Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Непрекъснато ми излиза съобщение " За съжаление Google Paly M..
#1

Телефонът е РедМи4, 3/32.
Вече повече от месец непрекъснато преди, по време, след избиране и разговор се появява съобщение "За съжаление Google Play Магазин спря да работи"
Направих всичко, за което се сетих - проверих за актуализация на софтуера, актуализирах системните приложения, изчистих данни и кеш от Гугъл Плей, спрях му нотификациите - никакъв ефект. Във вас ми е надеждата!!!


[Изображение: 9285012o.png]
Направо не може да се ползва така телефона. Отгоре на всичко се появи същия проблем като ми стария ми РедМи Ноут 3 Про, т.е понякога по време на разговор не ме чуват за определено време. При стария по ваш съвет идр. сменях какво ли не и стана по зле, сега ми служи за таблет. Този е на 11 месеца и не е изпускан, за разлика от предния.
Цитирай
Аксесоари
#2

Остава ти да върнеш заводските настройки, ако продължи- да изпратиш отзив на MI за анализ на грешката ако изобщо още има подръжка този телефон.

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
#3

За решение на проблема си, погледни в тази тема: https://forum.androidbg.com/showthread.p...oogle+play

 
Цитирай
#4

NoMaD, Благодаря!
nehranimaiko това ще го оставя за краен вариант, защото имам важна информация, като чатове във вайбър, ъотсап и др., които ползвам.
Цитирай
#5

С какъв ROM е устройството?

 
Цитирай
#6

И при мен се излиза същата нотификация! Просто игнор и така си карам. Така или иначе не я ползвам

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)