Оценете темата:
  • 12 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация/ъпдейт S9 & S9+

Можем много да говорим по този въпрос, но краткия отговор е - защото така са решили Samsung. Хубавото е ,че от скоро си промениха политиката и вече ще предлагат до 3 години поддръжка за флагманите си и част от средния клас. За момента подобна поддръжка се предлага от Google, OnePlus и Samsung. Може и други да има, не се сещам в момента. При Apple е 5, но и там си има кусури.. Преди време ги хванаха, че прецакват батерията след втората година.
Цитирай
Аксесоари

При Apple е така, защото iPhone има iOS, не е с Android и могат да правят каквото си искат, защото операционната система си е тяхна. При Android ако предлагаха 5 години, нямаше да се купуват толкова новите модели, а и за 5г., нямаше да се държат толкова добре.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Нова актуализация, колеги (секюрити)...

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk

                               Lenovo Vibe Z2 PRO
                                                                   


                                                                                             
Цитирай

(2020-11-05, 21:25:32)hazART написа:  При Apple е така, защото iPhone има iOS, не е с Android и могат да правят каквото си искат, защото операционната система си е тяхна. При Android ако предлагаха 5 години, нямаше да се купуват толкова новите модели, а и за 5г., нямаше да се държат толкова добре.

Видях, че си ползвал и Апле,  мислех тази година и аз да го направя но толкова осакатен телефон изкараха, че няма на къде повече и ме отказаха тотално....

Въпроса ми е каква е разликата с Андроид, плюсове и минуси?

"В един човек всичко трябва да бъде красиво:и лицето, и облеклото, и душата, и ума."
Антон Павлович Чехов
Цитирай

То това е за друга тема вече. Телефонът, който изкараха за мене е най-доброто, направо със Samsung Galaxy Note 10+ и iPhone 12 Pro Max са бижу, все едно са направени да не ги ползваш, а само да ги гледаш.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • sapiora
Цитирай

(2020-11-14, 18:40:38)Вечния написа:  Видях, че си ползвал и Апле,  мислех тази година и аз да го направя но толкова осакатен телефон изкараха, че няма на къде повече и ме отказаха тотално....

Въпроса ми е каква е разликата с Андроид, плюсове и минуси?

Най - големият и достатъчен минус на айфоните, за да не преминава никой адекватен на тях е един : операционната им система.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

(2020-11-14, 11:31:11)avirex написа:  Нова актуализация, колеги (секюрити)...

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk

Да, аз я сложих. Само секюрити пач, нищо ново.

Как говориш, след като нямаш мозък? - попита Дороти.
- Не знам - каза Плашилото - но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.

Цитирай

Да ви питам, защо съм с версия 1.0 на тоя лаунчър. И при вас ли е така


Прикачени файлове Миниатюри
   

Asus 771 > HTC Desire 8GB Class 6 > Sony Xperia M4 Aqua > SAMSUNG S6 > S7 32GB SDXC Class 10 > S9 > S10 > S22 Plus till now.
Цитирай

С Андроид 9 показва че си.При мен е One UI 2,5 и Андроид 10.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай

Да но няма и ъпгред до 10... това ми е странно, защо.

Asus 771 > HTC Desire 8GB Class 6 > Sony Xperia M4 Aqua > SAMSUNG S6 > S7 32GB SDXC Class 10 > S9 > S10 > S22 Plus till now.
Цитирай

Телефона получи доста актуализации. Виждам, че пише и One UI 1.0.... Което си е доста стара версия. Моя съвет е да се действа чрез Odin. С него можеш да обновиш телефона до One UI 2.5.

Как говориш, след като нямаш мозък? - попита Дороти.
- Не знам - каза Плашилото - но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.

[-] 1 потребител изказва благодарност на MeltrumSpectrum за това мнение:
  • sapiora
Цитирай

Има нов ъпдейт около 90 мб.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Прекараха ни, няма да ни доставят 11 Андроид и 3.0 на Samsung

"В един човек всичко трябва да бъде красиво:и лицето, и облеклото, и душата, и ума."
Антон Павлович Чехов
Цитирай

То не се и очакваше да ни го пуснат. Оставаме си с двата големи ъпдейта.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Никого не са прекарали, понеже не са обещавали подобно нещо. Можеше да го включат в новата си политка, но... Шанс Smile Има разни спекулации от индийското подразделение на Samsung, но подобни спекулации се появяват всяка година. Най-вероятно това ще е последната месечна актуализция на смартфона. Има вероятност от средващата година да ги получава на всеки три месеца.

Как говориш, след като нямаш мозък? - попита Дороти.
- Не знам - каза Плашилото - но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.

Цитирай

(2020-12-03, 12:30:20)Вечния написа:  Прекараха ни, няма да ни доставят 11 Андроид и 3.0 на Samsung

Хахаха ,никога флагман на самсунг не е взимал 3 големи ъпдейта.Не знам къде си прекаран
Цитирай

(2020-12-06, 14:16:10)sdeikov22 написа:  Хахаха ,никога флагман на самсунг не е взимал 3 големи ъпдейта.Не знам къде си прекаран

S10, S20, Note10 и Note20 ще получат по 3 големи ъпдейта. Бъдещите модели от S серията и Note ( ако въобще има бъдещи Note модели) също ще получават 3 нови версии на Андроид.

1916 
Цитирай

(2020-12-06, 14:19:33)milss написа:  S10, S20, Note10 и Note20 ще получат по 3 големи ъпдейта. Бъдещите модели от S серията и Note ( ако въобще има бъдещи Note модели) също ще получават 3 нови версии на Андроид.

Е това е ясно .Ставаше въпрос за с9.И принципно казвам  ,че до този момент никой фшагман не е взел 3 големи Ъпа.
Цитирай

Аз си мисля,че ще ни пуснат още един голям ъпдейт.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай

Има малка актуализация


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy S22 S901B
Цитирай

(2020-12-06, 17:56:50)007 написа:  Аз си мисля,че ще ни пуснат още един голям ъпдейт.

Възможно е, догодина ще видим.

"В един човек всичко трябва да бъде красиво:и лицето, и облеклото, и душата, и ума."
Антон Павлович Чехов
Цитирай

https://mobilebulgaria.com/news/eto-koga...android-11 Няма да има голям ъпдейт за вас.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Ще има,за да направят добро впечатлениеSmile И за 10 казваха че няма да получи, но в крайна сметка си дойде.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай

Глупости говориш. 10 бил неочакван хаха. До сега винаги е имало 2 ъпдейта. Андроид 11 ще го има от S10 . S9 това му беше.
Цитирай

Как е батерията при вас при последните два ъпдейта. Не мога да преценя дали от ъпдейтите почна да държи по-малко или от времето. Вече ако правя 3-3.30ч. екран бива.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)