Оценете темата:
  • 11 гласа - средно 4.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията на Galaxy S9 / S9+ - резултати, коментари, съвети

Симптомите бяха от 30% падаше много бързо за около 5 мин, и ми я смениха най вероятно са я тествали.

Изпратено от моят SM-N970F с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S7 edge -- Black,Onyx --32GB + Samsung Gear 2 Neo !!!
[-] 1 потребител изказва благодарност на jaryy за това мнение:
  • i.stojanov
Цитирай
Аксесоари

Явно си ги хванал в добро настроение  защото в 99% от случаите няма да ти сменят батерията гаранционно след такова оплакване, а и както колегата каза на батерията гаранцията е 6 месеца и е отделна от устройството по принцип. 
Някой знае ли колко струва смяна на батерията в сервиз при която смяна да се запази гаранцията и защитата от вода ?

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Преди време бях носила s7 edge за гаранционен сервиз в Сръчко, с друго оплакване и ми казаха, че ще сменят и батерията. Когато ги попитах защо (аз си бях много доволна от нея) ми обясниха, че е политика на Samsung при всеки ремонт, да се сменя батерията и да се преинсталира софтуера. Преди това изобщо не бях чувала подобно нещо и други телефони, които съм носила никога не са ми казвали, че са сменяли батерията.
Цитирай

(2020-01-02, 15:59:30)Legend написа:  Гаранцията на всички батерии е 6 месеца.
 Четири телефона има у нас и в гаранционната карта на нито един от тях не видях да пише 6 месеца гаранция на батерията. Покажи снимка от твоята гаранция да видим дали наистина е така. Ти беше с Хуавей и там наистина може да пише така. Само не ми казвай, че на всички аксесоари гаранцията е 6 месеца, защото батерията не е аксесоар. Аксесоари са слушалките, зарядното и всичко друго в комплекта без което телефона може да работи. Без батерия може ли?

1916 
[-] 1 потребител изказва благодарност на milss за това мнение:
  • 4ere6a
Цитирай

Наскоро дадох ноут 8 за гаранционно обслужване в теленор - петънце на дисплея. Не е пред мен гаранцията но ще цитирам по памет написаното с доктоски йероглифи : "смяна дисплей, смяна капак батерия" - нещо такова. Дори и момичето в теленор ми го връща и вика че са сменени дисплей капак и батерия - да, ама не. Капак батерия си е просто задния панел върху батерията...
Не казвам че при теб е същото но проверката си е проверка. Така или иначе моята батерия въпреки че е на 2 години още си е чук. Но и аз съм чувал да сменят батерии с понижен капацитет ако се установи такова нещо.

Изрод
Цитирай

На мене са ми сменяли батерия на самсунг с7ейдж, заради намалял капацитет.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

Батерията си е със 6 месеца гаранция. Независимо дали е на най скъпия или най евтиния телефон

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай

(2020-01-17, 23:31:47)BGDropche написа:  Батерията си е със 6 месеца гаранция. Независимо дали е на най скъпия или най евтиния телефон

Къде пише, че е така?

1916 
Цитирай

На сменяемите батерии е 6 месеца гаранцията. На запоените, които не може да си смени сам човек е 2 години. На мен ми смениха батерията в Теленор на Нокиа 6, на година и половина телефон.


[Изображение: ?banner=17991][/url]
[-] 1 потребител изказва благодарност на dgrozev1 за това мнение:
  • BGDropche
Цитирай

Извинете ме тогава, моя грешка.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай

Какви ви се струва батерията след ъпдейта до Андроид 10? Въпреки, че вече е трудно да се прецени заради глупавото показване на SOT

На мен ми се струва, че държи по-малко и то доста.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

(2020-02-17, 20:37:14)remixa92 написа:  Какви ви се струва батерията след ъпдейта до Андроид 10? Въпреки, че вече е трудно да се прецени заради глупавото показване на SOT

На мен ми се струва, че държи по-малко и то доста.

На моето ползване: Мобилни почти не включвам, че в офиса сме с рутер, живея близо и вкъщи отново съм на Wi-fi. Месинджър, разговори, браузване с "Opera", клипоиве в you tube, игри нямам инсталирани, т.е. без натоварване, батерията се държи осезаемо по-добре. Доволен съм.
Цитирай

Батерията ми смениха преди 2 месеца s9 , сега след ъпдейта 10 цяла нощ без мобилни данни и wifi от 85 процента се будя на 66 ....
Цитирай

(2020-02-22, 16:14:00)Blackk5 написа:  Батерията ми смениха преди 2 месеца s9 , сега след ъпдейта 10 цяла нощ без мобилни данни и wifi от 85 процента се будя на 66 ....

И при мен е подобно положението.
Още не съм се престрашил да отделя време за настройка, но ето какво отговориха от Самсунг:
[Изображение: 544a17ff37ee82cf6fdf8335e116d534.jpg]

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай

Кво да ти кажат друго. Най - лесното за тях. Истината е че с батерията с първия финален ъпдейта до 10та е зле. Ясно, че не може да се следи вече както трябва, но си личи, че е по-зле от преди. Макс 5:30 СОТ само на Wi-Fi.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

"this will help to remove frequent app stops" това до сега просто не го бях срещал като причина за съвет за ресет.

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай

При мен на малкия 9 е бая зле, ако цял ден не го пипам а само говоря към 6 7 ще трябва да го заредя ако го ползвам на wifi към 3 часа май кара екран или 2 и нещо мисля да върна заводски преди на wifi успяваше да направи 4 поне.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Marto.g за това мнение:
  • i.stojanov
Цитирай

(2020-02-25, 14:42:13)Marto.g написа:  При мен на малкия 9 е бая зле, ако цял ден не го пипам а само говоря към 6 7 ще трябва да го заредя ако го ползвам на wifi към 3 часа май кара екран или 2 и нещо мисля да върна заводски преди на wifi успяваше да направи 4 поне.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Малко е. Моят се държи доста по-добре след 10-ката и връщане на фабрични.
[-] 1 потребител изказва благодарност на sawmv за това мнение:
  • Marto.g
Цитирай

(2020-02-25, 14:42:13)Marto.g написа:  При мен на малкия 9 е бая зле, ако цял ден не го пипам а само говоря към 6 7 ще трябва да го заредя ако го ползвам на wifi към 3 часа май кара екран или 2 и нещо мисля да върна заводски преди на wifi успяваше да направи 4 поне.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
И аз съм така..

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай

Няма никаква разлика.Рязбира се съм ресетнал тела и съм изтрил всичко на него ,с копое в облака.Ако не сте го направили се сърдете единствено на вас .Иначе батерията е супер зле ,ама 4часа екран на 4г и 5.30-6 си ги прави от както съм го взел.до ден днешен ,при положение ,че цъкам постоянно фб ,месенджер ,инстаграм .Също така играя mobile legends и съм зареждал телефона в шродължение на година по минимум 2 пъти на ден ,с кратки заряди ,с заряддо 100 ,но живота на батерията не е мръднал
[-] 1 потребител изказва благодарност на sdeikov22 за това мнение:
  • sawmv
Цитирай

(2020-02-25, 15:18:29)i.stojanov написа:  И аз съм така..
Днес ресетнах. Цял ден се занимавам да го оправя. Ще видим.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай

Не знам какво стана при мен, но вече едвам докарвам 4ч екран и батерията се скапа. След ъпдейта беше направо супер. Усети се разликата в положителна посока. Но от 3 дни пълен срив при мен. Усетих и лаг за пръв път от година и половина. Нещо му стана. Ще изчакам още 7 дни или и следващ ъпдейт и няма ли промяна ще му дам ресет.
Цитирай

Батерията просто е зле при първия стабилен ъпдейт до 10, което е нормално. Така беше и с първия, втория ъпдейт до 9.Ще видим как ще е следващия.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Утре ще му върна заводските и ще видя нещо като гледам консумацията приложенията гълтат много във фона. За ютуб примерно дава 33 процента във фона това изобщо нормално ли е.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай

@Marto.g При мен на YouTube консумацията във фона е 8%.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)