Оценете темата:
  • 12 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация/ъпдейт S9 & S9+

Можеше да ги посмалиш малко поне  Big Grin
Както и да е, региона ти е България, но това зависи от сим картата в телефона, така че не може да се разбере от къде идва самия телефон. Версията на софтуера обаче не е за България, тук няма излизал такъв. Такъв има за Германия като проверих. От тук става цялата бъркотия, телефона е бил предназначен за друга държава, а като си му сложил българска карта, региона се е променил на България. Но след като за България няма такава версия на софтуера, с каквато си в момента, сега не ти позволява и актуализация. Решението е едно - флаш с Odin на чисто с връщане на фабрични настройки, по друг начин няма да стане. 
Ето защо трябва да се избягват гаражните магазинчета, внасят телефони незнайно от къде и после се оправяй както можеш. А повечето хора няма и да се поинтересуват даже защо не получават актуализации.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай
Аксесоари

Книжките са на немски,може ли да ми дадете линк към програмата один и бг версията на андроид?

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Имаш лично съобщение с инструкциите и линковете  Wink

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

(2019-02-08, 08:47:33)martoo написа:  Лично на мен жестовете са ми супер удобни и ми харесват повече от на Huawei.

Хах при мрн е обратното, трябва всеки пътжда си свалям пръста до долу и да нацеля бутона назад, но се свиква

Sent from my HMA-L29 using Tapatalk

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай

След 2 минути жестове свикнах веднага. Много са удобни, но ми се искаше да бъде като при iPhone Xките. Много удобно поне за мен.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Цитирай

Един колега сподели и ,че One Hand работи доста добре на Пай. Аз също я позлвам. При нея имаш опции за повече жестове от двете страни на телефона.
Цитирай

Ъпдейтнах и аз вчера. Трудно се навих, защото имах страхове от лаг, проблеми, новия облик не ми харесваше като го гледах по клипечта, истината обаче е, че всичко ми върви много мазно и ми харесва новия андроид. С жестовете на секундата свикнах и са мнооого удобни. Единствено самия изглед на камерата не ми допада особено, но ще свикна предполагам.

Samsung  Note 3 Neo--> Samsung  S9+ Coral Blue - - > Huawei mate 40 pro --> Samsung  s23 ultra

Цитирай

Колеги, някой може ли да ми каже как да си махна празниците от календара? На орео си имаше отметка, сега не я намирам. Стои баба ви марта от сума ти време. Дразни много.
Цитирай

Това с празниците идва от гугълския календар. Като мъкнеш на календара има опции кои календари да се показват.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
[-] 1 потребител изказва благодарност на nedkoff за това мнение:
  • sawmv
Цитирай

(2019-02-17, 11:50:20)mefistoreyon написа:  Един колега сподели и ,че One Hand работи доста добре на Пай. Аз също я позлвам. При нея имаш опции за повече жестове от двете страни на телефона.
Аз също го ползвам и ми е супер удобно . Нямах търпение да дойде пая и да разкарам софт бутоните Smile .
Цитирай

Февруарския пач дойде ли при някой в БГ вече?

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Няма го още за продуктов код BGL.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Има наличен ъпдейт за Galaxy Store. След него интерфейса на програмата също е тип OneUI.
Цитирай

Колеги, от както ъпдейтнах до пай нещо не ми се показва "edge lighting".На скрийншота се вижда, че всички настройки са както трябва(или поне аз смятам така?). Пробвах да рестартирам телефона-пак нищо. Не е болка за умиране, но ако това не иска да работи поне някой знае ли как мога да задам при получаване на нотификация екрана да се включва. Сега само издава звук и някак си ме дразни този факт.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung  Note 3 Neo--> Samsung  S9+ Coral Blue - - > Huawei mate 40 pro --> Samsung  s23 ultra

Цитирай

До колкото съм забелязал работи само когато телефона е с дисплея надолу или сензора за близост е активен
Грешка това за дисплея важи само за входящи повиквания. На другите приложения си работи винаги

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай

Странно, на ореото при всяка нотификация си се появяваше "edge lighting".

EDIT: Сега забелязах, че "edge lighting" ми работи при включен дисплей. На мен обаче ми е по-важно на изключен да работи Big Grin

Samsung  Note 3 Neo--> Samsung  S9+ Coral Blue - - > Huawei mate 40 pro --> Samsung  s23 ultra

Цитирай

Май заради 10та бавят доста roll-out-та на февруарския пач.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Едва ли - 10-ката е с януарски секюрити пач, обаче пък One UI е 1.1 [Изображение: cdb20936c01a8df5c0042313789e816e.jpg]

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk







Цитирай

(2019-02-21, 21:32:47)CStoikov написа:  Едва ли - 10-ката е с януарски секюрити пач, обаче пък One UI е 1.1 [Изображение: cdb20936c01a8df5c0042313789e816e.jpg]

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk
Хммм виж ти... Чакаме подробно ревю
Цитирай

Колеги, работи ли ви зелената светлина на зареден телефон? След пая свети само червено при зареждане и дотам.
Цитирай

При мен си свети.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай

При мен не винаги свети в зелено...
Цитирай

Помислих, че е от Light manager-a, но го махнах и пак не работи.
Цитирай

При мен също работи.

Samsung  Note 3 Neo--> Samsung  S9+ Coral Blue - - > Huawei mate 40 pro --> Samsung  s23 ultra

Цитирай

Още нещо около Galaxy S10, което вече може да сте разбрали. S10 идва с опция за персонализиране на Bixby бутона. Явно мрънкането да добавят такава опция е имало ефект. Добрите новини са,че опцията за настройване на бутона Bixby също ще бъде налична за S8,S8+,S9,S9+ и Note 8,9 моделите. От Samsung обещават да пуснат функцията по някое време с ъпдейт. Ще е възможно да стартира дадено приложение или команда. Въпреки ,че си имаме bx Actions е хубаво да има я има опцията в самия софтуер на телефона.


[Изображение: bixby-button.jpg]



Източник: XDA
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)