Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 4.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за S9 & S9+

Да за настройките в SHealth за предпочитано време за лягане и ставане, говоря. 
В такъв случай странното е при мен, че луничката-GNM се включва сама. Ще се опитам да засека дали е в зададеното време за лягане. 
Аз много рядко отварям самото приложение SHealth и по тази логика, би трябвало рядко да ми се синхронизират, а това не е така. След като съм ходила дълго време, крачките си ги виждам синхронизирани на уиджета. 
Много странно.
Цитирай
Аксесоари

Да не би да си задала в Shealth да отчита крачките от телефона и тези от гривната  а не само от гривната?

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Да, зададено е да отчита всички крачки, първата опция.
Цитирай

(2019-12-09, 19:32:29)NoshtenYastreb написа:  Да, зададено е да отчита всички крачки, първата опция.
Затова ти вървят крачки на уиджета. Отчита ти от телефона, все едно нямаш гривна, а като влезеш в приложението и се синхронизира с гривната агрегира стъпките от телефона и тези от гривната. Изкарва ти някакъв среден резултат от двете. Съветвам те да го направиш само от гривната за най - точен резултат, но няма да ти отчита стъпки на уиджета автоматично.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

[-] 1 потребител изказва благодарност на remixa92 за това мнение:
  • NoshtenYastreb
Цитирай


Още един въпрос имам относно батерията на Galaxy Fit.

Колко ти държи на теб?

Защото при мен държи 3-3.5 денонощия при пуснато всичко на постоянно автоматично отчитане, следене на съня, 8/10 яркост на екрана, вечерта използвaм Good Night Mode, тъй че не свети и вибрира. Имам чувството че се влоши от последния ъпдейт от декември, но и преди това не беше много добре, може би ден повече изкарваше. Очаквах с това ползване поне 5 деномощия са изкарва.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Аз съм изключила само автоматичното следене на пулс иначе всичко друго ми е включено. Държи ми по 4-5 дена, това с предишният ъпдейт. 
В момента не мога да кажа много точно държи с новият, защото преживях инцидент и не мога да ходя, съответно не отчита крачки, яркостта ми е намалена на 3-4 за вкъщи не ми е нужна повече. Но като че ли забелязвам и аз малко по-бързо падане. 
Ще взема да засека за колко време пада при тези параметри. 
Аз имам един много тъп въпрос. От къде се изключваше функцията за подсещане да се движиш? Къде ли не изрових и нещо не я намерих, а помня, че отнякъде я включвах като купих гривната.
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoshtenYastreb за това мнение:
  • remixa92
Цитирай

Не се изключва на тая гривна. Скорошно оздравяване.

Пп: пробвай да изключиш у-то на Shealth  за време на активност

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

[-] 1 потребител изказва благодарност на remixa92 за това мнение:
  • NoshtenYastreb
Цитирай

Нещо интересно се случва при мен след последния ъпдейт. Изключвам гривната на 45% (примерно) . Слагам в веднага на зарядното  при което сама се включва и като се включи показва 25%. Много странно, още повече че батерията е калибрирана и гривната е почти нова. Нещо софтуера бърка отчитането.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Някой има ли впечатление от този нов тип протектор за S9. Твърди се  че е Full glue /adhesive , но без гадните течни Loca лепила. Вижда се и от клипа на който го слагат.
Аз определено приключих с Loca лепилата, които се оливат по целия телефон и става мазало. На края пак след сумати време и усилия пак не стават както трябва.

BGN 4.95  15%OFF | Best Quality 6D Curved Full Glue Cover 9H Tempered Glass For Samsung Galaxy S8 S9 S10 Plus S10e Note 8 9 10 Screen Protector

https://a.aliexpress.com/e7WDytDI

Този май е същия, но по-евтин и има повече поръчки.
BGN 5.71 10%OFF | 5D Full Glue Tempered Glass For Samsung S8 S9 Note9 8 Screen Protector Case Friendly For Samsung S9 S8Plus Full Adhesive Glass
https://a.aliexpress.com/2rGbLjoG

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Аз съм с нещо подобно. Сложи ми го един който има гаражен сервиз. Още при слагането в извития екран остана една точка въздух. Вече 5-6 месеца е така. Точката си е толкова малка. Чувствителността е много добра. Дори съм спрял увеличението на чувственост при допир. Обаче е по тънак от нормалните стъклени протектори. Два пъти съм го изтървал. За сега е здрав. Ако намеря кутийка ще кача снимка.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Покрива ли целия дисплей и твоя има ли лепило на целия протектор или само по крайщата ?

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Целият дисплей е покрит. Лепилото е по целият протектор. Първия протектор беше със лепило само по края , хем нямаше чувствителност хем влизаше прах под него и много дразнеше. Тоя кусура му е само малката точка въздух в извивката ама се търпи. Имам приятел с S8 сложи същият, при него залепна перфектно. Доволен е.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Мерси за инфото. Ще поръчам един да го видя, иначе ми се ядва най - много без никакъв ама .. 

Пп: от този тип протектори този е с най - много поръчки и най - висок рейтинг от Алито за който се интересува.

BGN 5.72  35%OFF | OMEVE Full Glue Screen Protector for Samsung S8 Plus 3D Curved Full Adhesive Tempered Glass Film for S9 Plus Note 8 9 S10 Plus

https://a.aliexpress.com/4lpibvZQ

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Здравейте,
Имам две калъфчета за S9 черно и бяло, ако някой има интерес ще кача снимки. Давам ги двете за 20 лв. Чисто нови са, разпечатала съм си само за преглед. Преди време ги поръчах от ebay като мислех да сменя S6 с S9, но така стана, че взех S10 Plus.

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай

(2019-12-23, 20:07:17)NaniG написа:  Здравейте,
Имам две калъфчета за S9 черно и бяло, ако някой има интерес ще кача снимки. Давам ги двете за 20 лв. Чисто нови са, разпечатала съм си само за преглед. Преди време ги поръчах от ebay като мислех да сменя S6 с S9, но така стана, че взех S10 Plus.
Колежке, дай снимки да ги видим  Stolt .
Цитирай
Photo 

(2019-12-24, 08:38:27)sawmv написа:  Колежке, дай снимки да ги видим  Stolt .
Заповядай колега.

[img][Изображение: 2019-12-24-12-46-27.jpg][/img]
[img][Изображение: 2019-12-24-12-47-50.jpg][/img]
[img][Изображение: 2019-12-24-12-48-59.jpg][/img]

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай

Оказа се, че Samsung  Galaxy Fit е много по-добра гривна от Xiaomi Mi Band 4. Яркостта и чистотата на Дисплея, лесното свързване (20-30 опита ми трябваха да свържа Шаомито) , много по-информативните уиджети (а не иконки на които трябва да цъкнеш) , по-доброто показване на нотификации и възможността за отговор, възможността постоянно да мери пулса и стрес, не макс на 1 минута, просто Самсунга бие по всичко важно за мен . Купих две MiBand 4 за подарък и Galaxy Fit за мен, определено не съжалявам за избора, но Шаомито като за два пъти и половина по-ниска цена се ядва, ако не сте много притенциозни.

Весели празници!

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

[-] 1 потребител изказва благодарност на remixa92 за това мнение:
  • NoshtenYastreb
Цитирай

Търся да закупя само кутия за самсунг с9 плюс.

Galaxy  S20 Ultra 5G Androidbg
Цитирай

Препоръчвам. Оказа се че наистина е Full glue без глупавите течни лепила. Не  е перфектен, но е до достатъчно близо.

#Aliexpress BGN 7.19  20%OFF | OMEVE Full Glue Screen Protector for Samsung S8 Plus 3D Curved Full Adhesive Tempered Glass Film for S9 Plus Note 8 9 S10 Plus

https://a.aliexpress.com/_sroRFd

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

(2019-12-29, 19:18:04)denilika написа:  Търся да закупя само кутия за самсунг с9 плюс.
Ами виж в olx.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Колеги, имам един интересен проблем, който не знам дали и при вас се е наблюдавал. Един пловдивски магазин за мобилни телефони и аксесоари пусна голямо намаление на аксесоари и там намерих на добра цена Protective Standing Cover EF-RG965CBEGWW. Имам доста кейсове за телефона, но този го нямах. Взех си го и с изненада установих, че дава грешка при безжично зареждане на смартфона с оргинален пад на Самсунг. Магазинът продава оригинални аксесоари и не се съмнявам, че кейса е оригинален, има си сериен номер и не смятам, че е реплика. Моят въпрос към Вас е имали ли сте проблем с безжичното зареждане, ползвайки този кейс? Не ми се маха кейса всеки път за да си зареждам смартфона, а предпочитам най-вече безжично зареждане. Благодаря предварително на отзовалите се колеги!

Siemens M55 > Sony Ericsson K750i > Sony Ericsson K800i > Sony Ericsson C905 > Sony Ericsson Xperia X10i > Samsung Galaxy SIII Sapphire black > Samsung Galaxy SIII Neo Metalic Blue > Samsung Galaxy SVII Edge Black Onyx > Samsung Galaxy S9+ Midnight black > Samsung Galaxy Note 20 Ultra Mystic Black with android 12 and ONE UI 4.1 > Samsung Galaxy S22 Ultra Phantom Black with android 12 and ONE UI 4.1
Цитирай

Аз имам точно този кейс оригинален, измежду доста други и с никой от тях съм нямал проблем с безжничното зареждане. Пада не ми е оригинален, накъв от алиекспрес, който уж е Fast Charging, но само падовете на Самсунг мога да си зареждат телефоните fast, за тва ми зарежда бавно за около 3.30ч

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Някой със Samsung Galaxy Fit?
Случват ли ви се от няколко месеца някви саморестарти на часовника на случаен принцип? Ей така без особена причина на 3-4 дена сам се рестартира. Също така от време на време не ми отчита съня, пак без особена причина.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Аз съм с Galaxy fit. Нямам проблем с рестарт. Гледам че и съня уж го е записвал, ама колко точно не знам, защото не съм засичала. 
Обаче след предпоследният ъпдейт имам чувството, че батерията ми направо изхвърча почти от нищо. А не съм сменяла нищо по настройките.
Цитирай

Не знам, но при мен може би от декемврийския пач си се рестартира сама на случаен принцип, докато нещо разцъквам по менютата може би поне 1-2 пъти на седмица. Ся след по и следния ъпдейт стана още по-зле. Нулирах я два пъти и я възстанових от архива. Чудя се дали да пробвам без възстановяване от архива, но не мисля, че ще има разлика.
На края ще взема да се свържа с Плесио и да я пратя за ремонт. Още е в гаранция.

Пп:Иначе батерията на мен ми държи 4 дена макс. Всичко ми е пуснато, на 8/10 яркост на екрана. Пробвах и да деактивирам някои работи, но пак си държи толкова.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

[-] 1 потребител изказва благодарност на remixa92 за това мнение:
  • NoshtenYastreb
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)