Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни въпроси и проблеми Galaxy S9/S9+

Със карта памет ли си? Ако да, от нея е, смени я със хубава.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
Аксесоари

(2018-06-15, 13:21:33)Lam3r4e написа:  За пръв път ми се наложи да снимам няколко минутно видео, и като започна да насича, не е за вярване ?!
Някой имал ли е подобен проблем? Случайно ли е било или някакъв бъг?

gesendet von meinem Galaxy S9+

И при мен насича но като махна видеостабилизацията и е ОК.

Има ли начин да се премахне постепенното увеличаване на звука при звънене? С руут знам, но май имаше и някакво приложение, обаче не го помня?!?







Цитирай

Защо в приложението на Булсатком като гледам ми реже по малко от картината и може ли да се оправи?
Цитирай

(2018-06-17, 14:19:28)stoichkov8 написа:  Защо в приложението на Булсатком като гледам ми реже по малко от картината и може ли да се оправи?

Да може да се оправи влизаш в приложението и от дясно има едно човече натискаш и от там на видео декодер 2.

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай

При S7 edge имаше в опция surround shot при камерата, а тук не я намирам, нито опция за сваляне. Някаква идея?
Цитирай

Как мога да изключа бутона bixby и на негово място да заредя друго приложение за бързо действие
Цитирай

Май имаше начин, но трябва root.
Цитирай

И без руут става https://play.google.com/store/apps/detai....bxactions

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Grey, Samsung Galaxy S22 Ultra Phantom Black, Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Cosmic Grey, Samsung Galaxy S9+ Midnight Black,
Samsung Galaxy Watch 5 44mm, Samsung Galaxy Watch 5 Pro 45mm Black Titanium
Цитирай

(2018-06-25, 07:57:46)potiron написа:  При S7 edge имаше в опция surround shot при камерата, а тук не я намирам, нито опция за сваляне. Някаква идея?

При с8/с8+ премахнаха тази функция с Орео обновяването за мое огромно съжаление. При С9 изобщо не я имало май. Някой да ме поправи ако греша?

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

Има нова актуализация за S9


Прикачени файлове Миниатюри
   

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
[-] 2 потребители изказват благодарност на kali_74 за това мнение:
  • dandrv, OliQueenBG
Цитирай

Някой знае ли с кое системно приложение е свързано това 'приложение' - Face, имам супер голям дрейн от него, чистих му данните и кеша, спирах го и отново се пуска и отново супер бързо заминава батерията?

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай

Дай скрийншот.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

Последният пост в секцията за Батерия съм постнал няколко.

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай

Зарядното влиза ли в гаранцията?
Цитирай

Зарядното има 6 месеца гаранция, но да се подмени трябва и телефона да изпратиш към сервиза....
Цитирай

Здравейте! Когато слушам музика или правя нещо друго със слушалки (използвам оригиналните AKG) когато получа повикване спира звука в слушалките, но звука за повикване звучи от високоговорителите на телефона. Опитах с други слушалки резултата е същият, опитах на Галакси S6 и там е така, при повикване се активира говорителя на телефона. Когато поставя телефона на вибрация тогава спира звука на приложението което използвам и съответната мелодия на човека който ме търси прозвучава в слушалките, както би трябвало да се случва автоматично само при включването на хендсфри . Може ли да се направи някаква настройка и как, така че когато получавам повикване мелодията да се чува в слушалките, а не през телефона без да се налага да спирам звука на телефона предварително?
Цитирай

Някой имал ли е проблем със снимките на тъмно ?
Цитирай

Привет, колеги,
Ползвам Bixby Home картата за аларма, която е много удобна.
Махнах я, чрез (...) и в момента няма начин да я покажа отново.
Какво пробвах:
  • Настройки --> Карти (като я включа от там не работи)
  • Изчистих кеша на Bixby Home и Clock
  • Wipe cache partition
  • Изключване на всички карти - рестарт - включване на всички карти

Явно пропускам нещо някъде, но не знам какво... Или пък това е някакъв бъг на Орео-то.

Поздрави!

Samsung Galaxy S9 (Midnight black)
Sony Xperia Z3 compact (black)
Sony Xperia Z1 compact (black)
Samsung Galaxy S (black)
Цитирай

(2018-07-13, 23:45:17)mefistoreyon написа:  Някой имал ли е проблем със снимките на тъмно ?

На тъмно не съм доволен как снима предишният S8 снима много по добре. Правих много проби вечерно време с 8+ и 9+ и осмицата се справя много по добре от 9+. До софтуер ли опира не знам колко ли ъпдейти трябва да изчакам до като му нагласят камерата да снима както трябва. Определено съм недоволен от s9.

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай

(2018-07-17, 14:19:22)nikolov_88 написа:  Привет, колеги,
Ползвам Bixby Home картата за аларма, която е много удобна.
Махнах я, чрез (...) и в момента няма начин да я покажа отново.
Какво пробвах:
  • Настройки --> Карти (като я включа от там не работи)
  • Изчистих кеша на Bixby Home и Clock
  • Wipe cache partition
  • Изключване на всички карти - рестарт - включване на всички карти

Явно пропускам нещо някъде, но не знам какво... Или пък това е някакъв бъг на Орео-то.

Поздрави!
Оправих се!
Bixby Home картата за аларма е видима, само когато се зададе аларма гласово (чрез асистента).

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Samsung Galaxy S9 (Midnight black)
Sony Xperia Z3 compact (black)
Sony Xperia Z1 compact (black)
Samsung Galaxy S (black)
Цитирай

(2018-07-17, 14:40:42)kali_74 написа:  На тъмно не съм доволен как снима предишният S8 снима много по добре. Правих много проби вечерно време с 8+ и 9+ и осмицата се справя много по добре от 9+. До софтуер ли опира не знам колко ли ъпдейти трябва да изчакам до като му нагласят камерата да снима както трябва. Определено съм недоволен от s9.

На абсолютно същото мнение съм. За съжаление нямах време да ги тествам двата, другия го пратих на майка ми веднага след като взех S9+, но по спомен, на същото място със S8 снимките на тъмно ги правеше много по добри...Тук уж променлива бленда, уж по добро пък... 8цата се справяше къде къде по добре. Дано да е софтуерно  Huh
Цитирай

(2018-07-17, 22:52:39)mefistoreyon написа:  На абсолютно същото мнение съм. За съжаление нямах време да ги тествам двата, другия го пратих на майка ми веднага след като взех S9+, но по спомен, на същото място със S8 снимките на тъмно ги правеше много по добри...Тук уж променлива бленда, уж по добро пък... 8цата се справяше къде къде по добре. Дано да е софтуерно  Huh

Ще направя снимки с двата и ще кача за сравнение.

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай

При мен е точно обратното, преди да продам S8+ сравнявах камерата с S9+, разликата беше огромна в полза на S9+ (особено на тъмно или при слаба светлина).
Цитирай

Колеги, наистина дайте мнение (евентуално снимки) ако сте сравнявали камерите на S8+ и S9+. В момента ползвам S8+. Правих снимки преди време с телефона S9+ на един приятел, но само на дневна светлина и ми се струва, че има леко "замазване" на фините детайли. Нещо детайлите в дълбочина се губят. При S8+ са по-добри. Предстои ми преподписване на договора с оператор и се колебая дали да взема S9+. Камерата и батерията ме вълнуват най-много.

Samsung Galaxy A14 5G and A34
Цитирай

Да не ме нахулят колегите , но имам S9+ в момента и Note 8 в момента ... Ноута го убива по всякакви критерии (камера,дисплей,форма на апарата) ... Ако имаш опция взимай Note 8 или изчакай 9 ( до 1-2 месеца ще е на нашия пазар).

Samsung Note 8 Midnight Black ... 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)