Темата е заключена
Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei p20/p20 pro представени 27.03.2018
#51

В подкрепа на горното мога само да посъветвам да погледнете произволно по колко мегапиксела са моделите в диапазон 3000-5000 лв. на Панасоник, Канон, Никон, Сони - дали има над 26 МП модел. И това за загубите е също вярно, както и как наистина се запълват толкова много мегапиксели, още повече от толкова малък обектив.
Аксесоари
#52

Може да почакаме още 1 седмица да видим какво са ни представили хората, за мен те хвърлят най-много средства и инвестиции в тази област последните години и резултатите са показни. Мате10 е една от най-добрите машини на пазара, единствено за мен им куца малко софтуера и ако там са работили резултатите наистина може да са WOW с този хардуер, който подготвят.
#53

Това , което се опитват е направят еквивалент на 808, но разделено на 3. Нещо подобно, с копиран от X дизайн отпред.
Смятам, че ще се получи една добра камера, но както казах - добра е камерата дори в P9, P10, дори P10 lite , който крие доста изненади в това отношение (особено софтуерно).
В крайна сметка, почти 100% от потребителите ще ползват този "троен" вариант за това, за което са ползвали и единичния, и двойния - за facebook, instagram и т.н. които и без това компресират снимката.
#54

Няма как да направят еквивалент на 808, без да уголемят размера на сензора и да сложат по-сериозна оптика пред него. SNR firmware-ът не може да компенсира толкова много.

Аз нямам нищо против да се мъчат да подобряват камерата - това е само в полза на потребителя, тъй като нивото се вдига във всички класове. Просто трябва да спрат да сравняват камерите на телефоните с техника на много по-високо ниво. Това естествено важи не само за тази марка.
#55

Нали затова са разделени на 3 физически сензора, а не е един. Целата е да не е голям, за да не става телефона тухла, като тази нокия. Един за пиксели, друг за светлина, трети за зум. Все пак е разработвана и от едни от корифеите в камерите. Да не казваме, че и софтуера и процесора е далеч, далеч напред от този в 808.
Аз лично очаквам най-добрата камера до сега в телефон.

Че тази в С9, макар и с променлива бленда снима, като предният им модел без такава.
Май няма да дойде от там прогреса
#56

Не знам, това за мен е наистина голямо предизвикателство да изскочиш с 40 мегапиксела на днешния пазар с претоплени манджи.
Не съм изобщо убеден,че ще се справят, но им пожелавам успех и се надявам с този ход да раздрусат цялата индустрия!
#57

Вместо три отделни за едно, фотографията (редом с видезаписа) показва, че е по-добре "3 в 1" - ако ще да сложат сензор за червено, сензор за зелено, сензор за синьо, сензор за бяло, сензор за черно, сензор за зуум, един за светлина, един "за разкош" и прочее, пак няма да постигнат това, с което искат да ни баламосат.

Един телефон не трябва и да е екстремно тънък, за да е удобен, точно обратното би се получило. Освен това, около камерата, ако имат дизайнери (на които за това се плаща), ще измислят удобен и красив телефон, дори ако трябва в някаква част от корпуса да е по-дебел. 

Аз също съм убеден, че Huawei пак ще са с една от най-добрите камери, но изместихме тази тема в по-обща. Предлагам да се отвори тема за камерите в подходящия раздел.
#58

Много разчитате, че Huawei като представят телефон с 3 камери, и едва ли не ще е с най-добър, те и хората от това се връзват и съответно Huawei печели от това, и за какво да се отвори тема за камерата като коментираме камерата на тия модели. Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
#59

(2018-03-20, 20:01:34)hazART написа:  Много разчитате, че Huawei като представят телефон с 3 камери, и едва ли не ще е с най-добър, те и хората от това се връзват и съответно Huawei печели от това, и за какво да се отвори тема за камерата като коментираме камерата на тия модели. Big Grin

1. Не разчитам на споменатото от теб (даже за мен, първенец сред камерите от години са LG).
2. Значи няма смисъл от тема, в която да се коментират камерите по принцип, както и кое какво представлява? За да са по-наясно потребителите? Ми за мен тогава целият форум е ненужен.
#60

(2018-03-20, 20:01:34)hazART написа:  Много разчитате, че Huawei като представят телефон с 3 камери, и едва ли не ще е с най-добър, те и хората от това се връзват и съответно Huawei печели от това, и за какво да се отвори тема за камерата като коментираме камерата на тия модели. Big Grin

Важно е само, да мачка яБъл.
А кой на какво се връзва, виждат всички. Личи си и по коментарите. Lol
#61

Тоя пък, много си забавен, споко не съм фен на Apple, Huawei копира Apple, не обратното. Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
#62

Тая година не е сигурно дали няма да се метна на p20 pro ако батерията е като на плюса миналата година. Още от както имах p9 реших че ще си взема новите им флагмани за в бъдеще.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
#63

Даже трябва да е още по-голяма- 4000ма/ч
ама и дисплеят е по-голям.
И въпреки всичко няма флагмански телефони от дург бранд с такива батерии. Всичките ги умалиха нещо...
#64

Според мен наистина е хубаво да изчакаме още малко и да видим наистина какво ще ни предложат Huawei! Вярвам, че наистина ще предложат интересни решения и за камерата, и за батерията, така и за изкуствения интелект! Аз в никакъв случай не очаквам телефон да замени dslr-a ми! Просто има моменти, когато нямам фотоапарат под ръка и трябва да се импровизира! Та през тази една година време назад, п10 не ме е предал нито веднъж в такава ситуация! Това ми е достатъчно! Всичко останало са фенски коментари и рекламни трикове на прехвалени марки! Очаквам п20 да се справя още по-добре!

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
#65

Цената на Лайт версията "избухна". Спомням си, преди 2г моя като го вземах, струваше без договор 499лв. На жената 10 лайта преди 1г беше 549лв без договор.
Тук рязко влизаме със 749...

http://www.technopolis.bg/bg/bg/Mobile-p...K/p/575368
#66

(2018-03-22, 23:12:23)MUFC написа:  Цената на Лайт версията "избухна". Спомням си, преди 2г моя като го вземах, струваше без договор 499лв.  На жената 10 лайта преди 1г беше 549лв без договор.
Тук рязко влизаме със 749...

http://www.technopolis.bg/bg/bg/Mobile-p...K/p/575368

Като че ли Самсунг не бяха същите... Нищо неочаквано, все пак станаха от лидерите, но сега ще чакаме следващите като тях и така... То затова конкуренцията ражда ползи за потребителя и сега май наред са Шайоми (Xiaomi).
#67

Не , че нещо ама за тези 750 лева по-добре да си взема с8 втора ръка с гаранция , OP5 , Google Pixel и т.н. .

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

#68

Първите реални снимки на Huawei p20: https://www.gizchina.com/2018/03/21/huaw...s-nova-3e/

 
#69

Доста наподобява рамката на галакси А8
#70

Ооо, те от Samsung и Apple и топлата вода измислиха, и рамките и "ноч-а"...! Всъщност последното е патент на LG!Smile) На никой от нас не се харесва ценообразуването при всички производотели...! Не виждам защо недоразумение като "A" серията на корейците да струва същите пари, а Lite - не! Наистина не са малко за среден клас апарат, но такива са фактите!Надявам се, че в един момент тази лудост ще спре! Но чак пък да си взема втора ръка с8 няма как да се случи! Далече от всички глупости на samsung! Достатъчно дълго се търпяхме!

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
#71

Има си новостите апарата, но upgrade от P10 Lite не си струва в никакъв случай.
Ще чакам следващата година, засега съм с този, че може и другата да не го сменя. Работи перфектно, снима перфектно (за мен), никаква грам причина нямам да го сменя. Зарежда си и бързо, батерията е ОК.
Все пак можеха да сложат поне 3500 mAh като за над 200 лв. отгоре в цената. Леко ми намирисва на Samsung и на мен, но това е положението.
И все пак, EMUI е хиляди пъти по-добро нещо от който и да е интерфейс на Samsung. Поне за мен е така. Много по-стабилен.
#72

Не знам тази батерия колко ще кара с този голям екран
#73

Доколкото чета има и P20 Plus версия с 4000 mAh, колкото на Pro версията.
#74

(2018-03-23, 10:41:24)alisali1234 написа:  Има си новостите апарата, но upgrade от P10 Lite не си струва в никакъв случай.
Ще чакам следващата година, засега съм с този, че може и другата да не го сменя. Работи перфектно, снима перфектно (за мен), никаква грам причина нямам да го сменя. Зарежда си и бързо, батерията е ОК.
Все пак можеха да сложат поне 3500 mAh като за над 200 лв. отгоре в цената. Леко ми намирисва на Samsung и на мен, но това е положението.
И все пак, EMUI е хиляди пъти по-добро нещо от който и да е интерфейс на Samsung. Поне за мен е така. Много по-стабилен.
 Като прочетох последното изречение и щях да падна от стола..... По- шарен и нелогичен скин не съм виждал Smile . Той копира на 50% IOS ,а останалите 50%  копира всички други ланчери  . Да пусна AOD на един mate 10 pro ,трябваше 30 минути да се ровя из хилядите ненужни настроики на телефона .
#75

(2018-03-23, 11:27:53)martoo написа:  Той копира на 50% IOS ,а останалите 50%  копира всички други ланчери  . 

Huawei винаги са копирали по този начин. Има си и добрите страни, но нещата вече опират и до предпочитание.
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)