Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Програма за запис на разговори
#26

(2018-03-27, 20:38:22)ivan_vylka написа:  И аз точно така си мислех, че ще стане. С някой от следващите секюрити пачове ще спрат и на предишните модели тази възможност да записват разговори. Закон си е все пак, все някога трябваше да се приложи.

За целта има Рут.  След рута инсталираш и twrp и чрез него, мод за автоматично записване на разговори. Но всеки сам решава.

Когато си умрял не знаеш,че си мъртъв...трудно е само за останалите!Същото е и когато си тъп!
Цитирай
Аксесоари
#27

Става и без руут със флашване на виетнамски ром, където опцията си е вградена. Може би няма да има български език, ама аз и без това и сега съм си на английски. От друга страна, въпреки че записвам всеки разговор, от както съм го купил телефона, никога до сега не ми се е налагало да преслушвам някой запис. Та аз май ше се откажа от тия записи, и без това не ми трябват явно. 

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#28

Ами аз досега не намерих твърдо потвърждение, че след рут работят записите ... И тъй като ми е първият самсунг ,ако евентуално работят имам доста въпроси - кое, как и защо се прави ? И съответно доколкото схванах от темата xda, гаранцията ти отпада безвъзвратно ?
Цитирай
#29

След руут най-лесно си инсталираш Xposed Framework и от него след това инсталираш Wanam Xposed. Там я има опцията за активация на автоматичния запис. Има и други методи, но са по-сложни. Гаранцията отпада, да.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#30

(2018-03-27, 20:29:07)taradem написа:  Това е официалният отговор ,който получих ...

Това е свързано с GDPR, който влиза в сила от месец Май.
Все пак санкциите са доста високи и е нормално да се застраховат преди закона да влезе в сила.

П.П. сега видях, че някой преди мен вече е споменал за този факт.

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай
#31

Добре де - само Самсунг ли го спазват този закон? Не може всички други телефони да записват, пък видиш ли от Самсунг по-католици от Папата.... много ме е яд, че със винаги нещо ново и добро идва, но задължително се прецакват някои утвърдени функции...
В крайна сметка отговорност за действието носи собственика на устройството, нали? Аз ако искам ще го рутна и пак ще си записвам. Защо трябва априори да блокират тази опция не мога да разбера?!!!

Samsung Galaxy S22 S901B
Цитирай
#32

(2018-03-27, 20:29:07)taradem написа:  Това е официалният отговор ,който получих ...

Според мен това не е редно да се случва. Аз като ползвател на токова устройство сам нося пълната отговорност какво правя с него. Работата ми е такава, че се налага да записвам разговорите които водя, и то за собствена безопасност. Това в един момент може да ми е от огромна полза, независимо от това дали е разрешено записването на разговори, или не. Когато за пръв път си закупих умен телефон, това бе устройство със Симбиан, знаех, че такова устройство ми е необходимо точно заради това, че има огромна функционалност.
Ако продължават така, ще се наложи отново да премина на Симбиан в службата, колкото и нелепо да звучи.

Тия политики вече на са въобще пригодни за огромен процент от хората. Това е същото като това за правата на човека.Като пример бих могъл да посоча казуса, че мангалите в наш'та държава имат само права, и винаги са дискриминирани.
Цитирай
#33

Значи свърши се със записа на разговори.Толкова удобна ми беше
Цитирай
#34

Бих обобщил - който си е купил S9 / S9+ и му трябва опцията за запис на разговори е "прецакан".
Другите, които имат желание да си купят тези телефони, но им е важна функцията запис на разговори - просто да се насочат към друга опция и друга марка телефон....

Samsung Galaxy S22 S901B
Цитирай
#35

Това ще последва при всички модели и марки телефони, не си мисли, че само s9 са прецаканите. Излезнал е закон в Европа за това и всички производители ще го секнат със следващия секюрити пач най-вероятно. Изключвам разбира се китайските марки и старите модели на големите производители, които вече не получават секюрити пачове.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#36

Ще тествам на Snapdragon как ще е със записването и ще докладвам.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#37

Може ли @dandrv пак да по обобщиш малко ,не разбрах всичко!?  Blush
До колкото разбрах и това което много ме интересува че няма да може да се записват разговорите на Samsung телефони след някой друг ъпдейт ли?

Как да го разбирам всичко това, как мога да го заобиколя тоя проблем без руут?
Ако не зареждам ъпдейтите предполагам няма да има проблем със записване на разговорите?
Много са ми важни че някой приказват по половин час и си мислят че приказват на телефонен секретар (гласова поща).
Тя стана много сериозна работата!
За какво ми е смарттелефон тогава ...

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#38

@ Compare
Запис на S9/S9+ не може да се прави въобще - може да си записваш само твоя глас. Не е след ъпдейт, а от завода си идва така. Това е направено нарочно от Самсунг - обясняват го със законови изисквания. А за другите модели - примерно S7, S8 казват, че ще пуснат пач, който а блокира записите. Дали това ще е така - нямам идея, но явно S9/S9+ няма да могат да правят записи. Евентуално след руут, но ще трябва да се следят темите.....

Samsung Galaxy S22 S901B
Цитирай
#39

(2018-04-03, 14:45:07)CuBG написа:  Ще тествам на Snapdragon как ще е със записването и ще докладвам.

Колега пробва ли записите? Стават ли?

Samsung Galaxy S22 S901B
Цитирай
#40

Боже, забравих за това Sad Довечера като се прибера от работа ще тествам вече.

Пробвах записите с това приложение което беше дадено още в началото на темата
https://play.google.com/store/apps/detai...skvalex.cr
Направих общо 6 разговора с жена ми в другата стая, 3 пъти звъннах от Нота към S9ката и 3 пъти от S9ката и всичко се записа повече от чудесно.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#41

Не записва тази програма сега я пробвах на s9 не знам на теб какво ти записва.Само моя глас записва.
Цитирай
#42

Колегата е със Snapdragon за това му записва.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#43

Qualcomm Snapdragon 845 SDM845 за чипсета ли говориш и аз съм с такъв
Цитирай
#44

(2018-04-11, 15:48:35)CuBG написа:  Боже, забравих за това Sad Довечера като се прибера от работа ще тествам вече.

Пробвах записите с това приложение което беше дадено още в началото на темата
https://play.google.com/store/apps/detai...skvalex.cr
Направих общо 6 разговора с жена ми в другата стая, 3 пъти звъннах от Нота към S9ката и 3 пъти от S9ката и всичко се записа повече от чудесно.

Благородно завиждаме Smile

Samsung Galaxy S22 S901B
Цитирай
#45

Колеги вече има приложение, което може да записва разговорите на S9/+ с Exynos!
Благодаря на колегата taradem, който пръв даде инфо за това!

https://play.google.com/store/apps/detai...t.recorder

Новата версия вече може да записва и двете страни на разговорите! Честито! Smile

Samsung Galaxy S22 S901B
Цитирай
#46

Браво. Изпробвах го работи.
НО-то е, че безплатната версия може да записва до 30 секунди всяко обаждане. Но пък в случай, че работи без проблеми, бих си закупил и ПРО версията.

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай
#47

При мен безплатната версия няма ограничение 30 сек. Записва си всичко.... само трябва да го стартираш ръчно - няма авто-запис....

Samsung Galaxy S22 S901B
Цитирай
#48

Колеги с какви настройки ви е програмата. При мен записва само от микрофона. Пробвах всички record mode и тик на двете настройки Самсунг фикс и не ще...

Samsung Galaxy S II Stock JB 4.1.2 XXLSS
+
Samsung Galaxy S VI Marshmallow 6.0.1 PBG
Цитирай
#49

Трябва да са стандартните. Натисни в настройките "set default settings" . Промениш ли нещо - Не записва.

Samsung Galaxy S22 S901B
Цитирай
#50

(2018-05-03, 22:36:38)zigmund написа:  Колеги с какви настройки ви е програмата. При мен записва само от микрофона. Пробвах всички record mode и тик на двете настройки Самсунг фикс и не ще...

И при мен не иска да записва със default настройки

Samsung Galaxy s7 Edge
Samsung Galaxy S9+
Samsung galaxy s20 ultra
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)