Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни въпроси и проблеми Galaxy S9/S9+

Няма я и при мен, но сега съм извън България и не мога да видя. А на mate 10 pro си го има да. Huawei най ги огрява.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Когато наклянам телефона и началния екран ми се завърта.От къде да го спра че някак съм го активирал и сега незнам как да го махна.В настройките на началния екран не виждам да има завъртане.
Цитирай

Точно в настройките на началния екран има опция - Само портретен режим. Ако искаш да не се върти опцията трябва да е включена.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

Колеги, ако дам телефона на сервиз, дали ще го вземат за твърде слаб сигнал?

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Те ще го приемат. После в сервиза го тестват и ще ти пратят един ферман със замерванията. Уточни на кой обхват се получава ако знаеш.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

Ами вече не мога да хвана някакво постоянство. И в София го пробвах, държи пълен сигнал и после след време започва да пада сигнала. Или пък на 4 g като е, и примерно ми звъннат, често ми отива на edge или gprs и като затворя разговора не може да върне изобщо нито на 3g, нито на 4g. На последък отивам в настройките и ръчкам режимите докато не тръгне, ако не просто рестартирам телефона. На теленор съм.
Цитирай

Преди да го даваш на сервис, опитай с друга сим карта на друг оператор. При Теленор някъде бях срещал оплаквания, че с едни карти работи добре, с други не. И като ти променят плана, се оправя. Вероятно нещо в настройките на самата карта, които ти правят.
Цитирай

Да отбележа...на Теленор продължавам да нямам добър обхват...максимум 2 черти,докато на Вива е чук...и на предишния ми телефон и сега на S9 ми е така.
Цитирай

Чертите не са някакъв голям показател за действителното качество на връзката.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай

(2018-08-12, 06:24:36)potiron написа:  Преди да го даваш на сервис, опитай с друга сим карта на друг оператор. При Теленор някъде бях срещал оплаквания, че с едни карти работи добре, с други не. И като ти променят плана, се оправя. Вероятно нещо в настройките на самата карта, които ти правят.
Ами трябва да потърся, въпросът е, че ще ми трябва повече време да тествам. Бакрая ще сменя моята с нова да видя какво ще стане.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Здравейте! От днес ми спря да работи не толкова полезното Bixby Voice. Изписа,че не е налично за нашата страна, а после ме връща в настройки->приложения за да му дам разрешения. И пак няма резултат

Samsung S20 plus
Samsung S10
Samsung S9 plus
Samsung S8
Samsung S6
etc.
Цитирай

Здравейте. Преди време можеше да се изпрати СМС на номер, с който скоро е говорено. Сега тази опция я няма и може да се избере само номер, на който или от който е получен СМС. Това ми бе много удобно, когато трябваше да изпратя телефонен номер, на човек, с който преди малко съм говорил. Сега трябва да го търся из контактите. Някой има ли решение на този проблем?

Samsung Galaxy S22 Ultra
Samsung Galaxy Tab S6
[-] 1 потребител изказва благодарност на Bay Gudjan за това мнение:
  • Emilian00
Цитирай

Отиваш в регистрите и слайдваш на ляво върху контакта

Gesendet von meinem Galaxy S9+

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
[-] 1 потребител изказва благодарност на Lam3r4e за това мнение:
  • Bay Gudjan
Цитирай

Здравейте имам проблем със смарт лок, имам го и при с7едж. Един път работи 1 път не. Това при надежни места. Не зная защо така се получава.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

(2018-08-28, 14:54:14)Lam3r4e написа:  Отиваш в регистрите и слайдваш на ляво върху контакта

Gesendet von meinem Galaxy S9+

Благодаря ти за отговора. С това, което казваш ще изпратя СМС на дадения контакт. Аз искам да изпратя даден контакт като СМС на друг контакт. Преди ставаше като избера контакт  и му дам Share, телефона ми дава опции през коя програма искам да го пратя. Избирам СМС и там в таба Conversations имах възможност да си избера някой от последните контакти , с които съм говорил или разменял СМС-и. Сега има само СМС-и. Дано съм се изразил правилно и да ме разбирате Smile

Samsung Galaxy S22 Ultra
Samsung Galaxy Tab S6
Цитирай

Цъкаш на номера, отиваш на детайли и горе вдясно пише "Споделям"....

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Grey, Samsung Galaxy S22 Ultra Phantom Black, Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Cosmic Grey, Samsung Galaxy S9+ Midnight Black,
Samsung Galaxy Watch 5 44mm, Samsung Galaxy Watch 5 Pro 45mm Black Titanium
Цитирай

От скоро и аз притежавам С9+ и нещото, което ме дразни е тихия звук на нотификациите (месинджър, вайбър...). Прочетох из нета, че всички се оплакват от това и проблема идва от факта, че при тези приложения и техните нотификации звука идва само от долния говорител. Някой отркил ли е решение на досадния проблем или ще го чакаме като ъпдейт ?
Цитирай

И аз го установих, но ба месинджъра не е чак толкова зле като на viber. Но ако гледам примерно видео и ми пишат по това време на viber ми се чува и на двата говоритела. Ако е заключен тела е от долния. Мисля да пробвам да сложа на viber за звук някое системно да видя как ще е.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2018-08-29, 20:08:20)andriann написа:  Цъкаш на номера, отиваш на детайли и горе вдясно пише "Споделям"....

Да. И после нямам опция да изпратя този номер на някой, с който съм говорил наскоро, а трябва да търся в Контактите Wink.

Samsung Galaxy S22 Ultra
Samsung Galaxy Tab S6
Цитирай

Отваряш контакта с номера , който искаш да изпратиш - задържаш върху номера - появява се съобщение "копирай в клипборда" - отиваш на контакта от последните избрани - слайдваш наляво - пействаш номера и готово.
Цитирай

В определени форуми на мястото на публикуван клип излиза съобщение " тази приставка не се поддържа" и бяло петно. Кое приложение трябва да инсталирам за да се виждат клиповете. Предполагам, че това са формати които се отварят с flash player. Използвам стандартния браузър на Самсунг.
Цитирай

Ако си с хрома, няма начин, но има браузери, които са с вграден флаш плеър и няма проблем.

HTC Desire C > Samsung Galaxy S4 (GT-I9505) > Sony Xperia Z2 (D6503) > Huawei P20 Pro > LG G8S ThinQ
[-] 1 потребител изказва благодарност на venko1407 за това мнение:
  • Malchev_
Цитирай

Здравейте колеги,
От няколко дена понякога се появява едно съобщение "Touch input blocked. To prevent this from happening again, check if the proximity sensor is blocked. Tap OK to continue using your phone"
Знаете ли какъв е проблема и има ли решение.
Хубав ден

Samsung Galaxy Note 4 Bronze&Gold Stock 6.0.1
Samsung Galaxy S9+ Sunrise Gold
Цитирай

Благодаря на venko1407! С Mozila всичко се вижда, когато има проблем ще използвам него.
Цитирай

(2018-09-05, 04:35:14)allusion написа:  Здравейте колеги,
От няколко дена понякога се появява едно съобщение "Touch input blocked. To prevent this from happening again, check if the proximity sensor is blocked. Tap OK to continue using your phone"
Знаете ли какъв е проблема и има ли решение.
Хубав ден

Ето от това ти става така. Изключи го и няма да имаш тези проблеми


Прикачени файлове Миниатюри
   

iPhone 13 128 GB Starlight
AirPods Pro with MagSafe Case
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)