Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Здравейте!
Имам един въпрос относно камерата на  Samsung Galaxy S7.
Преди няколко актуализации (не знам със сигурност коя, тъй като това за което питам съм го ползвал само веднъж ) с камерата на въпросният телефон, можех да заснемам видео в забавен каданс, или там както се нарича. Преди няколко дни исках да заснема забавено движението на един воблер, но не открих тази функция.
В последствие се "поразрових" в настройките и открих, че липсва една друга функция на камерата, с помощта на която можеше да се направят авто портрети, или там както се нарича, като можеше да се поставят шапки, мустаци, снежен ефект, и ред други.
Тези функции, или екстри, и при Вас ли лисват, или аз не мога да ги открия?
Цитирай
Аксесоари
#2

Като плъзнеш от ляво на дясно по екрана, докато е включена камерата, не ти ли излизат?

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#3

Функцията Slow motion я има на моя S7 от самото начало и още е тук. За ефектите , които говориш съм нямал такива , а и в Самсунг добавките за камерата няма такива. Да не си ползвал някое външно приложение?
Цитирай
#4

(2018-03-14, 15:51:21)BisVal написа:  Функцията Slow motion я има на моя S7 от самото начало и още е тук. За ефектите , които говориш съм нямал такива , а и в Самсунг добавките за камерата няма такива. Да не си ползвал някое външно приложение?

Не, нямам активни функции при плъзване от ляво на дясно, при работещо видео заснемане.
Цитирай
#5

Чакай сега, не трябва да е при стартирано видео заснемане, а когато включиш камерата плъзгаш надясно.
[Изображение: 20954956.jpg]

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#6

(2018-03-14, 16:32:36)ivan_vylka написа:  Чакай сега, не трябва да е при стартирано видео заснемане, а когато включиш камерата плъзгаш надясно.

Facepalm1 А аз търся при включена камера, по време на заснемане на видео Bu
 

Buga  Storstark
Цитирай
#7

(2018-03-14, 16:53:15)m65 написа:  Facepalm1 А аз търся при включена камера, по време на заснемане на видео Bu
 

Buga  Storstark

Покажи фофлерчето което си искал да заснемеш. Повечето потребители тук едва ли заят какво е воблер.

SGS III / SGS IV / SGS VII Edge
Цитирай
#8

(2018-03-14, 17:12:21)blagoy написа:  Покажи фофлерчето което си искал да заснемеш. Повечето потребители тук едва ли заят какво е воблер.


Ами не знам дали е удачно тук да поствам подобни неща, но трябваше да се получи нещо такова. Това е клипчето което заснех есента. Естествено сега исках да покажа играта на едни друг модел, но не ми се получи. Следващият път като отскоча до рЯката ще направя и на него.

https://youtu.be/Hn1VIqS3RJc


Обаче YouTube си преоразмерява клипчетата както им е удобно. А тук в темата не мога да кача клипа.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)