Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Htc a9s не купувайте,
#1

Не препоръчвам на никого. Това беше най-отвратителния смартфон който съм ползвал. Лъжливите коментари в Емаг ме подведоха да закупя апарата и се радвам,че се отървах от него след 7 дни. Емаг са коректни и ми върнаха парите за което респект.
А сега да опиша точка по точка проблемите:
1 ужасна батерия. Падаше с по 1 процент на най-много 2 снимки,а при стендбай,без да го докосна почти,за 3 часа на 88процента от 100 падаше,като да съм провел един разговор от 5 мин за това време и да съм си проверил пощата. С непрекъснато включено 4г и без уай фай.
2 ужасен звук през слушалки. Аз съм меломан и ползвам слушалки Пайонер ,които за пръв път звучаха ужасно в телефон. Предишните ми два апарата Леново к5 нот и к6 нот свиреха силно със слушалките и доста качествено,особемо к5 нот със своя аудиочип. Тук звука беше лишен от плътен бас в режим бум саунд про,а с любимия ми плеър Power amp за който съм платил,звука беше глух и при бас намаляваше,а после се увеличаваше. Просто отврат.
3 Камера отвратителна камера. Да снимаш през деня става има детаил,но цветовете са не реални. На лед осветление снима около лилавата гама,а на ръчни настройки светлината не можеш да я нагласиш ,а уж е с келвини. Тоест не се случва това което аз очаквам. Нощем и по залез снима размазано и без детаил. 
Видеото е посредствено,само звука е супер.
Нямаше как да пусна hyperlapse,защото като натисна върху него ми дава снимката от Лондон нощем и описание какво е  ,но не и възможност да направя такъв клип. Пробвах хард ресет,актуализация на камерата която дойде,не и не.
4 софтуер. Ползвам Мейзй м3 макс със същия процесор и също толкова рам,обаче за него има андроид 7,а за този дори ъпдейт по сигурността не е правен от 2016г. Няма абсолютно никакви полезни жестове и просто е орязан от всичко необходимо. Най-лошото от всичко е ,че бутона за пръстовия отпечатък(то дори бутон не е) не върши нищо друго,като функция хоум,назад или друго и не може да се настрои да прави нещо,а стрелката за назад е отляво до него и е хипер трудно да я докоснеш,ако си десничар като мен и повечето на тази планета. Аз съм фен на Htc но не и на този.

Плюсове все пак има и те са:
Качествен дисплей,наистина наситен и с красив цвят.
Качествена сглобка на корпуса ,просто супер на пипане и усещане.
Бърз пръстов отпечатък,обаче не реагира винаги.
Много добра окомплектовка в кутията. Има слушалки,зарядно и кабел.

За мен това е неоправдана покупка,но все пак отчитам факта,че е възможно да съм получил дефектна бройка. Въпреки ,че сам си махнах целофана от кутията,тоест бе запечатан!

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
Аксесоари
#2

Определено си попаднал на дефектна бройка.На жената няма нито един от изброените проблеми.fingerprint-а работи перфектно.Снима много добре и вечер.И звука си е перфектен.Батерият е доста издържлива а тя го мъчи доста и държи бая.Носи го в сервиз.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай
#3

Този телефон изглежда като поначало лош избор, явно си имал повече очаквания от необходимото. Батерията е нормално с този капацитет да е дроб. Отделно тия МТК чипове са си скръб.

I do not kill with my gun. He who kills with his gun has forgotten the face of his father. I kill with my heart.
Цитирай
#4

Аз го върнах след 7 дни в Емаг и ми възстановиха сумата. И си взех Мейзу м3 макс със същия процесор и рам,с огромна батерия и 64гб памет,и лети. Не ми е правил проблеми.

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)