17)NoshtenYastreb написа:  Аз съм с Galaxy fit. Нямам проблем с рестарт. Гледам че и съня уж го е записвал, ама колко точно не знам, защото не съм засичала. 
Обаче след предпоследният ъпдейт имам чувството, че батерията ми направо изхвърча почти от нищо. А не съм сменяла нищо по настройките.
Проблемът май се оказа масов за собствениците на Galaxy Fit, а и не само. Това след последния ъпдейт на Samsung Health, Фърмуера на гривната и Wearable приложението.

В тази тема се обсъжда от доста хора със същия проблем :

https://eu.community.samsung.com/t5/Wear...dp/1518255

В общи линии :

-изключва/рестартира  се гривната  на случаен принцип при пускане или спиране на нощния режим 
-на гривната отчита тренировки, сън, сърдечен ритъм, стрес, НО не ги синхронизира с Samsung Health 

Явно проблемът е софтуерен. И преди ми се случваше да се рестартира сама да кажем един път в седмицата, но сега са го омазали тотално от Самсунг.
Щях да я пращам за гаранционен ремонт в сервиза на Самсунг, щото от Плесио не ремонтирали Самсунг, въпреки че е купен от тях....., но май ще изчакам за нов ъпдейт. 
Може би ти не си ъпдейтнала още.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

[-] 1 потребител изказва благодарност на remixa92 за това мнение:
  • NoshtenYastreb
Цитирай
Аксесоари

Линка не ми се зарежда. 
Освен да се рестартира, без аз да съм я забелязала. Иначе сега гледах за съня специално, записвал го е. Като часове не знам колко точно е. 
Моята виси на зарядното през 2 вечери. Нещо не се оказаха много стабилни. Започвам да съжалявам за покупката ù.
Цитирай

(2020-04-12, 15:27:32)NoshtenYastreb написа:  Линка не ми се зарежда. 
Освен да се рестартира, без аз да съм я забелязала. Иначе сега гледах за съня специално, записвал го е. Като часове не знам колко точно е. 
Моята виси на зарядното през 2 вечери. Нещо не се оказаха много стабилни. Започвам да съжалявам за покупката ù.
https://eu.community.samsung.com/t5/Wear...-p/1518255

Ти на последния ъпдейт на Samsung Health, Wearable и на гривната ли си?

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Вчера след като писах видях, че има нов ъпдейт. Сега ще очаквам и рестартиране  Tooth дано поне батерията малко да са я оправили.
Цитирай

Днес ми дойде нов ъпдейт на Wearable приложението и изглежда от Самсунг засега са оправили проблема, даже изкара информацията от последните два дена в които не отчиташе. Да се надяваме и батерията и рестартите да оправят също.

На мен ли ки се струва или са премахнали възможността да си избираш в кои часове да ти напомня да се движиш?

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

[-] 1 потребител изказва благодарност на remixa92 за това мнение:
  • NoshtenYastreb
Цитирай

Имам за махане 1 кейс на спиген 360° от 2 части обръч и задна част (същия като на снимката) за s9 g960f ако някой колега търси да драсне лс


Прикачени файлове Миниатюри
   

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)