Оценете темата:
  • 12 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация/ъпдейт S9 & S9+

Кофти. Аз с юлския направих най-добрите резултати с батерията от както имам телефона една година вече.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Не знам, дори в момента докато пиша във форума, устройството отново е загряло, много е зле работата.
[-] 1 потребител изказва благодарност на mariyan.dimitrov за това мнение:
  • BGDropche
Цитирай

Извинявам се, имах в предвид юнския ма нали ми дойдоха през дни и съм се сбъркал. Сега съм с юлския и си е по старо му. А за греенето то никога не е и било по-различно и вече не го и отразявам. По два пъти на ден е в зарядното и така..

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Флашнах новия сега ще видя как си ще споделя

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай

При мен батерията е непроменена с мойта употреба 4 часа дисплей.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай

Моя днес също направи 4 ч и 11 мин и беше на 5 процента.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2019-08-17, 00:28:13)Marto.g написа:  Моя днес също направи 4 ч и 11 мин и беше на 5 процента.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Лошото е че аз съм с плюс версията

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай

Колеги, тоя прозорец , който излиза от време на време при включен интернет с час и рекламка от къде се стопираше? Кое приложените отговаряше за това?

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk

                               Lenovo Vibe Z2 PRO
                                                                   


                                                                                             
Цитирай

Аз мисля,че трябва да съм доволен
[-] 1 потребител изказва благодарност на kuulman за това мнение:
  • kerenski
Цитирай

(2019-08-17, 10:00:51)kuulman написа:  Аз мисля,че трябва да съм доволен
Повече от доволен резултат

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай

Тея които сте флашнали августкия ъпдейт имате ли подобрение в батерията, тъй като OTA още не е дошъл .

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

(2019-08-17, 05:56:16)nedkoff написа:  Лошото е че аз съм с плюс версията
Не си ли опитвал със заводски?

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Самсунг какво правят с батерията ?


Прикачени файлове Миниатюри
   

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
Цитирай

(2019-08-17, 14:01:48)Marto.g написа:  Не си ли опитвал със заводски?

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Пробвал съм със заводски ,със спиране на какво ли не през ADB просто с мойто потребление толкова. Аз заради това си взех калъф с 5200 mAh в него.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай

Колеги завиждам ви за търпението. При мен нямаше обяснение с тези 3 4 часа екран и ненормалното загряване. Нещо го буди този телефон по самия One UI и не е от приложенията.
Обезкостявал съм го и до 2 дена пак почва да прави същите номера. Давах му безброй пъти фабрични настройки и прейнсталации през ODIN.

Знам че ще звучи тъпи но опитайте 1 деп без сим карта. Сложете я в друг тел и си пуснете хотспот за да имате нет. Ще видите как ще ви се оправят проблемите със загряване и батерия.

Ако не ви харесва идеята да сте с 2 телефона можете да си вмете Power bank. Има евтини които имат фаст чардж и го зареждат 3 пъти от 10 до 100% Ако и тази опция не ви харесва както и на мен. Просто свиквате с това че загрява и нямате батерия на обяд в 2

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай

Аз правя 4 часа екран когато съм на 4G. На wifi си правя 6,7 без проблем. Тоя мобилен нет скапва нещата, особено когато превключва от 3 на 4 или 4Gто е боклучаво в даден район.
Цитирай

Вече е налична и за България.

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
Цитирай

Сложих го, пише че има някви подобрения по камерата и оправяне на бъгове  Нещо изписа грешка след ъпдейта че не можело да ъпдейтнв фирмуера  ама уж всичко е наред ддз

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Колеги, как е проблема с батерията след ъпдейта? Има ли подобрение?
Цитирай

(2019-08-21, 00:35:55)mariyan.dimitrov написа:  Колеги, как е проблема с батерията след ъпдейта? Има ли подобрение?
Рано е да се каже  май е по-добре,но от последния ъпдейт (предишния) ми се струва че има някво забавяне при отключването с пръст  което преди нямаше

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Да. Има забавяне при отключване.

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай

Задайте си на ново отпечатъците.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Marto.g за това мнение:
  • i.stojanov
Цитирай

(2019-08-21, 10:19:59)Marto.g написа:  Задайте си на ново отпечатъците.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Забавянето е когато оставиш телефона да заспи известно време  На локскрийна няма грижи. Сигурно ли е че задаването отново оправя нещата ? Щото се чудя да не е от дебелия калъф с който съм ся.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

След ново задаване,всичко си е както трябва.

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на zoovanka за това мнение:
  • kerenski
Цитирай

(2019-08-21, 13:59:13)remixa92 написа:  Забавянето е когато оставиш телефона да заспи известно време  На локскрийна няма грижи. Сигурно ли е че задаването отново оправя нещата ? Щото се чудя да не е от дебелия калъф с който съм ся.
Аз ги зададох отново, но не виждам разлика. При мен си има леко забавяне.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)