Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни въпроси и проблеми Galaxy S9/S9+

Колеги, на някой да му се случва докато работи блутута да не работи добре WI-FI? Защото при мен или изчезва с пуснат блутут, или дава че има, но нищо не зарежда?

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

(2018-09-05, 08:03:25)Marto.g написа:  Колеги, на някой да му се случва докато работи блутута да не работи добре WI-FI? Защото при мен или изчезва с пуснат блутут, или дава че има, но нищо не зарежда?

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Привет, колега!
Аз имам същия проблем. От време на време светва удивителната на WI-FI и не зарежда нищо. След като го изключа и включа всичко е наред...

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S9 (Midnight black)
Sony Xperia Z3 compact (black)
Sony Xperia Z1 compact (black)
Samsung Galaxy S (black)
[-] 1 потребител изказва благодарност на nikolov_88 за това мнение:
  • Marto.g
Цитирай

Да и при мен, но след 5 мин пак става същото.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Здравейте до вчера ми работеше на високоговорител при разговор днес инсталирах тема коята промени настройки и днес при разговор неме чуват на високоговорител мнение
Цитирай

И при мен се получаваше проблемът с блутута, но само когато съм свързан към рутерът вкъщи. Никъде другаде. И решението беше да се смени с друг и сега нямам проблеми Smile И с с7 едж го имах този проблем, но не беше постоянно.
Цитирай

Аз до момента на два съм го хващал, че имам една блутут слушалка и с нея. На s7 edge не съм имал такъв проблем.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Някой знае ли SM-G960U дали ще работи по Европа ? И най-вече FM радиото дали не е за някакви американски честоти ?
И съответно как стои въпроса с гаранцията?

Тък намерих сравнение:
https://www.phonemore.com/compare/phones...0u/7560237
Цитирай

Някой да има проблем с надежните места на смарт лок?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

Има нов ъпдейт със септемврийския патч.
G965FXXS2BRI1

Samsung Galaxy S2→Samsung Galaxy S5 Duos→Samsung Galaxy S9+ Duos 64GB Midnight Black→Samsung S22 Ultra 256GB Phantom Black; Galaxy Watch 4 Classic;
Цитирай

Да сега ми се появи 65 на чистата деветка.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2018-09-12, 11:23:13)aladin написа:  Някой знае ли SM-G960U дали ще работи по Европа ? И най-вече FM радиото дали не е за някакви американски честоти ?
И съответно как стои въпроса с гаранцията?

Тък намерих сравнение:
https://www.phonemore.com/compare/phones...0u/7560237

Аз съм със Снап процесора, само че G965 (S9+), всичко си работи нормално. Моята гаранция е обаче към продавача. Оторизираните сервизи в БГ съм убеден, че няма да я признаят.
Цитирай

Здравейте, моля за помощ! Когато получавам входящи обаждания първите 1-2 секунди, след като съм отговорил вече, не се чува отсрещната страна и се налага да ги карам да повтарят. Има забавяне някакво, което не знам на какво се дължи, дали е софтуерен или хардуерен проблем? След това всичко е нормално, когато аз набирам също няма проблем. Телефона е Galaxy S9 plus.
Цитирай

сложи последния фърмуер и направи хард ресет

Samsung Galaxy S2→Samsung Galaxy S5 Duos→Samsung Galaxy S9+ Duos 64GB Midnight Black→Samsung S22 Ultra 256GB Phantom Black; Galaxy Watch 4 Classic;
Цитирай

Благодаря, ще пробвам да го ресетна пък да видим. То май само това не съм пробвал.
Цитирай

Случва ли ви се при рестартна телефона Dolby Atmos да не зацепва веднага, ами след като го спрете и пуснете от тогъла? На мен всеки път ми е така. Гледам видео в YouTube усещам че го няма и като го спра и пусна на ново се оправя.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Поразрових се в нета и изглежда бъгът с Dolby Atmos където спира да функционира при рестарт, при включване и изключване не блутут слушалки е доста често срещан. Един човек само е споменал че е изчистил предпочитанията на приложенията и се е оправило. Но при мен не проработи. Някой от вас да го е срещал този бъг?
Единственото решение за сега е да се спре и пусне пак от тогъла както споменах по-рано.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Два пъти пробвах сега нямам го този бъг.
Цитирай

Да поясна, разликата се чува, а не се вижда. В опциите си стои пуснат.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Струва ли ви се че при включена автоматична яркост при индиректно осветление в стая, яркостта на дисплея е прекалено ниска?. Въпреки, че виждам слайдера да е отишъл на около 20%,то ми се струва някак тъмен дисплея. Обърна ли телефона обаче към източника на светлина веднага се вдига яркостта и е добре.

Пп: Нулирал съм вече опциите за автоматичната яркост и съм оставил да се научи на употребата ми, както пише, но пак ми се струва че в описаните по-горе ситуации не е много добре.
При напълно тъмна стая е добре.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

То в напълно тъмна стая на авто аз грам не го виждам ако не сложа да не пада под някаква степен.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
Bug 

Здравейте, закупихме преди 3 дни samsung galaxy s9+ От А1, но още на втория ден започнаха проблемите с разговорите, заглъхване и прекъсване на разговорите. Виждам че и тук има подобни оплаквания, има ли такива които са оправили проблема, или да го връщам за сервиз
Цитирай

Може ли да се деактивира 3D Touch бутона когато сте в игри, тъй като го натискам случайно в такива ситуации?

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Да може като си в играта, извикваш лентата с навигационните бутони и от там влизаш в настройките на game launcher-а.
Цитирай

(2018-10-22, 07:06:34)nati2000 написа:  Здравейте, закупихме преди 3 дни samsung galaxy s9+ От А1, но още на втория ден започнаха проблемите с разговорите, заглъхване и прекъсване на разговорите. Виждам че и тук има подобни оплаквания, има ли такива които са оправили проблема, или да го връщам за сервиз

До колкото съм запознат товане било свързано със софтуерен проблем ,който е отстранен с ъпдейт от месец май или юни. Аз моят също го взех ор А1 и никога не съм имал проблеми но първото нещо което направих беше ъпдейт и чистене на кеш партишъна.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай

(2018-10-28, 11:27:08)martoo написа:  Да може като си в играта, извикваш лентата с навигационните бутони и от там влизаш в настройките на game launcher-а.

Да, открих го след като си за дадох въпроса. Мерси.

А някой случайно да знае метод за сгъстяване и преместване по-надясно на навигационните бутони. Тъй като на S9+ като се опитам да натисна най-левият ( деснорък съм), и не ми го отчита понякога, тъй като дланта се докосва до дисплея и блокира докосването.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)