Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 4.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за S9 & S9+

Днес си закупих новите Samsung Buds, имат уникален звук Smile[Изображение: bf0fc60488216dc26a4f64fb6fddc4d0.jpg]

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB Titanium Black
Цитирай
Аксесоари

Честито!Хубави са,но чак уникален звук е малко пресилено.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай

Мерси, това е моето мнение. Пробвах над 10 вида безжични от 20 евро до 200 евро и тези вадят най-добрия звук Smile

П.С това е моето мнение и не ангажирам никой с него Smile

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB Titanium Black
Цитирай

Наистина слушалките са много добри ,пробвах ги за час останах много доволен . Имам едни безжични на Sony extra bass купувал съм ги за 200лв и определено тези на Samsung са много по-добри .
Цитирай

Откъде взе слушалките?
Цитирай

Колеги, някой срещал ли е из бг сайтове, кейсове за с9 на Game of Thrones?

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Цитирай

Здравейте на всички.Скоро си взех С9 и искам да попитам кой протектор е по хубав?
Hama или  energizer
И двата са на една цена.
Цитирай

За стъклен протектор ли говориш? Ако за това става въпрос, който и да вземеш ЩЕ СГРЕШИШ! За Samsung забрави за хубав протектор, който не се разлепва след максимум една седмица, за по-малко от 80 лв. Та даже и тези за 80-100 пак не са идеални. С две думи отпиши стъклените протектори за този модел, пари на вятъра са. Не стават.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

За стъклен протектор става на въпрос.Тия двата днес ги гледах в теленор.Аз имам иначе протектор но ме дразни че има вече балончета.И другото което е че не е изрязано отпред за предната камера и ми се струва че снима гадно.Друго си е да има дупка както е за задната.Поне аз си мисля че има значение.А тези двата са изрязани отпред.
Цитирай

Стъклен само Whitestone dome glass, който вече 8 месеца не е мръднал но ми излезе 120лв от Амазон.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Пак надъхванки.Моя стъклен протектор около 20 кинта от Теленор. 10-ти месец няма мърдане,перфектен!Изрязан около сензори и предна камера.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай

(2019-05-02, 21:49:54)ozon-t написа:  За стъклен протектор става на въпрос.Тия двата днес ги гледах в теленор.Аз имам иначе протектор но ме дразни че има вече балончета.И другото което е че не е изрязано отпред за предната камера и ми се струва че снима гадно.Друго си е да има дупка както е за задната.Поне аз си мисля че има значение.А тези двата са изрязани отпред.

Няма никво значение дали ще е изрязан за предната камера или не, особено ако залепването е от типа на WhiteStoneDome. Такива протектори се намират за по 5лв в Алито. Според мен дори ако е изрязан за предната камера е по-зле  тъй като се събират много боклуци и прах точно на това място.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Аз ползвам хидрогел от около 6 месеца. Като защита мога да кажа че е ок даже издържа и на падане от около 90см по дисплей без поражения. Като цена са по 2-5 лева от алито и по тази причина си ги сменям когато реша. От стъклените от Али не съм доволен защото се отлепят от калъфите които ползвам. Но не съм и съгласен с колегите които казват че само протекторите за по 100+ лева стават. Абсурдно е да се дават толкова пари парче стъкло с малко лепило по него.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
[-] 1 потребител изказва благодарност на nedkoff за това мнение:
  • iliev80
Цитирай

Преди 2 седмици си взех Lifeproof next за огромно щастие ми спаси доста пъти телефона. Падна 2 пъти много брутално.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай

Колеги, давате по 800-900лв за телефон, и не искате да дадете грубо 10% от тази цена за защита на вашето устройство. И аз споделям мнението, че стъклата са зле, основно white dome, които не е толкова скъп, около 60лв без UV лампата, от Амазон.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Трудно е да си тъп, особенно за околните!
Цитирай

(2019-02-13, 14:02:54)ventzo написа:  Аз ползвам такъв и съм доволен.
След около 3 месеца употреба,стана доста зле изглеждащ и все едно му бяха паднали власинките по ръбовете.Изпрах го с четка за зъби и течен прах и стана като нов.
Препоръчвам го и заради това,че стои много стабилно в ръката заради материята.
Виж в dice.bg -беше на супер цена!

Обмисля и аз да го изпера по някакъв начин... казваш, че добре се получава с течен прах и четка, а избелява ли след прането ?
Цитирай

Не,не избледнява.Пери го спокойно Smile
Цитирай

Здравейте колеги , някой да има за Самсунг с9 плюс стъклен протектор full glue цяло лепило без UV,че не ми се чака от алито Smile

Huawei P30 Pro
Цитирай

120лв за протектор ... Аз поръчах моя от eBay за 5лв и вече месец съм с него без да има какъвто и да е проблем. Протекторат е от край до край стъклен без лепило е нормален протектор... Слагам му един протектор и когато стане нещо с него продължавам без. После следващия модел това си е обир 120лв какво толкова има в стъклото че производството му да струва толкова.
Цитирай

На вас лесно ли ви се драскат стъклените протектори ? Днес забелязах една не малка драскотина на моя и нямам представа от къде е дошла. Вижда се основно на слънце и на чисто бял фон или на изгасен екран. Не бих махнал протектора преди да се строши или да натрупа наистина много драскотини (имам още два), но просто ми е интересно.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Моя е почти на година и няма ядове.Не е мръднал,няма и драскотини хем го използвам само с гръб.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай

Днес ми дойде battery case-а. Едни допълнителни 5200mAh ще ми дойдат добре. Вярно че телефона става като ериксон 1018 на дебелина ама ще мога да го ползвам много през летния сезон.
BGN 34.42 50%OFF | 5500mah Battery Charger Case For Samsung Galaxy S9 S8 Plus Soft Charger Phone Power Cover For Samsung Note 8 Note 9 Battery Case
https://s.click.aliexpress.com/e/bT52EXwo ,ако някой се интересува

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай

(2019-06-28, 20:49:32)nedkoff написа:  Днес ми дойде battery case-а. Едни допълнителни 5200mAh ще ми дойдат добре. Вярно че телефона става като ериксон 1018 на дебелина ама ще мога да го ползвам много през летния сезон.
BGN 34.42  50%OFF | 5500mah Battery Charger Case For Samsung Galaxy S9 S8 Plus Soft Charger Phone Power Cover For Samsung Note 8 Note 9 Battery Case
https://s.click.aliexpress.com/e/bT52EXwo ,ако някой се интересува
Да споделиш после реално колко повече издържа с кейса.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Това е с кейса нарочно съм правил няколко непълни зареждания. Както се вижда играх игри освен типичното ползване. Само да спомена по принцип правя по 4, 4:30 часа на дисплей без кейса.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай

Чаках да видя на dice лятната промоция.Бях харесал някои неща.Страшни измикари бг-та.Алкантарата беше 60 лева.Сега на промоция е 60 иначе е била 80.На Samsung тефтера сега е 79 от 100,като цяла година си стои на 79.Страшен е чипа на бг-тата.
едит:сега видях че тук във форума ги рекламирате.Голям майтап са,махайте им рекламите да не се излагате и вие.

Samsung Galasy S23 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на 007 за това мнение:
  • kx3m
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)