Оценете темата:
  • 11 гласа - средно 4.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията на Galaxy S9 / S9+ - резултати, коментари, съвети

FB и 15 снимки качени с мобилните данни в GPhotos.
[Изображение: 9098ee8dcde62cd9feb30b7acdef2dc3.jpg]

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай
Аксесоари

На wifi е добре, но на  мобилни е зле.


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на wer_aac за това мнение:
  • kerenski
Цитирай

Закачен часовник (Galaxy Watch)+ 10 минути музика докато съм на пътеката и 5 минути Youtube клип. После четене в нета. Съсипаха я тая държава... Smile[Изображение: 972644db9dfaec53f191d0312088416b.jpg]

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай

Добре, при мен стана точно обратното.Батерията е супер зле, с адаптивна без адаптивна, все едно.Не съм правил твърд ресет защото ще си загубя файловете.Дайте акъл, factory reset ли трябва да направя?
Цитирай

Колеги от вчера съм с S9 и аз.Телефона е резачка кефиме яко.Обачееее батерията е страшна трагедия направо ужас нямам думи не вярвах че телефон за 1000 лева е толкова зле от към батерия.

Ето това достигнах.Което не мога да разбера нормално ли е ? Или е зле.На мен ми се струва адски зле при положение че,не съм си играл почти с телефона.За 1 час и 25 минути с 3 рязговора от който са около по 2 мин един и в момента съм с Hd резулюция на екран от 100 процента падна на 87 и имам 25 мин екран ебаси злето и ужас.Това направо е подигравка.Докато пиша в момента и падат процентите.Неми се пише направо ....


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

(2019-07-24, 22:41:10)MADFLAVA написа:  Колеги от вчера съм с S9 и аз.Телефона е резачка кефиме яко.Обачееее батерията е страшна трагедия направо ужас нямам думи не вярвах че телефон за 1000 лева е толкова зле от към батерия.

Ето това достигнах.Което не мога да разбера нормално ли е ? Или е зле.На мен ми се струва адски зле при положение че,не съм си играл почти с телефона.За 1 час и 25 минути с 3 рязговора от който са около по 2 мин един и в момента съм с Hd резулюция на екран от 100 процента падна на 87 и имам 25 мин екран ебаси злето и ужас.Това направо е подигравка.Докато пиша в момента и падат процентите.Неми се пише направо ....

Колега, честито за телефона и добре дошъл при нас Smile.
Изчакай 10 зареждания и после пиши негативи за батерията.
Аз съм доволен от нея.
Цитирай

(2019-07-25, 14:37:34)sawmv написа:  Колега, честито за телефона и добре дошъл при нас Smile.
Изчакай 10 зареждания и после пиши негативи за батерията.
Аз съм доволен от нея.   


Благодаря за което.На теб S9 колко ти кара ако не е тайна ?

Колеги от това което виждам и чета из форумите за батерията на S9 е че всеки има проблеми с нея.Малко са хората който могат да я докарат до 5 часа екран.Аз на Hd резулюция и автоматичен контраст едвам докарах 4 часа и 40 минути 5 часа екран не виждам как ще стане.За мен е съвсем нормано тия часове щом из чуждите форуми четя че едвам докарват 3,4 часа екран там.Просто си е слабост такъв екран и такъв мощен хардуер с такава малка батерия си е трагедия и не знам защо като гледам видео доста почва да грее е не е като котлон но си греее което е адски голям минус за мен лично.Един вид да имаш топ телефон и да му се лишаваш от екстрите заради една батерия не върви някак.Аз лично ще го зареждам винаги когато мога за,да несе лишавам от екстрите му.За мен телефон е един от най красивите който съм притежавал някога особено gold версията която притежавам аз.
Цитирай

Колеги това реално ли е ?

(2019-07-27, 14:31:15)MADFLAVA написа:  Колеги това реално ли е ?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

За някои от нас да. Други - постигат други резултати.
Мен лично грам не ми дреме, колко часа SOT правя, ако се налага да го зареждам в края на деня като си лягам. Но ако зареждането вечер е второто - неприятно е.
В това отношение Ябълката никога не се промени за 2 години. Не сън я ресетвал никога. Тук все се чудим да ресетваме ли след ъпдейт, кеш ли да чистим.
Андроид е хубаво, ама да имаш време да се занимаваш с глупости вместо да си използваш свободата на телефона.

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай

(2019-07-27, 15:27:16)i.stojanov написа:  За някои от нас да. Други - постигат други резултати.
Мен лично грам не ми дреме, колко часа SOT правя, ако се налага да го зареждам в края на деня като си лягам. Но ако зареждането вечер е второто - неприятно е.
В това отношение Ябълката никога не се промени за 2 години. Не сън я ресетвал никога. Тук все се чудим да ресетваме ли след ъпдейт, кеш ли да чистим.
Андроид е хубаво, ама да имаш време да се занимаваш с глупости вместо да си използваш свободата на телефона.
Колега не знам кое му е нормалното телефон за  1000 лева и да го зареждам 3 пъти на ден .Някак си ми се отбива желанието че сам дал една торба с пари и телефона е толко зле от лъм батерия тва си е пълен т.шак.С удоволствие бих го заменил за един чисто нов A50


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

С последния юлски пач батерията е по-зле даже от юнския. Има някъв необясним теч  който не излиза в статистиката на батерията, но довежда до значимо по-малко екран. Дори съм лайпнал кеча в рековъри  калибрирал съм батерията и пак така. Дано го оправят със следващия ъпдейт.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

(2019-07-28, 01:00:42)remixa92 написа:  С последния юлски пач батерията е по-зле даже от юнския. Има някъв необясним теч  който не излиза в статистиката на батерията, но довежда до значимо по-малко екран. Дори съм лайпнал кеча в рековъри  калибрирал съм батерията и пак така. Дано го оправят със следващия ъпдейт.

При мен с юнския пач батерията беше перфе! Сега с юлския е много зле!

Samsung Galaxy Note 3 Neo
Samsung Galaxy Note 4
Samsung Galaxy Note 8
Samsung Galaxy S9
Samsung Galaxy Note 9
Samsung Galaxy Note 20 Ultra
Цитирай

Значи от това което чета е почти при всеки този проблем и си е нормално значи.Забелязах и друго моя приятелка има Samsung J7 2017 слер направения ъпдейъ на андройд 9 нейния апарат е свил екрана от 7 часа дисплей на 4,5 , 5 часа дисплей.Възможно е този андройд да е страшен т.шак за батерийте и на много други устройства.Не знам поне така мисля аз.Иначе доста съм доволен от S9 като изкл батерията която я зареждам по 2,3 път на ден.Телефона доста често греее при нормалните неща като ровен е нета гледане на клипове от ytube писане и такива неща.Приятел с S9+ ми каза че и той има този проблем
Цитирай

(2019-07-28, 06:26:40)trepacho написа:  При мен с юнския пач батерията беше перфе! Сега с юлския е много зле!
Потвърждавам, същото е и при мен.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Колеги за пръв път правя 5 часа екран.Със вкл всичко на макс и контраст е на автоматично.Ако е така ще съм предоволен.Работата ми е същата като преди.Не мога да разбера как ги направих тия 5 часа екран а преди правя аамо 3,4 екран

(2019-07-29, 18:06:46)MADFLAVA написа:  Колеги за пръв път правя 5 часа екран.Със вкл всичко на макс и контраст е на автоматично.Ако е така ще съм предоволен.Работата ми е същата като преди.Не мога да разбера как ги направих тия 5 часа екран а преди правя само 3,4 часа екран


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

И аз днес направих 5 часа. Явно днес са в настроение телефоните . Smile

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
[-] 1 потребител изказва благодарност на nedkoff за това мнение:
  • Kosmom01
Цитирай

Ето го и положението и при мен.Мисля с оставащите 10% може да изкара още около час.Има около час и половина видео разговор през Duo,около 2,30 часа HBOGO каст филм през Chromecast, около час YouTube пак през Chromecast,около 1,30-2,00 часа Spotify с блутуут слушалки.Както и преди съм писал,аз лично съм доволен от батерията.Дисплея е на високата резолюция, синхронизации,всичко включено.Не съм ъпдейтвал с юлския ъпдейт.Дано всичко е ок


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай

Понеже не намирам къде да пиша само за S9 ще пиша тук.Искам да ви питам като си загледатр S9 там дето е извит екран не вили се получават други цветове колеги като например розовее или жълтеее и то само там дето е извит?Това нормално ли си е .И другото което забелязах при гледане на видео ми прави впечатление че телефона доста грее изписа ми че стигнал температура 42 градуса почти това нормално ли е ? При нормално ползване като писане и снимане пак е топло но не толкова като гледане на видео
Цитирай

@MADFLAVA Според мен не е нормално.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай

(2019-08-01, 10:57:41)007 написа:  @MADFLAVA Според мен не е нормално.
Окс мерси колега
Цитирай

Мисля, че батерията си държи нормално като за смартфон и след ъпдейта за август.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Не знам как ги правите тея екрани... това е нормален ден при мен.
Винаги е без автоматично синхронизиране, закачен часовник Gear S3, и винаги съм на Medium battery saver без background data.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Те не ги правят на ден, а играят или гледат клипчета или нещо подобно.
В повечето случаи на WiFi

Gesendet von meinem Galaxy S9+

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
[-] 1 потребител изказва благодарност на Lam3r4e за това мнение:
  • Marto.g
Цитирай

Това е след последния ъпдейт от Август.Същата работа като с юлския.Доволен съм.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай

И аз съм доволен след последния ъпдейт.Не знам дали защото съм със snapdragon, но телефона въобще не грее.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)