Анкета: Как оценявате прехда от Nougat към Oreo? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
S8 – по-скоро съм доволен
50.67%
38
50.67%
S8 – по-скоро съм недоволен
12.00%
9
12.00%
S8 + по-скоро съм доволен
18.67%
14
18.67%
S8 + по-скоро съм недоволен
8.00%
6
8.00%
Все още чакам ъпдейт
10.67%
8
10.67%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как оценявате прехода от Nougat към Oreo?
#26

Трети ден с Орео и въпреки, че още е рано, съм доволен. Всичко върви добре, никакви бъгове и осезаемо по-малко потребление на енергия след съответните настройки. Има ценни нови неща, като управление на безжични мрежи, фонови процеси, малко графични подобрения и като цяло UI върви малко по-гладко и бързо... Нищо революционно на повърхността (напълно очаквано), но не би могло да бъде друго.

За първи път няма нищо омазано по телефона след major update и това е много ценно. Като си спомня какво мазало беше при преминаване от М на N на предишния ми телефон... Сега не съм чистил и връщал нищо и си работи.
Цитирай
Аксесоари
#27

„...осезаемо по-малко потребление на енергия след съответните настройки“
Подскажи ми моля, кои са съответните настройки! Защото явно аз не ги знам! :-)
Цитирай
#28

Нищо особено, просто приспиваш определени програми.

Важно уточнение: не ползвам суратефтер. Това е вирус.
Цитирай
#29

S8 на 2 седмици,в началото ми сваляше с 2% вечер от 0 часа до 8 сутрин, а след ъпдейта сваля с 4%,това без данни и без ALWAYS ON DISPLAY.Оттогава имам + няколко приложения,може и да е от тях.Друго не забелязвам засега.
Цитирай
#30

След ъпдеита не ми свети диода за получени смси.Включен е и нищо.Някой знае ли къде е проблема?

Не се появява и в иконата на съобщения,че имам нов смс.Нито свети диода.Проверих настройките и всико е включено.Някой има ли идея?
Цитирай
#31

Написала си го във всички възможни теми. Пробвай да изтриеш кеша и данни на смс и си настрой внимателно отново съобщенията.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)