Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 4.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за S9 & S9+

Залепва ли по краищата (еджа) , поръчах подобен на този, на втория ти линк и не съм доволен.

Изпратено от моят S9 plus с помощта на Tapatalk

                               Lenovo Vibe Z2 PRO
                                                                   


                                                                                             
Цитирай
Аксесоари

(2018-09-05, 12:22:42)avirex написа:  Залепва ли по краищата (еджа) , поръчах подобен на този, на втория ти линк и не съм доволен.

Изпратено от моят S9 plus с помощта на Tapatalk

 Този от втория линк не съм го пробвал още. Първия протектор пасна идеално навсякъде и не се разлепва.
Цитирай

В Caseland в Пловдив слагат nano протектори, които са по скоро фолио, но пасват много добре по целия дисплей и пазят. За сега нямам спукан екран с тези протектори. Слагат ги на място Smile От към кейсове са слаби за сега, поне за S9 plus нямат много голям избор.
Цитирай

Картата ми с памет от Samsung прдитигна ^^[Изображение: 0bc7e5151a40eeadd0d09b9da05aa060.jpg]

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • Woohoo
Цитирай

(2018-09-05, 11:32:39)mi4 написа:  Здравейте колеги,
само да споделя моите придобивки за Galaxy S9+
Страхотен протектор, залепна без никакви проблеми. Вече месец кара и не е мръднал. Покрива целия екран.
Има сет с аксесоари за инсталиране в комплекта.
https://www.aliexpress.com/item/H-A-Full...4c4dVkK3cH
Днес и аз сложих такъв хидрогел протектор, дават ги че предпазват повече от другите и се слагат относително лесно.
Цитирай

Колеги ако може да ме посъветвате какви vr очила са съвместими с S9 plus? До колкото знам последния модел на samsung gear са съвместими но не ми се дават толкова пари за очила.Някой ако знае някакъв друг по бюджетен вариант да сподели.

LG G2 16GB Black >>LG G4 32GB Black Leather>> Galaxy S9+ DS 64GB Midnight Black
Цитирай

Някой да е ползвал Spigen thin fit 360' за да сподели дали си струва особено в часта със протектора на екрана.
[Изображение: 35404_spigen-thin-fit-360-komplekt-tynyk...903230.jpg]

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Здравейте искам да си взема скрийн протектор стъклен обаче има мн под видове в смисъл 3D,4D, 5D и т. н. каква е разликата между тези номерации? Smile
Цитирай

Взех го този Ringke fusion кейс който се споменава в началото на темата и за 10-те лева които дадох за него е супер, но не може да се сравнява със същият кейс на Спиген на който е бледо копие а именно Spigen Ultra Hybrid.
Първо твърдата част на гърба не е толкова твърда като на спигена, тпу-то което покрива лайсната не стои толкова плътно и няма т.нар. air cushion в ъглите. Според мен при падане телефона има значително по-малки шансове за оцеляване с Ringke.

(2018-03-17, 20:50:26)d_ave написа:  Тъй като нито един от кейсовете които поръчах не пристигна преди телефона решиха да потърся нещо за защита от тук. В крайна сметка след кратко ровене попаднах на това:

Ringke Fusion

Кейса е доста добър, пасва идеално на телефона и не го прави супер огромен. TPU-то ми се струва доста качествено и според мен телефона би оцелял без проблем падане в този кейс. Копчетата се натискат супер лесно, а Bixby копчето е текстура за да може човек без да гледа да усети дали натиска него или това за намаляне на звука което е доста добре. Гърба на кейса не е от TPU а от твърда прозрачна пластмаса. Като цяло кейса е много добре изработен, преди това не бях чувал за Ringke като фирма, но определено си дават заявката на сериозен производител с продукти на добра цена и качество над това което получаваме от масовите кейсове от Ali или Ибей. Добро впечатление прави и това че към кейса идва хубава връзка за ръка - честно казано не очаквах да я има, мислех че е показана само илюстративно за да се покаже, че може да се сложи такова нещо на кейса. Е, там е, при това и тя е доста качестенаSmile не че ще я използвам точно на този кейс но определено влезе в употре*а за един фотоапарат. В крайна сметка кейса определено си струва 20тте лева и като качество надминава подобни които съм купувал от Dice. 

А, забравих и нещо друго - кейса е напълно съвместим с обикновен мек протектор от тези извитите по краищата които покриват целия дисплей. Не го надига и не прави балони.
Също така имам въпрос и за подходящо безжично зарядно за S9, което ще ползвам само с бавно зареждане и евентуално да мога да го ползвам и на айфона ми без страх от пожар докато спя( да не е супер китайско менте).

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Днес поръчах whitestone dome glass от amazon.de комплекта с две стъкла за S9, за всеки случай ако омажа нещо при монтажа да имам и втори опит. Дават го съвместимо с гръбчето на Ringke.
Другата седмица като пристигне ще дам отзиви и снимки.
[Изображение: 71Oho%2Bvhp1L._SL1500_.jpg]

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Някой пробвал ли е този протектор?
Уж много поръчки, голям рейтинг, а вече трети ден още не го е шипнал, та се чудя да се отказвам по от поръчката. Поръчах го защото по нашите магазини няма изцяло залепващ. А тук за 30лв две парчета + за камерата.

2pcs Screen Protector For Samsung S8 S9 Plus S7 edge Curved Tempered Glass Liquid Full Glue UV Light for Galaxy Note8 Note 9
https://s.click.aliexpress.com/e/bO69kqxq

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Днес ми пристигна стъклото от предния ми пост Whitestone Dome Glass. Монтажа мина без проблеми. Залепна перфектно. Съвместимо е с трите налични кейса, които имам: Ringke fusion, Spigen Ultra Hybrid и най-вече със грубия Speck Ptesidio Clear с който е на снимките и с който най-много ме съмняваше дали ще пасне. Въпреки високата си цена от 120 и 140 лева с доставката за комплекти съответно с едно и две стъкла, мисля че си струва спрямо останалите стъклени протектори които се предлагат с цени от 30 до 70 лева и които се отлепват на втория ден. Като единствен недостатък мога да посоча това че много бързо се покрива с пръстови отпечатъци.
[Изображение: 9412618d.jpg]

[Изображение: 9412619L.jpg]

[Изображение: 9412620s.jpg]

[Изображение: 9412622i.jpg]

[Изображение: 9412623r.jpg]


[Изображение: 9412624F.jpg][Изображение: 9412625Z.jpg]

[Изображение: 9412626K.jpg]

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
Shocked 

Здравейте,


някой има ли идея led view калъфа как би могъл да се поддържа, почиства..?

Материалът е  нещо като текстил....[Изображение: roll.png]
 Търсих в интернет, но не намерих информация....


Прикачени файлове Миниатюри
   

OnePlus 7 128GB, 6GB RAM, Snapdragon 855, Android 9.0
MOTO Z2 Play 64GB, 4GB RAM, Snapdragon 625 8x2.21GHz, Android 8.0
Цитирай

Препоръчайте кейс тип тефтер ( по-хубав и възможно най-тънък) Smile

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Цитирай

Аз пък се възползват от намалението в
теленор и си взех за моя S9+ стъклен протектор и оригинален силиконов гръб на Samsung за 38 лева общо.Доволен съм.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай

(2018-10-18, 17:15:52)007 написа:  Аз пък се възползват от намалението в
теленор и си взех за моя S9+ стъклен протектор и оригинален силиконов гръб на Samsung за 38 лева общо.Доволен съм.

Можеш ли да снимаш силиконовият гръб да видим за какъв става въпрос.

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай

Ето го заедно с протектор.


Прикачени файлове Миниатюри
               

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай

(2018-10-18, 19:30:28)007 написа:  Ето го заедно с протектор.

Такъв си поръчах само, че черен от али експрес за 8лв. колко ще е оригинален е друг въпрос. Все още го чакам да видим дали ще дойде.

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай

Кейса изглежда готин ^^
Да споделиш снимки като дойде.
Btw това се случи с Led View а ми за 100лв малко съм разочарован... Сега седи едно грубо на пипане... Чак дразни. Явно след време ползване (няма и месец) се получава така.
[Изображение: 03042d53876d338d2bbd1c789bdf231a.jpg]
Цитирай

Оригиналния Protective Standing Cover е много добър. Верно 60лв са си доста за калъф, но качеството в случая си личи и се усеща.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

(2018-10-18, 19:30:28)007 написа:  Ето го заедно с протектор.

Ето калъф дето го бях поръчал от али експрес пристигна за 27 дена няма никаква разлика от тези дето ги продават в теленор. Сравних бар кодовете на тези в магазина и моят. Разликата е в цената 4.74 долара ми излезе.


Прикачени файлове Миниатюри
               

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай

(2018-10-19, 10:59:08)mefistoreyon написа:  Кейса изглежда готин ^^
Да споделиш снимки като дойде.
Btw това се случи с Led View а ми за 100лв малко съм разочарован... Сега седи едно грубо на пипане... Чак дразни. Явно след време ползване (няма и месец) се получава така.

Под ножа с бикчето, хаха
Цитирай

(2018-10-19, 13:25:32)kali_74 написа:  Ето калъф дето го бях поръчал от али експрес пристигна за 27 дена няма никаква разлика от тези дето ги продават в теленор. Сравних бар кодовете на тези в магазина и моят. Разликата е в цената 4.74 долара ми излезе.

Няма разлика друг път. Вземи тоя от китайците и един оригинален заедно в ръце и ще видиш разлика от земята до небето в качеството на материалните. Имах китайски за Note 8, сега имам оригинален за новия ми S9+. Е мога да ти кажа, че нямат нищо общо. Китайския е по-дебел, с по-груба повърхност и бутоните се натискат трудно. Оригиналния е доста по-тънък, гладък, не остават отпечатъци и бутоните се натискат също толкова лесно, колкото и без кейс. Ааа, и пасва 100% точно за разлика от китайския, който винаги пристърча от някъде.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

(2018-10-19, 14:22:44)ivan_vylka написа:  Няма разлика друг път. Вземи тоя от китайците и един оригинален заедно в ръце и ще видиш разлика от земята до небето в качеството на материалните. Имах китайски за Note 8, сега имам оригинален за новия ми S9+. Е мога да ти кажа, че нямат нищо общо. Китайския е по-дебел, с по-груба повърхност и бутоните се натискат трудно. Оригиналния е доста по-тънък, гладък, не остават отпечатъци и бутоните се натискат също толкова лесно, колкото и без кейс. Ааа, и пасва 100% точно за разлика от китайския, който винаги пристърча от някъде.

Не искам да споря в магазина ги гледах никаква разлика копчетата се натискат супер леко от горе е супер гладък за мен няма разлика. Погледни на снимките то си личи покритието е супер гладко и меко. Снимал съм ти кутията виж и бар кода и го сравни. Аз ги гледах в магазина нямат разлика някое от числата след 8 са различни но това е най вероятно от цветът на протектора. Това с сравнението за нота не е удачно може онзи да е бил менте. Но както и да е както казах не искам да споря просто го качих някой ако иска и не му се дават много пари да си поръча.

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай

Тотална мъка е слагането на Стъклен протектор на S9+, а си мислих че OnePlus 3 е зле. Поръчах си един от AliExpress напълно залепващ. Първия го хвърлих. Втория в комплекта перфектно го сложих и пак имам 2 балончета... Или лепилото не беше достатъчно или просто са си така тези стъкла. Другият вариант, който не залепват нацяло мисля че е по-зле. На Oneplus 3 такива пробвах няколко 1-2 месеца и почвада влиза прах отдолу.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)