Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни въпроси и проблеми Galaxy S9/S9+

(2021-05-06, 11:52:07)sawmv написа:  Нормалните съобщения -> трите точки, после "chat settings" и като натисна, премигва и никъде не влиза.

Сега видях.При мен излизат тези настройки.Явно сме го получили с някой от последните ъпдейти.Въпросът ми беше дали това е като Google messages,като messages при Apple.Мисля че е това.


Прикачени файлове Миниатюри
       

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
Аксесоари

Това е от последния ъпдейт. Като го пуснах за първи път, ме попита нещо, но аз в бързината му дадох NO и сега няма пускане. Не че го ползвам де, но ме дразни, че не работи и ми стои непрекъснато с "N" като ново.

Оправи се гадината. Влязох през apps -> messages -> settings, даде ми регистрация и сега работи.
Цитирай

Колеги, някой да знае как се вижда кога е активиран телефонът, т.е. датата на пускане за първи път? Пробвах няколко варианта, но без успех.
Цитирай

Ще има ли Андроид 11 за нас?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

(2021-06-18, 11:01:01)Nikito82 написа:  Ще има ли Андроид 11 за нас?

Само с гимнастики ще има, но не мисля да се занимавам, че си има риск от съсипване на телефона.
Цитирай

Той и сега си работи повече от добре.Аз му смених батерията и ще си карам с него още някоя година.Не можах да се прежаля да го сменя.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай

Да, то и аз ще си карам с моя докато се скапе, надявам се още година две. То и спряха да ме блазнят вече тия телефони. А и с тая тенденция дисплеи по 7" тотално ме губят. Телефона според мене не трябва да е повече от 6" с рамката.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
[-] 1 потребител изказва благодарност на Nikito82 за това мнение:
  • sapiora
Цитирай

Аз след 2г.9мес още не съм сменил батерията и засега не ми се занимава. Държи що годе достатъчно все още.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Здравейте.
Стоков S9 с последен софт. Имам го от около 2 години и никога не е имал проблем с bluetooth. Напоследък се случва запомнените сдвоявания да изчезват/самоизтриват... не мога да разбера точно в какъв момент става това. Някакви идеи? Изтрих кеша на блутута, но пак се случи след време...

Samsung Galaxy S22 S901B
Цитирай

От Developer Options имаш доста много настройки на Bluetooth, пойграй си с тях. Успех!

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


[-] 1 потребител изказва благодарност на Be6i4 за това мнение:
  • dandrv
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)