Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Хардуерни дефекти Galaxy S9/S9+
#26

Тествах го - за сега е добре

Samsung Galaxy S2→Samsung Galaxy S5 Duos→Samsung Galaxy S9+ Duos 64GB Midnight Black→Samsung S22 Ultra 256GB Phantom Black; Galaxy Watch 4 Classic;
Цитирай
Аксесоари
#27

GT и bojidar_n Благодаря Ви Smile

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай
#28

(2018-03-23, 11:51:06)Petyo написа:  Във връзка с горния пост ви слагам и линк, в който са описали как да се тества Smile

Случват се такива работи. При мен в един момент на Galaxy S7 edge тъч скрийна му се появи абсолютно същия хардуерен проблем, който беше оправен след смяна на дисплея.
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1404446

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#29

Проблем който забелязах на моя SM-G965F.....
На втората снимка, със залепено парче черен изолирбанд върху нотификатора, ясно се вижда линията от червена светлина излизаща между дисплея и страничната рамка.....


Цитирай
#30

(2018-03-23, 12:04:59)d_ave написа:  а който иска да се позабавлява с една китайска загадка като е в тестинг менюто нека иде на Gripsensor и да намери начин да излезе от тестаSmile

Лесно е, пускам one handed mode и цъкаш на настройки и си готов ?
Цитирай
#31

По време на разговор /не всеки път/ разговора прекъсва нито ме чуват нито аз чувам .Този проблем продължава около пет секунди и после разговора се оправя.Имане ли този проблем и как се оправя ??

Samsung S20 Ultra
Samsung S10+
Samsung Galaxy S9+
Samsung Galaxy S7 Edge
Цитирай
#32

Същото е и при мен - изчезва звукът на отсрещната страна(не знам дали мен ме чуват), като след около няколко секунди се появява пак.... Също така не е всеки път.... явно е някакъв бъг....

Samsung Galaxy S22 S901B
Цитирай
#33

Здравейте
Някой да е имал/ има проблеми с чувствителността на екрана?
Вече втори скрийн протектор сменям, включил съм "Чувствителност на допир" и пак писането ми е трудно, особено с крайните букви. Като имам свободно време ще го сменям с найлонов... Но не би трябвало въобще да се случва, понеже стария ми телефон s8 съм го ползвал и с протектори за 2лв и никога не е имал подобен проблем. Като цяло много съм доволен от телефона, супер е, единствения проблем е с тъч скрийн а...

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#34

Имах подобен проблем с едни евтини китайски стъклени протектори. След това си поръчах малко по-скъпи пак от Али-то, но сега чувствителността на дисплея е много по-добра, отчита и съвсем леко докосване на екрана. Така, че при мен проблема беше от евтините китайчета.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#35

Аз на втората седмица смених дисплей заради нечувствителни участъци. Проверете с тест менюто *#0*# и ако откриете участъци с намалена или липсваща чувствителност се сменя дисплея гаранционно. В Сръчко го направиха за един ден.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Galaxy SII -> Galaxy S4 -> Galaxy S7 Edge -> Galaxy S9+ -> Galaxy S20+ 5G Exynos
Цитирай
#36

(2018-07-30, 17:51:14)AntonV написа:  Аз на втората седмица смених дисплей заради нечувствителни участъци. Проверете с тест менюто *#0*# и ако откриете участъци с намалена или липсваща чувствителност се сменя дисплея гарнационно. В Сръчко го направиха за един ден.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Ами... На тази проверка всичко работи.. Много кофти. Нямам време сега обаче да се занимавам...

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#37

Моля, ако някой е имал подобен проблем да сподели как и дали го е решил. Махнах скрийн протектора и не е много по добре. В края на екрана при извивката се се губи чувствителността. В момента нямам втори телефон иначе можеше да мина през теленор да им го оставя. Някакви съвети как да процедирам?

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#38

Пращай го на ремонт и поискай оборотен телефон.

Samsung Galaxy S22 ultra

Цитирай
#39

След шест месеца ползване при някой да се е появил проблем с прогарянето на дисплея, както при s8/+?

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#40

Ползвам го от средата на Март месец, и да чукам на дърво до сега не съм имал никакви проблеми с телефона. Нито хардуерни, нито софтуерни.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)