Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни въпроси и проблеми Galaxy S9/S9+

(2019-01-30, 14:09:31)ivan_vylka написа:  Трябва да сложиш за тапет от тези по подразбиране, вградените. Задържаш с пръст на началния екран, отиваш в Тапети и там най-отгоре са ти тези, които търсиш.
 Благодаря, за съжаление не откривам там това, което имам предвид. Може би съм го виждала в S8 и сега вече са променени infinity тапетите.
Цитирай
Аксесоари

Здравейте колеги,
Как си активирате тъмната тема на android 9?

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Дисплей - Нощен режим
Но, не работи, ако си активирал друга тема (поне при мен).

Изпратено от моят S9 plus с помощта на Tapatalk

                               Lenovo Vibe Z2 PRO
                                                                   


                                                                                             
Цитирай

Сваляш "щората" отгоре и там има бутон за нощен режим.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

(2019-01-30, 17:45:45)avirex написа:  Дисплей - Нощен режим
Но, не работи, ако си активирал друга тема (поне при мен).

Изпратено от моят S9 plus с помощта на Tapatalk
То си пише, че работи само с теми, които го поддържат както и с приложения, които го поддържат.

Gesendet von meinem Galaxy S9+

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
[-] 1 потребител изказва благодарност на Lam3r4e за това мнение:
  • avirex
Цитирай

Мерси, сега ще опитам. Аз и нямам друга тема.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk

Да. Най-накрая ми работи да си свалям панела със сензора от как ъпдейтнах. Изгледа ми харесва много повече от предния.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk

Тия известия станаха хектем зле, от някои приложения изобщо не се чуват през тоя говорител от долу.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Някои ползва ли hd caller id? Когато набирам ми изкарва снимка на целия екран, но на входящите обаждания първо ми дава непознат номер (въпреки, че е в контактите), а после си излиза стандартната малка снимка на Андроид. Имам всички отметки на приложението....аз ли не правя нещо като хората?
Цитирай

(2018-10-30, 10:04:33)007 написа:  Да използвам темета да питам.Как да направя контакта който ми се обажда да му излиза снимката на цял екран?Ако има вариант без допълнително приложение.Благодаря!
И аз това търся и се чудя сума време... ?‍♂️
Цитирай

(2018-03-20, 11:22:23)bojidar_n написа:  Не работи на изключен дисплей или ако реши да работи е само за някои приложения, а не за всички. Има няколко теми в xda, Samsung community и тн, но са за предишни модели и затова реших да пиша конкретно за 9та серия тук и да чуя как е при вас. Като цяло става въпрос за приоритета, който трябва да има определена програма, за да събуди дисплея. Очаквало се е с Орео  да се оправят нещата, но...

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Значи при мен , на отключен екран ми работи на всички приложения , на заключен екран са определени,  като вайбър , скайп . До сега на мен никога не ми е работил , на заключен примерно , меssenger , FB, дори на Орео.На отключен  ми работи всичко , на заключен само  вайбър.

  iPhone 13 pro 256GB , Samsung Note 20 Ultra ,Samsung Note 10 +, Samsung S10+,Samsung S9 + ,Samsung Note 5,Samsung Galaxy note 2 ,Note 3, Note 4/Samsung Galaxy S2, S4, S5, S6/ Samsung Galaxy A3 2016/ Samsung Galaxy J5 2015, 2106/Htc desire X , One X,  One M7 ,Desire 816/ Sony Xperia Tipo , Z, Z1/ Zte Blade 2/ Lg G2 , G3, G3s Leon/.



Цитирай

Здравейте, четох темата но не открих някой да е писал по проблем, който имам аз! С две думи при работа с две сим карти, понякога, доста често, не могат да ме избират. На тези които ме търсят или по едната или по другата карта им казва, че телефона е изключен или извън обхват или пък никакъв сигнал. Не получавам съобщения , че някой ме е търсил. И това в момент, когато аз неговоря или даже не използвам телефона. Като махна едната сим карта, няма проблем. 
   На какво може да се дължи това?  Rolleyes
Цитирай

Случайно да си на Виваком на едната карта?

Samsung S20 plus
Samsung S10
Samsung S9 plus
Samsung S8
Samsung S6
etc.
Цитирай

Някакви идеи защо лагва на асвалт 9?А тригодишния ми стар телефон не?И защо след 3 часа игра не може да се държи от горещина?

Отправлено с моего ONEPLUS A3003 через Tapatalk
Цитирай

(2019-03-27, 11:16:18)iliev80 написа:  Случайно да си на Виваком на едната карта?

Не.. и двете сим карти са на А1. Направих пълен рестарт на телефона но без ефект, не могат да ме избират. Аз мога да избирам и от двете карти без проблем. Говорих със специалисти от сервиз на телефони и не могат да ми кажат какъв е проблема!
Цитирай
Shocked 

(2019-03-28, 06:57:55)ssganchev написа:  Не.. и двете сим карти са на А1. Направих пълен рестарт на телефона но без ефект, не могат да ме избират. Аз мога да избирам и от двете карти без проблем. Говорих със специалисти от сервиз на телефони и не могат да ми кажат какъв е проблема!

Защото имах проблем и аз при прехвърлянето на разговорите от едната карта на друга, и всичко опитах и не се получаваше. Накрая подадох жалба до Виваком, които с наизустения си отговор,че проблема не е в тях и да отида в сервиз на Самсунг. И вечерта след отговора им картата спря за 2 мин и после всичко се оправи. Не било от тях, нали? Smile

Samsung S20 plus
Samsung S10
Samsung S9 plus
Samsung S8
Samsung S6
etc.
Цитирай

Здравейте! Видях, че на камерата се е появила допълнителна настройка съотношение, кой е оптималния вариант? При мен по подразбиране е 3:4.
Цитирай

Оптималния е в зависимост от желанието/целта. При различните режими снима в различен размер мега пиксели. 3:4 е с максимален размер/качество 12мега пиксела например.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

Здравейте, календара на телефона от някъде е взел данни и сега за повечето /или всичките контакти/ има дата за рожден ден която не е вярна опитах да намеря как да ги изтрия защото ме дразнят, но не открих такава опция. Някави предложения?
Цитирай

Привет!

От доста време не бях ползвал Clear View кейса и може би съм забравил как работи, но все пак да питам.

1. При вас как показва Always ON с този кейс?
2. Има ли възможност по някакъв начин да го форсна да работи през цялото време или поне чрез потупване?

Възможно е и, според мен, проблема да е след ъпгрейда към Пай.
Цитирай

Здравейте колеги, от известно време забелязвам, че имам някакъв проблем с браузъра. Задавам адрес за търсене натискам да търси и нищо, стои и чака. Трябва да отворя нов раздел и тогава тръгна. Това го прави и на двата браузъра. Не всеки път го прави но напоследък доста често. Върнах заводските настройки, и от началото всичко беше наред, и сега пак започна да замръзва. На какво се дължи според вас?
Цитирай

Опитай с друг браузър. Също може да обърнеш внимание на интернет доставчика/рутера.
Вариант е да деинсталираш браузъра и пак да го инсталираш.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

Хах, сега реших да пробвам и наистина телефонът се отключва дори и като съм със затворени очи. Пуснал съм интелигентно сканиране - това означава, че търси лице и очи, нали така? Смисъл, може ли само по лицето да ме разпознава, дори и със затворени очи?

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Цитирай

Искам да ви питам. При снимане на 4K видео (30fps) имате ли едно накъсване, липса на гладкост когато движите телефона от лявно на дясно и от дясно на ляво. Пробвах всичките режими. Само на 4K 60fps и на 1080p 60fps го няма този проблем. При всички други режими за видеото резултата е много кофти. А не искам да ползвам 60fps защото има ограничение от 5 минути и не може да се записва директно на Sd картата. Също така не мисля че е от Sd картата, тъй като я имам още от началото и е най-висок клас Самсунг. Не мисля че преди го имаше този проблем, но не съм сигурен кога е започнал. Преди априлския ъпдейт или преди това.

ПП: Проверих стари клипове и е почти сигурно че го е нямало този проблем преди априлския пач. При вас как е?

Пп2 : Говорим в перфектни условия на осветеност.

ПП. Хм, изглежда че този ефект е по-скоро от екрана. Когато съм разглеждал съответното видео навън при най-висока яркост тогава се получава. При средна, нормална видеото изглежда нормално...

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Някой има ли проблем със Интернет на Самсунг? Много често отварям, търся нещо, но просто не захапва. За да заработи трябва да изтрия раздела, да отворя нов и тогава заработва. Някакви идеи за тази досада?

Samsung Galaxy S22 S901B
Цитирай

(2019-04-30, 09:32:53)dandrv написа:  Някой има ли проблем със Интернет на Самсунг? Много често отварям, търся нещо, но просто не захапва. За да заработи трябва да изтрия раздела, да отворя нов и тогава заработва. Някакви идеи за тази досада?
При мен е така от време на време, вече не му обръщам внимание..

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай

И при мен, на Ноут 9 е така, от последния ъпдейт насам.

Galaxy S 24 ultra
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)