Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Запис на разговори след ъпдейт на Android 8.0 - Oreo
#1

Колеги, ако ползвате програми за запис на разговори - моля за инфо дали работят след ъпдейт до Андроид 8,0? Аз съм с S9 и там не мога да намеря такава, която да работи - записва само моя глас. Дали е от Андроид версията или хардуеъра  - това се опитвам да разбера....

Samsung Galaxy S22 S901B
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвай с ACR от play store. При мен само тя успява да запише и отсрещния глас и то не всеки път. Общо взето записва 70% , другите 30 отново се чуваш само себе си. В описанието на програмата са написали , че разследват проблема с Oreo и Самсунг и ще се опитат да го коригират.
Цитирай
#3

При търсене на ACR не ми дава нищо конкретно - изкарва няколко различни рекордера. Ще е удобно ли да качиш линк?

Samsung Galaxy S22 S901B
Цитирай
#4

https://play.google.com/store/apps/detai...om.nll.acr

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#5

С АCR съм от години. за момента тя е една от най-читавите "записвачки на разговор", ако не броим стандартната за MIUI.
Та на въпроса - поиграйте си с Аудио източника, имате няколко варианта. отделно в програмата имате автоматичен хелп, който може сам да настрои програмата спрямо модела на телефона ви. Аз съм със S8, Oreo - а и една подробност ползвам Про версията. Ако не са ви необходими бекъп на разговорите и неплатената ще ви свърши работа

в момента Samsung Galaxy S22 и Galaxy Tab S6
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)