Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mi Band 2 дисплей намалена яркост
#1

Някой има ли подобен проблем ? Имам гривната от година и на практика е невъзможно да разчета показанията на дисплея на дневна светлина. Видимост има само на тъмно. Всички функции на гривната работят, батерията държи 15-25 дни зависи как се ползват функциите.

Ето снимка, дясната е на 1 година, лявата е нова.

[Изображение: 038515333.jpg?r=0]
Цитирай
Аксесоари
#2

Колега, откъде си ги поръчвате? Мисля и аз да си взема една, но четох, че имало много ментета на по-ниска цена...

Samsung S3 / Note 4 / Note 8
Huawei P30 Pro
Цитирай
#3

Нищо общо с темата.
Има малко по-надолу в раздела много писано по повод покупката.
Цитирай
#4

(2018-03-13, 10:31:12)drakkar написа:  Някой има ли подобен проблем ? Имам гривната от година и на практика е невъзможно да разчета показанията на дисплея на дневна светлина. Видимост има само на тъмно. Всички функции на гривната работят, батерията държи 15-25 дни зависи как се ползват функциите.

Ето снимка, дясната е на 1 година, лявата е нова.

[Изображение: 038515333.jpg?r=0]
Същата работа е и при мен когато съм навън не се вижда нищо неизползваема е поръчах на един приятел на неговата се вижда идеално.Как да се оправи нямам идея
Цитирай
#5

Няма опция за промяна на яркостта.Често срещан проблем , който се споменава и при русите(4пда).
Цитирай
#6

И все пак става с някаква интервенция..
Удар, изпускане, мокрене...
Цитирай
#7

Нямам база за сравнение. Моята горе долу се вижда на слънце и е на 1 год и 6м и батерията си държи 20-25 дни. Дали пък не правят номера на епъл и да намаляват софтуерно нивото на яркост за да запазят дните живот на батерията? Не е като в Китай да не обичат да ги копират :Д

Samsung Galaxy S3 I9305 Titanium Gray old and faithful - Samsung J5 2016 служебен - Xiaomi Redmi Note 4X - > Xiaomi Redmi Note 5 4/64 Black служебен звер
Цитирай
#8

Пробвай Notify & Fitness for Mi Band от Google play. Слага друг фирмуер и може да ти реши проблема.
Цитирай
#9

Нещо и моята гривна май почна да свети по-слабо,.Отделно и батерията пада по-бързо ми се струва..
Често виждам отдолу да свети зелено, без гривната да измерва пулса..

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай
#10

Зеленото е защото си включил постоянно измерване:

„Heart rate sleep assistant"
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)