Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни въпроси и проблеми Galaxy S9/S9+
#51

Тия разговори с тях едно и също. Другото нормално.

Изпратено от моят GT-P5200 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#52

До сега не съм имал проблеми с разговорите. Дори имам усещане, че звука е по-чист от този при старият ми S7.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#53

звука определено е по-чист от S7 освен това и говорителя при разговри е по-висок. при мен също не е имало проблеми с разговорите, но като гледам XDA на места има бая проблеми. може да са свързани с честоти на радиото които ние не използваме по нашите шириниSmile
Цитирай
#54

Днеска получих нов ъпдейт. Ооколо 290 MB . Някой друг получи ли го?Говоря за S9. И да ви попитам след такива ъпдейти правите ли хард ресет или не ? Благодаря

SAMSUNG GALAXY S20+ GRAY
Цитирай
#55

Да има актуализация - няколко поста по-назад е отбелязано. Всички би трябвало да са го получили. Лично аз не правя ресет след тези актуализации и до момента не съм имал проблеми.

Samsung Galaxy S22 S901B
Цитирай
#56

Хард ресет правя само след голям ъпдейт. Например от 7.0 към 8.0

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#57

Може да чистите кеша след ъпдейтите.
Цитирай
#58

Забелязвам, че на 3-4 дена иска пин код за отключване все едно е рестартиран и не може да се отключи с отпечатък или с лицево разпознаване.....

Samsung Galaxy S2→Samsung Galaxy S5 Duos→Samsung Galaxy S9+ Duos 64GB Midnight Black→Samsung S22 Ultra 256GB Phantom Black; Galaxy Watch 4 Classic;
Цитирай
#59

Вече 1 седмица го ползвам и не съм се сблъсквал с подобен проблем.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#60

(2018-04-07, 19:03:07)bicubic написа:  Забелязвам, че на 3-4 дена иска пин код за отключване все едно е рестартиран и не може да се отключи с отпечатък или с лицево разпознаване.....

Да нямаш включено авто рестарт колега ... Visslar
Цитирай
#61

Няма по всяка вероятност. Аз още на предния ми телефон забелязах, че иска, е не на 3-4 точно, но може би около седмица примерно. Нормално е според мен....

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Grey, Samsung Galaxy S22 Ultra Phantom Black, Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Cosmic Grey, Samsung Galaxy S9+ Midnight Black,
Samsung Galaxy Watch 5 44mm, Samsung Galaxy Watch 5 Pro 45mm Black Titanium
Цитирай
#62

И на S7 ползвах отключване с пръстов отпечатък и за 2 години нито веднъж не ми поиска парола.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#63

Нещо да си пипал по смарт ънлок настройките ?
Цитирай
#64

Активирал е авто рестарт от менюто Smile .
Цитирай
#65

(2018-04-07, 19:03:07)bicubic написа:  Забелязвам, че на 3-4 дена иска пин код за отключване все едно е рестартиран и не може да се отключи с отпечатък или с лицево разпознаване.....

И при мен е така, и авто рестарт не е включен от менюто.

LG G2 16GB Black -> Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx -> Samsung Galaxy S9+ Midnight Black
Nexus 7 2013 32GB
Цитирай
#66

Да и при мен е така
По скоро си мисля, че ако често се използват биометричните данни, за отключване и в един момент с цел по голяма защита иска парола.
Говоря за тоя тип, взимаш телефона отключваш го после слагаш в джоба сещаш се за нещо и така няколко пъти :d

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай
#67

Телефона не се е рестартирал - има 72 ч работа. В XDA ми отговориха че е нормална защита има я и при Lenovo. До сега не бях ползвал биометрична защита...

Samsung Galaxy S2→Samsung Galaxy S5 Duos→Samsung Galaxy S9+ Duos 64GB Midnight Black→Samsung S22 Ultra 256GB Phantom Black; Galaxy Watch 4 Classic;
Цитирай
#68

Софтуера за защитата на заключването  в определен момент сам иска пин или шаблон за отключване с цел по-голяма сигурност.
Няма никаква мистерия или бъг. Така е направено нарочно.

От опит мога да кажа, че има по-хубави телефони от моя, но това са следващите модели от тази марка...   [Изображение: tummenupp.gif]
Цитирай
#69

Здравейте!
Предстои ми бартер, от който ще взема S9+. Какво да гледам, за да не се окаже реплика?

Извинявам се, ако въпросът ми не е за тук, просто дълго време не съм влизал във форума.







Цитирай
#70

Цитирай
#71

Това добре, но трябва да имам база за сравнение а в Еконт имам и ограничено време...
Проверка по IMEI или като се вкара в download mode? Макар че това което видях от клиповете е доста подробно...







Цитирай
#72

(2018-04-08, 15:54:02)SeVdilin написа:  Софтуера за защитата на заключването  в определен момент сам иска пин или шаблон за отключване с цел по-голяма сигурност.
Няма никаква мистерия или бъг. Така е направено нарочно.

При мен не е така. Иска ПИН само след рестарт и никога след някакъв период от време ако не е рестартиран....

Samsung Galaxy S22 S901B
Цитирай
#73

Оказва се че това е нормално за андроид устройствата:
https://forums.androidcentral.com/huawei...-days.html

Samsung Galaxy S2→Samsung Galaxy S5 Duos→Samsung Galaxy S9+ Duos 64GB Midnight Black→Samsung S22 Ultra 256GB Phantom Black; Galaxy Watch 4 Classic;
Цитирай
#74

(2018-04-09, 11:29:28)dandrv написа:  При мен не е така. Иска ПИН само след рестарт и никога след някакъв период от време ако не е рестартиран....

При мен е по същия начин на S6 за пръв чувам, че може да има такова нещо след известен период от време да ми иска паролата. Случвало ми се е в бързината да не си сложа хубаво пръста и тогава ми изписва да въведа резервната парола, но само ако не съм уцелила хубаво скенера за отпечатъка.

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай
#75

(2018-04-09, 12:16:48)NaniG написа:  но само ако не съм уцелила хубаво скенера за отпечатъка.

А дали е било заради това? Все пак трябва няколко пъти поред да не разпознае отпечатъка.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)