Оценете темата:
  • 12 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация/ъпдейт S9 & S9+

(2019-09-19, 13:49:30)nikolov89 написа:  @ivan_vylka ,честно,казано беше късно снощи и може бо този път избързах с чистенето на кеша през рекавърито.Макар,че след като се ъпдейтна телефона и се рестартира включи се и започна да зарежда да се донастройва,но "пълнеше" бавно в началото и незабелязах дали зареди докрая.Въпроса ми е това пречи ли в момента,понеже хем пише,че е неуспешно актуализиран телефона,хем се е ъпдейтнал?Или няма проблем и това ще се оправи със следващия ъпдейт,за да не флашвам на ново.

@kkrumov хахаха ще го приема,като шега.Но тапета си е перфектен Wink


@nikolov89, надявах се да го приемеш, като шега. Не вложих никакви лоши чувства. И все пак, пробвай със смяната му Smile






Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Тоя проблем със забавянето при откл с пръстовия отпечатък изглежда се получава след триене на системния кеш в рековърите. Преди това въведох наново двата показалеца  даже по два пъти всеки и нямаше проблем.След като изтрий кеша и отново ми се стори че има понякога забавяне при отключване.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Просто не го трий. Аз вече година и от горе не съм.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай

@nikolov89, би трябвало да не пречи на работата на телефона, но ако забележиш нещо нередно му направи един флаш ако ти се занимава.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

@Marto.g тва не е решение. След всеки ъпдейт е повече от добре да се изтрие. Плюс тва не е като да имаш голям избор, при ъпдет телефона си трие сам системния кеш така или иначе. Споменах го  защото този "проблем" е от последния или предпоследния ъпдейт.
Ест, ще тествам още известно време, може и от калъфа, който използвам да е (Samsung standing protective cover) и просто така да ми се струва, тъй като регистрирах отпечатъците на гол телефон, а този калъф е сравнително дебел. Някой друг има ли същите впечатления като мен.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Аз също кеш не съм трил от години на никой от телефоните, които са ми минали през ръцете и смея да твърдя, че за разлика от повечето, които все се оплакват от нещо, аз проблеми с последните няколко телефона не съм имал. Операционната система трябва да е достатъчно интелигентна, за да си прави сама каквото и трябва, а не ние да човъркаме по нея.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • Marto.g
Цитирай

И аз не съм трил отдавна, преди когато го купих, не знам каква беше тази мания, триех през 3 дни. Но откакто @ivan_vylka каза, че няма смисъл, а и на предишните си телефони не го правех, реших да пробвам и то се оказа, че нищо не се променя, добре е да се трие през няколко месеца и то при проблем. Иначе изтриването на кеш, означава, че ще зарежда сайтовете, които посещавате по-бавно.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

"Иначе изтриването на кеш, означава, че ще зарежда сайтовете, които посещавате по-бавно."

Не знам от кой си я чул тая глупост, но няма нищо общо с реалността. Кеша не е свързан със сайтовете, а с приложенията. След триенето само първият път зареждат малко по-бавно и след тва се нормализират нещата и работят по-плавно. А системният кеш за който аз говоря пък няма нищо общо с този на приложенията и спомага за цялата система да върви По-гладко кат се изтрие, затова и както казах системата си го трие сама при ъпдейт или флаш.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Че кой говори, че ще  забавя всеки път, много ясно, че първия, защото отначало зарежда данните.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

S10/10+ серията получи Android 10 с OneUI 2.0, да се надяваме скоро и ние

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

(2019-10-10, 12:28:41)remixa92 написа:  S10/10+ серията получи Android 10 с OneUI 2.0, да се надяваме скоро и ние
За сега получава само бета версия

Samsung Galaxy S2→Samsung Galaxy S5 Duos→Samsung Galaxy S9+ Duos 64GB Midnight Black→Samsung S22 Ultra 256GB Phantom Black; Galaxy Watch 4 Classic;
Цитирай

(2019-10-10, 12:30:45)bicubic написа:  За сега получава само бета версия
Не. Преди малко получиха финала

Пп: Опа, май наистина е само бета.

Октомврийския пач е пуснат. Според позлвателите на Note 9 батерията е значително по-добра при него.не се споменава за разлики  

https://www.sammobile.com/news/galaxy-s9...-released/

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Той и на a50 ми дойде 120 мб но разлики не виждам. Ще се види като ни го пуснат за s9.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Октомврийския пач е пуснат. Според позлвателите на Note 9 батерията е значително по-добра при него.не се споменава за разлики  

https://www.sammobile.com/news/galaxy-s9...-released/
[/quote]
Има грешка в статията защото ъпдейта за германия не е само секюрити. https://www.sammobile.com/samsung/galaxy...J1/295249/
Както се вижда има "U" в името на файла това означава че има някакво подобрение.
А и версията е объркана CSI вместо CSJ.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай

За България няма още

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Само за водафон в германия е наличен. Другите ще чакаме.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
[-] 1 потребител изказва благодарност на nedkoff за това мнение:
  • remixa92
Цитирай

(2019-10-13, 16:10:27)nedkoff написа:  Само за водафон в германия е наличен. Другите ще чакаме.
Има ли вече мнения, че и за S9/9+ подобрява живота на батерията този ъпдейт

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Наличен,само подобряване в камерата е отбелязано,дали ще се подобри живота на батерията?[Изображение: 1f30900826c2fae81ab603ca531d0134.jpg]

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk
Цитирай

И аз го сложих. Ще видим как е батерията.
Това с камерата предполагам, че са оправили краша при последователно снимане на няколко видеа. За момента мисля, че не виждам някаква значителна разлика освен че има вече карта в приложението за времето, също така ми се струва  че сензора за Пръстов отпечатък е по-бърз.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Мисля че наистина има подобрение в живота на батерията с този ъпдейт.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Да едни 10-15%,батерията е по-добре като живот,а и сензора за отключване реагира по-добре, правихте ли резет или само триехте кеш?

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Само кеша през телефона и после през рековърито изтрих. Това на Wi-Fi с около 20мин. игра на COD Mobile на макс графика. И аз забелязах малко по-бърза работа на скенера за отпечатъци. Може би и малко по-плавна работа на интерфейса като цяло, но това може да е заради изтрития кеш

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

При мен си е все така зле... Само на мобилни. На работа нямам време за телефона.
[Изображение: ee39af9b530ef36265efc26446a084f5.jpg]

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай

здрвейте,
model : SM-G965F
AP :  G965FXXS6CSH5
CP :  G965FXXU6CSGD
CSC : G965FOXM6CSH1
не показва ОТА актуализации, а реално на SAMMOBILE са налични такива !!
и другото което ме дразни е :
kill-ва приложения поставени в background предишния ден (около 6 и повече),
а на сутринта са само 3ри - има ли настройка да не го прави ??

Цитирай

Опитвал ли си през smart switch?

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)