Темата е заключена
Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei p20/p20 pro представени 27.03.2018
#1

Официално huawei ще представи новите смартфони на 27 март в Париж.

Част от спецификациите на новите телефони са процесор kirin 970, 4 gb ram за p20 и 6 gb за pro версията.

http://www.mobilebulgaria.com/news/42836...0%B8%D1%8F




https://www.google.bg/url?sa=t&source=we...Yz&ampcf=1
https://www.google.bg/url?sa=t&source=we...w8&ampcf=1

Впечатляващи снимки заснети с p20 са се появили
http://www.mobilebulgaria.com/news/42745...huawei-p20





Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
[Изображение: 3d438a499cc810efb4d29e2a7bc19ec2.jpg]
Аксесоари
#2

(2018-03-16, 19:06:10)Marto.g написа:  Официално huawei ще представи новите смартфони на 27 март в Париж.

Спецификации на p20 към момента

https://www.google.bg/url?sa=t&source=we...Yz&ampcf=1
https://www.google.bg/url?sa=t&source=we...w8&ampcf=1

Впечатляващи снимки заснети с p20 са се появили
http://www.mobilebulgaria.com/news/42745...huawei-p20





Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
[Изображение: 3d438a499cc810efb4d29e2a7bc19ec2.jpg]
С любопитство очаквам официалното представяне! От видяното до тук смятам, че Huawei отново ще представят страхотен телефон!

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
#3

Телефоните ще са хубави, но и те решиха да копират от Apple, което се случва често, то ри тях и се очаква, докато при LG не, но и те почнаха. Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
#4

Lite-а ще е с цена 370 евро според слуховете. Или най-малкото 850-900 лв. тук.
Ще повтори историята с A8, който беше по-скъп от S7 и 200 лв. разлика под S8. Потрес.
Страхотни смартфони, доволен съм от моя, но е факт, че Huawei - я се наредиха сред "топа" и вдигнаха здраво цените.
#5

(2018-03-17, 08:21:56)alisali1234 написа:  ... но е факт, че Huawei - я се наредиха сред "топа" и вдигнаха здраво цените.

Точно.
Iphone, Samsung, Google, Huawei. От тази четворка донякъде ми харесват само Huawei и Google.

Иначе P20 Lite е вече пуснат в Италия и може да се купи, на който му харесва  Smile

[Изображение: Huawei-P20-Lite-Italian-price.jpg]
#6

За няколко години си станаха лидери и със сигурност този модел ще е отново върховен. Но тая "изрезка" в екрана... знаете, да не започваме пак темата.
#7

Като хард и софт ще са на ниво. Но се радвам че не чаках р20, а взех mate-а. Като трън в очите ми е тоя notch.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
#8

Радвам се, че се отвори темата. Аз лично чакам с нетърпение 27.03. Исках по-компактен телефон и мислех да взема Айфон, но реших да изчакам Р20 , защото определено предпочитам Андроид. Както се вижда от подписа съм с прадядото , а той още се държи много прилично, включително батерията. Интересна ми е новата конфигурация и възможности на камерата.
#9

Само п20+ май ще си заслужава като батерия - обикновения п20 да не стане като п10 - да е супер зле като батт.

Huawei Mate 10 L29 Black
#10

(2018-03-17, 14:35:16)nastykb написа:  Само п20+ май ще си заслужава като батерия - обикновения п20 да не стане като п10 - да е супер зле като батт.
Супер зле е много силно казано; Използвам П10 от самото му излизане! Обикновено батерията при моя режим на използване издържа около 26-8 часа! Сега с Oreo нещата изглеждат по-добре! Аз лично не се оплаквам!Така че очаквам при P20/P20+ работата на батерията да е достатъчно добра
.

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
#11

На мен лично ми допадат и бих казал ,че във средния ценови клас ще се бетонират като лидери спрямо  Samsung . След като Samsung направиха тази цена на А8.Какво имам предвид. P smart 530лв.  Mate 10 lite 600лв. P20 lite 370евра Говорим цени без договор.P20lite ще се появи на цена от 750лв. и още първата седмица ще е на промоция 699 по техно веригите.Единствената ми надежда да паднат цените идва от другите китайци.
#12

А класа на Самсунг върви между среден и висок.
J серията е тази, която трябва да сравнявате.
А ночът е грозна работа.
#13

Добре де, като копират, защо не копират добрите неща, а копират само провалите на Епъл? Вместо да копират това недоразумение, така наречения ноч (дори и Епъл ще го махнат в следващите модели), защо не копират поддръжката на Епъл? Щом толкова искат да са като тях, да осигурят незабавни ъпдейти и 3 години поддръжка. Същото е и с тази камера отзад... Остава и да стърчи толкова много както при Х-а и... Не съм фен на Хуауей. През годините, не един път безсрамно излъгаха клиентите си (по подобие на случая с "leica" камерите им), добавяме софтуера им и този ноч...
И защо има хем ноч, хем голяма рамка отдолу??

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
#14

(2018-03-18, 11:38:07)e34v8 написа:  (дори и Епъл ще го махнат в следващите модели)

Едва ли, аз не вярвам. Даже ще се появят още 2 разновидности с по-големи екрани с ноч.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
#15

(2018-03-18, 12:48:01)vargala81 написа:  Едва ли, аз не вярвам. Даже ще се появят още 2 разновидности с по-големи екрани с ноч.

Говори се, че може да го махнат. Все пак дори и при сектантите имаше разочаровани от дебилния дисплей и липсата на скенер. А и както са тръгнали Vivo, не само Епъл ще имат да наваксват.
#16

(2018-03-18, 11:38:07)e34v8 написа:  Добре де, като копират, защо не копират добрите неща, а копират само провалите на Епъл? Вместо да копират това недоразумение, така наречения ноч (дори и Епъл ще го махнат в следващите модели), защо не копират поддръжката на Епъл? Щом толкова искат да са като тях, да осигурят незабавни ъпдейти и 3 години поддръжка. Същото е и с тази камера отзад... Остава и да стърчи толкова много както при Х-а и... Не съм фен на Хуауей. През годините, не един път безсрамно излъгаха клиентите си (по подобие на случая с "leica" камерите им), добавяме софтуера им и този ноч...
И защо има хем ноч, хем голяма рамка отдолу??

 И с какво точно са излъгали клиентите си ? Не се заяждам, просто ми е любопитно! От много време не робувам на марки, но през годината време с п10 наистина съм доволен! Напълно подкрепям идеята ти да копират подръжката на купертинци! Смятам, че наистина това ще бъде много печеливш ход! Колкото до визията! Не знам какво точно невероятно новаторско очакваме в дизайна при телефоните! Приличали си! Ами приличат си! LG  пуснаха нещо ново и различно като серията Flex, но не я докараха до никъде! Сега някой ще каже - Sony! Ама на мен пък не ми харесват като визия! :Smile

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
#17

Поддръжката на някои модели не беше особено дълга, а още след P7 твърдяха, че доста ще я подобрят. Аз не бих си взел Huawei само заради това. Вижда се, че не може да се разчита на производителя за ъпдейти, а като си пазят source code-а, custom ROM не е вариант.
#18

Huawei P20 - €679
Huawei P20 Pro - €899

Имат ли нужда от коментар ?

https://twitter.com/rquandt/status/97536...16672?s=19
#19

P20 по-евтин от S9
Pro, колкото S9+
Колко да са?
#20

(2018-03-18, 10:41:47)galaxyhopper написа:  А класа на Самсунг върви между среден и висок.
А-серията си е среден клас, това е по цена гони 1000лв, е друг въпрос. Иначе си е средняк отвсякъде.

(2018-03-18, 16:36:31)peshkin написа:  ..... Вижда се, че не може да се разчита на производителя за ъпдейти....
Ползвам от 20 месеца Р9 лайт, получава си всеки месец ъпдейти, не виждам за какво разчитане говориш!? А Самсунг какво да кажат? Lol Lol Lol

(2018-03-18, 11:38:07)e34v8 написа:  През годините, не един път безсрамно излъгаха клиентите си (по подобие на случая с "leica" камерите им), добавяме софтуера им и този ноч...
КЛиентите са им едни от най-доволните такива. Произвеждат читави, качествени телефони, които си работят. Не си спомням да са ме лъгали за нещо, както и други клиенти. Масово около мен се накупува Хуауей от всякакви хора, и всички са изключително доволни. И никой няма дефекти и проблеми, както са свикнаои юзърите на "големите" марки да търпят. И тука у форума си личи по темите.

И да, ноча много ме разочарова, не очаквах след хубавите 7, 8, 9 та серии, които бяха много добри и изчистени, да решат да изневерят на себе си. Остана само Мейт серията със собствен дизайн.
Следващият ми телефон ,обаче НОЧ няма да има, в никакъв случай.
#21

Колега, какъв е този п9 лайт, което получава всеки месец ъпдейт ? Аз за 1 година съм получавал 2 ъпдейта ?

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
#22

Няколко факта конкретно за P9 lite:
- Released 2016, April
- Android Oreo released to the public on August 21, 2017
- Лист с устройствата на Huawei, които ще получат Oreo (от тема в XDA го краднах). Не намерих инфо да е плануван ъпдейт във второто тримесечие.

За Kirin 650 и 3GB RAM едва ли Oreo ще е проблем. Хмм... 

Пък за доволните клиенти - за всеки влак си има пътници. Това дали си доволен от нещо пряко зависи от очакванията ти. За мен е безумие да се дадат 750-800лв и да не можеш да се възползваш от едно от най-големите предимства на Android. Дали аз ще съм доволен, при положение, че за мен практичността е на първо място? Не само Huawei не бих взел, субективно си хейтвам и други марки Smile
#23

@extremee13 Моята приятелка е с п9 лайт и почти всеки месец получава ъпдейти . Онзи ден получи секюрити пач за февруари 2018 . Малко се забавиха с ореото за п10 ама в крайна сметка го получихме . Най-хубавото е , че батерията повече държи ! Само има няколко бъга в EMUI . Ако ги оправят ще е екстра . Мене ноча направо мв отвращава . Ако имах парите бих си взел мейт 10 про / лайт пред тези п20-ки . Супер отвратителни са ми ...

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

#24

Не знам ама аз от Huawei съм си доволен с нетърпение чакам ноември/декември да видя и следващото поколение на Mate и може да сменя Mate 10 pro с него ако ми хареса

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
#25

Този ноч, не ми боде чак толкова, макар да предпочитам да е без него. Цените- очакваше да са такива защото Huawei определено още с Р8 искаха да влязат в "голямата игра". Вложиха доста в разработката на камерата, защото им е ясно, че там ако се справят това им гарантира успех. По отношение на поддръжката, моя Р8 не получава никакви ъпдейти, взе да бави и да създава проблеми, преинсалираха ми го и работи доста добре. По- горе написах, че дори батерията се държи много прилично въпреки, че аз съм образец за немарливост в това отношение. Информацията за тройна камера с телефотоопитка - или както там се нарича, с подобрено снимане на тъмно е нещото което очаквам като естествено развитие.
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)