Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Изпращане на смс за отказ на обаждане
#1

Здравейте,
Имам странен проблем с телефона s7 edge. Всичко по софтуера си е редовно и не е рутван. Проблема е следния: нося телефона в джоб на дънки с дисплея към крака. При входящо обаждане в определени случаи докато посягам да бръкна в джоба телефона ипраща смс за отказ на обаждането с текст който съм итрил. Крайно дразнещо е това. Понякога толкова бързо го плаща, че единственото което се усеща е половин вибрация и край. Изтрил съм всички служебни текстове, мъчих се да симулирам какво по екрана може да доведе до това и така и не се получава. За сега просто съм променил сервизния номер за изпращане на смс и не изпращам никакви. Ще се радвам ако някои има просто решение на това.
Поздрави
Цитирай
Аксесоари
#2

Нямаш ли опция в настройките екрана да не е активен, докато телефона е в джоб?
[Изображение: 20983949.jpg]

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#3

Пробвал съм с включена и изключена опция. Интересното е въпреки, че няма подготвени съобщения в менюто за отказ при звънене все пак се изпраща стандартно заложено..
Цитирай
#4

Изключи тази функция Бърз отговор на крайната светкавица:

[Изображение: ZQy3XTi.jpg]

Sent from my SM-G935F
Цитирай
#5

Е, тук не бях се разровил чак. Много ти благодаря. Действително от докосването на този сензор се изпраща смс. Само, че проблема се реши с изцяло спиране на Крайна светкавица. Дори и тази отметка да е спряна отново със задържане на пръста на сензора праща смс. Но все пак е нещо Smile
Цитирай
#6

Сори за офтопика, ама се гръмнах как е преведено Edge lighting... Крайна светкавица! Боже, боже... Затова от едно време си държа всичката техника на English, защото и аз съм локализирал на Български и то сериозни продукти и знам кво е... Все пак се сетих къде е това де, и при мен е вкл. опцията да святка, като бързия отговор е изкл., но не ми е пращало СМС, може кеша да се е омазал? Както и да е, като се изкл. тотално, явно е ок.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)