Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с cable charging
#1

Здравейте имам С7 доскоро се зареждаше нормално на cable charging , но от известно време са му необходими по 4-5 часа дори и повече да се зареди и то не докрай. Направих му hard reset и положението е същото. Интересното е ,че като го пусна в safe mode и се зарежда значително по-бързо ( на часовника изписва около 2 часа ) . С fast charging нямам никакви проблеми и се зарежда бързичко.

hTC One M9 > Galaxy S7
Цитирай
Аксесоари
#2

С оригинално зарядно и кабел ли го зареждаш и ако да, ползвал ли си често друго зарядно? А батерията нормално ли държи?

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#3

(2018-03-14, 18:38:03)ivan_vylka написа:  С оригинално зарядно и кабел ли го зареждаш и ако да, ползвал ли си често друго зарядно? А батерията нормално ли държи?

Случвало се е и с други , но за 5-6 месеца максимум 3-4 пъти с друго. Иначе батерията си държи нормално ,  с оригинално зарядно и кабел съм . Имам чувството ,че някой процес го бави , защото в safe mode е значително по-бързо , но не знам това е предположение само.

hTC One M9 > Galaxy S7
Цитирай
#4

Пробвай с друго оригинално зарядно. Може проблема да е или в дефектирало зарядно или само дефектирал кабел. А също така да те питам с външна батерия зареждаш ли го?

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#5

(2018-03-14, 19:07:34)ivan_vylka написа:  Пробвай с друго оригинално зарядно. Може проблема да е или в дефектирало зарядно или само дефектирал кабел. А също така да те питам с външна батерия зареждаш ли го?

Ще опитам и с друго да видиме резултата . Иначе с външна батерия не , почти винаги планирам като ще ми трябва повече заряд и го зареждам до 100% . През другото време го зареждам до 80%.

hTC One M9 > Galaxy S7
Цитирай
#6

Пробвай и дано да е най-малкото зло - кабела

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#7

(2018-03-14, 19:15:53)ivan_vylka написа:  Пробвай и дано да е най-малкото зло - кабела

Може би от него ще се окаже . Замислих се над това ,дето каза за зарядно и кабела и го извадих и после го вкарах силно и го задържах бутнато навътре и сега уж зарежда нормално. Ще видя тия дни как ще се държи , ако не ще порячвам кабелч. Благодаря ти много за помощта .

п.с : смених кабелчето и всичко е наред.

hTC One M9 > Galaxy S7
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)