Оценете темата:
  • 12 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация/ъпдейт S9 & S9+
#51

При мен стана автоматично, без да се обаждам никъде. С Теленор съм и сега имам Volte1 и 4G едно до друто.
Цитирай
Аксесоари
#52

Здравейте! Днес и аз получих новата актуализация за С9+. Опцията за VoLTE се появи, както и Теленор IMS в настройките, но въпреки това нямах активна услугата. Пробвах СИМ картата на Huawei P20 - отново без успех. Последната опция бе да се обадя на оператора и да ги попитам. След като им обясних, че нямам волте нито на С9+, нито на P20, операторът каза да изчакам, за да ми активира услугата. И хоп, сега вече имам и на двата телефона. Така, че колегите от предишните постове са прави - кажете, че имате Huawei P20, за да ви активират услугата и на S9+ без да се налага да чакате! Smile  Tongue


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#53

Сега качвам и на моя s9 и ще видя.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#54

Някой знае ли какво е това Теlenor IMS и дали трябва да се активира вместо Telenor internet?
Цитирай
#55

(2018-08-09, 17:18:24)potiron написа:  Някой знае ли какво е това Теlenor IMS и дали трябва да се активира вместо Telenor internet?
Това е настройката за VoLTE услугата. Не трябва да се избира вместо Telenor Internet
Цитирай
#56

(2018-08-09, 16:28:48)bobinguen написа:  Здравейте! Днес и аз получих новата актуализация за С9+. Опцията за VoLTE се появи, както и Теленор IMS в настройките, но въпреки това нямах активна услугата. Пробвах СИМ картата на Huawei P20 - отново без успех. Последната опция бе да се обадя на оператора и да ги попитам. След като им обясних, че нямам волте нито на С9+, нито на P20, операторът каза да изчакам, за да ми активира услугата. И хоп, сега вече имам и на двата телефона. Така, че колегите от предишните постове са прави - кажете, че имате Huawei P20, за да ви активират услугата и на S9+ без да се налага да чакате! Smile  Tongue

Стана при мен но казах че ползвам хуавей    

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай
#57

При мен тръгна само известно време след като го ъпдейтнах.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#58

Някой на Виваком има ли вече VoLTE на S9 или S9+ след ъпдейта и изпращане на SMS?

iPhone 13 128 GB Starlight
AirPods Pro with MagSafe Case
Цитирай
#59

А бе, какво толкова се вманиачихте по това VoLTE?!?







Цитирай
#60

След ъпдейта и премиерата на Note 9 в  Galaxy Apps се появи играта Fortnite. Играта в следващите няколко месеца ще бъде ексклузивна за следните модели: Samsung Galaxy: S7 / S7 Edge, S8 / S8+, S9 / S9+, Note 8, Note 9, Tab S3, Tab S4.  Не съм фен на подобен тип игри, но все пак реших да го отбележа като новина, че в повечето международни форуми се вдигна шум покрай тази игра.

[Изображение: Screenshot_20180809_214340_Fortnite_Installer.jpg]


Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#61

Здравейте как стои въпросът с volte при А1.
Цитирай
#62

Във връзка с VoLte активацията, не е нужно да "лъжете"... Който има опцията за активация в менюто, но няма знака на начален екран, просто трябва да се обади на *123 и да поиска да му се активира самата услуга от оператора.
Цитирай
#63

(2018-08-10, 07:57:36)tomov_bg написа:  Във връзка с VoLte активацията, не е нужно да "лъжете"... Който има опцията за активация в менюто, но няма знака на начален екран, просто трябва да се обади на *123 и да поиска да му се активира самата услуга от оператора.
На мен уж е активирано,но знак нямам.Оточни при теб как е станало?
Цитирай
#64

(2018-08-10, 08:01:56)koceto0000 написа:  На мен уж е активирано,но знак нямам.Оточни при теб как е станало?

Обадих се оператор и обясних, че след последния ъпдейт на телефона имам опцията за активиране на VoLte в менюто, но все ощя нямам индикация на дисплея, т.е. услугата не е активирана. Също така му казах, че от форум на с9, други ползватели са активирали услугата чрез обаждане до тях. Пусна ме на изчакване около минута и след това ми каза да рестартирам телефона, тъй като цитирам "активирах услугата от тук". Рестартирах и веднага след това се показа индикацията и сега ползвам на воля Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на tomov_bg за това мнение:
  • koceto0000
Цитирай
#65

Аз моя телефон само го вкарат в самолетен режим да се регистрира наново в мрежата след като ми активириха услугата.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай
#66

(2018-08-09, 22:40:44)elena1945 написа:  Здравейте как стои въпросът с volte при А1.
За сега никак. Няма още за а1.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#67

(2018-08-10, 08:12:02)tomov_bg написа:  Обадих се оператор и обясних, че след последния ъпдейт на телефона имам опцията за активиране на VoLte в менюто, но все ощя нямам индикация на дисплея, т.е. услугата не е активирана. Също така му казах, че от форум на с9, други ползватели са активирали услугата чрез обаждане до тях. Пусна ме на изчакване около минута и след това ми каза да рестартирам телефона, тъй като цитирам "активирах услугата от тук". Рестартирах и веднага след това се показа индикацията и сега ползвам на воля Smile

Всичко е точно,без да се обаждам никъде дадох настройките за интернет по подразбиране и се оправиха нещата без да се обаждам. Smile
Цитирай
#68

(2018-08-10, 15:56:13)koceto0000 написа:  Всичко е точно,без да се обаждам никъде дадох настройките за интернет по подразбиране и се оправиха нещата без да се обаждам. Smile

Неприятното е, че много малко хора го имат и поне при мен няма много HD разговори, но поне няма да сменя постоянно от 4g на 3g Smile
Цитирай
#69

При мен стана сега тенденция да стои на 3г.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#70

Аз никъде не съм звънял... Дали ще се активира само

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#71

При мен се активира само.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#72

Някой знае ли защо надписът е Volte 1 ,а не само Volte. Дали защото е на първата sim карта, или има различни видове Volte?
Цитирай
#73

(2018-08-11, 14:01:07)potiron написа:  Някой знае ли защо надписът е Volte 1 ,а не само  Volte. Дали защото е на първата sim карта, или има различни видове Volte?

Заради СИМ картата. Няма различни видове.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай
#74

Сега звъннах, казах да ми го активират, рестартирах и вече имам VoLTE в статус бара

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#75

Wow...
https://www.phonearena.com/news/Samsung-...e_id108246

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)