Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Леново к6 нот плюсове и минуси.
#1

Имах този апарат половин година и за мен е 50 на 50 или един компромис

Плюсове имаше,иначе не бих го ползвал 6 месеца и те са:
Батерията е чук ,тоест издържа 8 часа екран или поне 7 със сигурност.
Говоря за много мейли,2 часа разговори на ден,дори слушане на музика и доста клипове,фейсбук и т.н
Пръстовия отпечатък реагира мигновено.
Един от най-добрите в мой телефон който съм ползвал.
Камерата прави добри дневни снимки,но не и в режим hdr.
Предната камера е много добра,а жестовете за снимане я правят удобна за селфита.
Много приятни екстри има:
При входящо повикване доближаваш до ухото и готово,вече си вдигнал и говориш.
Вибрация когато отсрещната страна вдигне.
Прокарваш с пръст буквата с и екрана става удобен за ползване с една ръка,тоест се смалява.
Има много добро долби съраунд и звука не е лош през качествени слушалки,силен е и баса е добър но трябва да си инсталирате еквалайзер от гугъл плей и заедно с долби в режим музика и еквалайзер на вграденото долби настройка (богат) ,можете да постигнете ефект почти уау с стандартния гугъл плеър. Имайте предвид,че с някой плеъри долбито не работи,съответно и качеството и силата намаляват.

Минуси 
Аз получих телефона с андроид 7,тоест ъпдейтнат.
Телефона имаше лаг при ползване на фейсбук ,инстаграм и т.н.
Вярно е ,че не винаги лагваше,но имаше лаг.
Дисплея не е много чувствителен и примерно двойното почукване за светване е някаква химера,тоест ако си ползвал телефона и си го заключил,то веднага след това работи безотказно,но 2 мин да е на стендбай,трябва да чукаш солидно 10 пъти и може и да светне.
Дисплея започва да жълтее след няколко месеца ползване и то при условие ,че аз го ползвах след жегите,закупих го септември или октомври.
Вижда се ясно на бял фон. Самият дисплей не е с добро качество,става,но но можеше повече.
Това е при всичките ми познати с този телефон не дефектна бройка.
Стрелката за назад не сработва всеки път и понякога се иска солидно да я помпиш ,че да мръдне,а това също не беше само при мен.
Имаше и проблем с индикация на пропуснато повикване,понякога не можеш да я махнеш от статус бара освен с рестарт.
Лошо ме чуваха и ,ако попитате събеседниците си как ви чуват,ще ви кажат силно ,но някак не готино,няма жизненост,леко глухо като глас.
Чак след като продадох телефона ме похвалиха,че с новия ми Мейзу м3 макс ме чуват идеално и перфектно,а със стария не.
Относно камерата,там пък режимите hdr са пълна скръб,не че не снима с hdr,но така снима все едно е картина,тоест прекалено цветно и нереално.
Нощем снимаше отвратително.
Насичане на мелодията при входящо повикване.
При звънене в началото има лек лаг и все едно за половин или четвърт секунда звука прекъсва и после се чува гладко. Отвратително дразнещо е.

Като цяло не лош телефон,но предвид дразнещите минуси,аз не мога да препоръчам с две ръце.

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
Аксесоари




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)