Оценете темата:
  • 12 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация/ъпдейт S9 & S9+
#26

Веднъж изчезнал сигурно няма да го върнат Big Grin

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#27

(2018-07-20, 20:33:31)SeVdilin написа:  Новина от Sammobile за нова актуализация в която има добавен нов режим на снимане в slow motion. 
https://www.sammobile.com/2018/07/20/gal...er-slow-mo

Току що го получих този ъпдейт. Излиза допълнителен бутон в режима слоу моушън /едни последователни кръгчета/ и квадратче в екрана, което детектва движение и записва в супербавен режим. Много лесно се случват нещата.

[attachment=21664]


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy S9 blаck + external SD card 32 gb Samsung
Цитирай
#28

Да, вече ще може да се записват 0.4 секунди за 480 fps. Така ще си е по подразбиране.

iPhone 13 128 GB Starlight
AirPods Pro with MagSafe Case
Цитирай
#29

(2018-07-22, 10:01:14)Reckless написа:  Току що го получих този ъпдейт. Излиза допълнителен бутон в режима слоу моушън /едни последователни кръгчета/ и квадратче в екрана, което детектва движение и записва в супербавен режим. Много лесно се случват нещата.

А кое csc е колега?

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#30

От скрийншота си личи - DBT, Германия. При нас още го няма.
[-] 1 потребител изказва благодарност на potiron за това мнение:
  • Marto.g
Цитирай
#31

До няколко дена би тябвало да го получи и BGL и след това останалите. Така мисля.
Цитирай
#32

В Sammobile има нов ъпдейт за S9+ от 08.08, но засега не получавам нищо по OTA.
Цитирай
#33

При мен дойде с ниво на защита Август
Нямаше други добавки, беше около 100МБ

Gesendet von meinem Galaxy S9+

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай
#34

И най-после voLTE.


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#35

Получих OTA ъпдейта току що. Появи се volte на Теленор.
Цитирай
#36

и при мен се появи ОТА ъпдейт от 269МВ и ъпдейт на сигурността за Август.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#37

(2018-08-09, 12:03:49)potiron написа:  Получих OTA ъпдейта току що. Появи се volte на Теленор.

Да де но сега ще трябва и оператора да ти вкара телефона в списъкът от разрешени телефони за да можеш да го използваш. То ти е разрешено в менюто но до мрежата няма VoLTE ще трябва да се чака.

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай
#38

(2018-08-09, 12:19:44)kali_74 написа:  Да де но сега ще трябва и оператора да ти вкара телефона в списъкът от разрешени телефони за да можеш да го използваш. То ти е разрешено в менюто но до мрежата няма VoLTE ще трябва да се чака.

Дали е така не е много ясно. След ъпдейта докато бях с А1 картата нямаше нищо. Поставих теленорската и се появи в менюто. На 3 или 4ти пак бях с теленорската за проба и нямаше нищо свързано с VoLTE. Сега ми се иска да пробвам но май няма с кой. До колкото знам трябва и двете страни на разговора да са през VoLTE.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай
#39

(2018-08-09, 12:25:35)nedkoff написа:  Дали е така не е много ясно. След ъпдейта докато бях с А1 картата нямаше нищо. Поставих теленорската и се появи в менюто. На 3 или 4ти пак бях с теленорската за проба и нямаше нищо свързано с VoLTE. Сега ми се иска да пробвам но май няма с кой. До колкото знам трябва и двете страни на разговора да са през VoLTE.

Братле на S7, S8 и на няколко модела на HUAWEI който съм виждал до мрежата дето ти пише 4G се появява и икона VoLTE и когато от другата човека и той има при разговора ти пише че е HD. Сега ще чакаме оператора да качи софтуер за нашите телефони и тога ще можем да го ползваме.

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай
#40

Да прав си сега опитах и си мина на Н+ по време на разговора.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай
#41

(2018-08-09, 12:32:25)nedkoff написа:  Да прав си сега опитах и си мина на Н+ по време на разговора.

И при мен така.Теленор бяха прехвърлили топката на самсунг,че при тях е проблема,а сега да ги видим теленор.Със S7 EDGE бях пак проблеми с теленор,сега със S9+ пак.Мисля решението смяна на оператор.
Цитирай
#42

(2018-08-09, 13:27:47)koceto0000 написа:  И при мен така.Теленор бяха прехвърлили топката на самсунг,че при тях е проблема,а сега да ги видим теленор.Със S7 EDGE бях пак проблеми с теленор,сега със S9+ пак.Мисля решението смяна на оператор.

За сега теленор са пуснали най много модели и марки  телефони който ползват VoLTE 

Huawei P10/ P10 Plus/ P10 Lite/ Mate 10 Pro/ Mate 10 Lite/ P20/ P20 Pro/ Y5/ Honor 8 Lite и Samsung A6/A6 Plus /S7/S7 Edge/S8/S8 Plus J6, Alcatel .1 и 5 .

виваком са пуснали само  P20/ P20 Pro

а А1 мисля че не са пуснали вобще VoLTE 


така че не бързай да сменяваш да не чакаш по дълго от колкото трябва.

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
[-] 1 потребител изказва благодарност на kali_74 за това мнение:
  • koceto0000
Цитирай
#43

Оператора мисля няма да сменя заради марката. Мрежата им ми харесва. А на другия ми телефон е супер. Ще видим тук какво ще излезе.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#44

Обадете се на Теленор и просто кажете да ви volte услугата и ,че сте с Huawei P20. Няма за какво да ги чакате. Рестарт на телефона след 5мин и сте готови.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Цитирай
#45

(2018-08-09, 14:08:43)hitman написа:  Обадете се на Теленор и просто кажете да ви volte услугата и ,че сте с Huawei P20. Няма за какво да ги чакате. Рестарт на телефона след 5мин и сте готови.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Това проверено ли е? дали ще стане би трябвало мобилните клетки да разпознават какъв телефон ползвам и да стане автоматично.

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай
#46

Услугата се активира от оператора, ако щеш и 5 опции да имаш за VoLTE в менюто, Теленор трябва да я активират на sim

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Цитирай
#47

Колегата Hitman е прав обадих се на 123 и ги излъгах че ползвам p20 pro и тя ми каза че за моя модел е активно но ме попита дали искам да ми го активира тя през тяхната система. Казах да затворих телелефона изключих включих и ето ти Vo)LTE1

Ето и снимка


Прикачени файлове Миниатюри
   

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
[-] 2 потребители изказват благодарност на kali_74 за това мнение:
  • hitman, koceto0000
Цитирай
#48

Сега и аз чакам евентуално нов ъпдейт за моя телефон с включен VoLTE ,че предния мина преди 2 дни но нямаше.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Цитирай
#49

(2018-08-09, 14:27:52)kali_74 написа:  Колегата Hitman е прав обадих се на 123 и ги излъгах че ползвам p20 pro и тя ми каза че за моя модел е активно но ме попита дали искам да ми го активира тя през тяхната система. Казах да затворих телелефона изключих включих и ето ти Vo)LTE1

Ето и снимка

При мен стана същото веднага след ъпдейта без да се обаждам никъде. С Теленор съм и имам Volte и 4G едно до друго.
Цитирай
#50

Аз също вече го имам като отметка в настройки... Сега само чакаме да започне и да работи

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)