Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 4.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за S9 & S9+

Аз използвам нормални на самсунг, горе долу добре са. Не виждам смисъл от стъклата. На всяко изпускане се пуоят и трябва ново.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
Аксесоари

По-добре дщте да се пукат от колкото дисплея. Тва име смисъла. Също такс много по-трудно се драскат от наклона щ, замацват се по-малко и усещането е по-добре. Единствената причина някой да си вземе наклон е ако наистина няма читави стъкла за конкретния модел, както аз бях с предишния ми телефон OnePlus 3

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Да споделя и аз:
https://s.click.aliexpress.com/e/b3noHzR6  вече месец ползвам това. Супер доволен съм. Лесно се поставя, без балончета и си стои плътно залепено и по извивките. Със калъф на Samsung и няма надигане и отлепяне

Samsung S20 plus
Samsung S10
Samsung S9 plus
Samsung S8
Samsung S6
etc.
Цитирай

Е, това е идеята. Да се пукат те, а не екрана.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай

Аз си поръчах този кейс и за сега съм много доволен. Малко по-голям става, но на мен не ми е проблем. [Изображение: d84044cec0c69a54b51964ecdc0e5dea.jpg][Изображение: 11c5f98ad33056dfefd7dcc4079ac16f.jpg]

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Цитирай

Има ли някой с Стъклен протектор, който да покрива скенера за Лице/Ирис и пречи ли това на работата му?

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Да, аз съм с такъв на Baseus и не съм имал проблеми със скенерите. Бях го поръчал преди около 4-5 месеца от citytel, но гледам, че е изчерпан там.
Цитирай

Мерси, аз имам в момента един цял и един изрязан при сензорите. Затова питам. Китайците си удържаха на думата и ми пратиха по един от всеки вид на тройно по-ниска цена след като им ревах че не съм доволен.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Някой да е поръчвал зарядно от али? Да предложи ако може какво е хубаво да си взема за работа едно

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

Аз си поръчах кабели на Baseus и се мисля да купувам зарядно за кола и евентуално и Wireless стойка/зарядно на Ugreen. И двете марки имат доста поръчки и добър рейтинг.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай

А от оригиналните за самсунг, някои да е купувал да препоръча продавач?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

А каква им е цената тук? Не са ли на поносима? Понеже преди на iPhone като съм гледал зарядни ми ставаше лошо и сега тези ми се струват песен.
Иначе за да не съм офф - не знам за оригинални от Алито

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай

А някое стъкло да препоръчате от али? Което да залепя по целия дисплей?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

Ето това : 2pcs Screen Protector For Samsung S8 S9 Plus S7 edge Curved Tempered Glass Liquid Full Glue UV Light for Galaxy Note8 Note 9
https://s.click.aliexpress.com/e/BrK4QiM
Имай предвид че се слага много трудно
Аз лично успях чак на третото стъкло да го сложа почти перфектно. И пак ми излиза много по-евтино от WhiteDome, а резултата е същия. Основното да се налее цялото лепило по средата, масата да е перфектно нивелирана и да не се натиска стъклото като се сложи. И пак гаранция няма че няма да има балончета.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

(2018-11-11, 18:43:16)remixa92 написа:  Ето това :  2pcs Screen Protector For Samsung S8 S9 Plus S7 edge Curved Tempered Glass Liquid Full Glue UV Light for Galaxy Note8 Note 9
https://s.click.aliexpress.com/e/BrK4QiM
Имай предвид че се слага много трудно
Аз лично успях чак на третото стъкло да го сложа почти перфектно. И пак ми излиза много по-евтино от WhiteDome, а резултата е същия. Основното да се налее цялото лепило по средата, масата да е перфектно нивелирана и да не се натиска стъклото като се сложи. И пак гаранция няма че няма да има балончета.

При Whitestone нещата се получават от раз, стига да не си от кръжока ръцете ми пречат.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Някой яко поръчва от xtremeguard код за намаление 93% Extreme93

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

Някой от вас ползва ли Стъклен протектор за задната камера и доволен ли е?. Вече смених няколко и май доста лесно се зацапват и трудно се бършат. От към чистота на снимките не виждам разлика. Последно взех два На Безус за 5лв, но първият го пропилях заради тъпата пенсета която върви в комплекта

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Да споделя и аз за моя горчив опит. Не си купувайте стъклен протектор на Baseus. Има тънък слой лепило само по края и при мен се отлепи на втория час, а беше перфектно поставен. Най-грешно похарчените ми 40лв. Споделете за качествен протектор с лепило по цялата повърхност, който да може да се ползва задължително с кейс без да го дадига и ако може да не е 100лв


Прикачени файлове Миниатюри
       

Samsung Galaxy S II => Samsung Galaxy S IV
Цитирай

Вместо няколко пъти да даваш по 40 лева, по-добре един път да дадеш 100 лева и да забравиш.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Съгласен съм но често ги сменям тези стъклени протектори, при първото или второто по-сериозно падане на телефона вече са спукани и за смяна. Ще ми излезе доста солено и затова питам за различни алтернативи. В ОЛХ и сайтовете продават разни 3D, 4D, 5D, хидрогел и незнам си какви още. Някой случил ли е на добро попадение изобщо или всеки кара без защита на дисплея.

Samsung Galaxy S II => Samsung Galaxy S IV
Цитирай

Аз съм с хидрогел от алито. За защита от удър не съм сигурен колко пази но не се разлепва както стъклата.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
[-] 1 потребител изказва благодарност на nedkoff за това мнение:
  • iliev80
Цитирай

(2018-12-03, 00:29:56)mitkogdzzz написа:  Съгласен съм но често ги сменям тези стъклени протектори, при първото или второто по-сериозно падане на телефона вече са спукани и за смяна. Ще ми излезе доста солено и затова питам за различни алтернативи. В ОЛХ и сайтовете продават разни 3D, 4D, 5D, хидрогел и незнам си какви още. Някой случил ли е на добро попадение изобщо или всеки кара без защита на дисплея.

Виж мнение  164

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Може ли да ми предложите скин, който е само за задната камера. По възможност от AliExpress. Нещо не съм много доволен от стъклените протектори за камера, дори от по-качествените такива нещо не са достатъчно прозрачни и се замазват лесно.

Пп: Също така вие използвате ли някаква защита за задната си камера?

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

(2018-12-02, 10:20:32)mitkogdzzz написа:  Да споделя и аз за моя горчив опит. Не си купувайте стъклен протектор на Baseus. Има тънък слой лепило само по края и при мен се отлепи на втория час, а беше перфектно поставен. Най-грешно похарчените ми 40лв. Споделете за качествен протектор с лепило по цялата повърхност, който да може да се ползва задължително с кейс без да го дадига и ако може да не е 100лв

И при мен се получава същата история, но след ползване около 5-6 месеца. Отлепи се по краищата и събира прах. Сега се колебая между Whitestone и протектора, който remixa92 е дал по-горе...
Цитирай

Този който предложих ме спаси от доста кофти падане на плочки по дисплей, има само една минимална драскотина по протектора.

Никой ли не си слага протектор и на задната камера?

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)