Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем нотификации Вайбър
#1

Здравейте, след като ъпдейтнах до Орео ми се появи бъг във Вайбър. Когато дам mute на някоя група и не ми излизат цифрови нотификации над иконката на програмата. С Андроид 7 го нямах този проблем. Някой да има представа, как мога да го оправя?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Настройки => Известия => Вайбър => и избираш само значки - първото от менюто:

[Изображение: 20958093.jpg]

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#3

(2018-03-21, 18:55:48)divna написа:  Настройки => Известия => Вайбър => и избираш само значки - първото от менюто:

[Изображение: 20958093.jpg]


Благодаря за отговора, но явно при мен има бъг в програмата. Надявам се със следващия ъпдейт да го отстранят.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай
#4

(2018-03-21, 19:27:57)kkrumov написа:  Благодаря за отговора, но явно при мен има бъг в програмата. Надявам се със следващия ъпдейт да го отстранят.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Рестартирай телефона. При мен помогна.

Sent from my SM-N950U using Tapatalk

Galaxy Note 8>Galaxy Note 5>Galaxy S4>...
Цитирай
#5

(2018-03-21, 18:39:02)kkrumov написа:  Здравейте, след като ъпдейтнах до Орео ми се появи бъг във Вайбър...
Погледни за насоки и в тази тема: https://forum.androidbg.com/showthread.p...ight=Viber

 
Цитирай
#6

Колега sisqo, направих wipe cache и factory reset, въпреки това няма резултат.
Колега NoMaD, ще разгледам темата.
Благодря и на двама ви

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Цитирай
#7

Аз след Ореото имам проблем с Вайбър също.
Като кликна на нотификацията в щората, много бавно ми зарежда и ми отваря самия чат. От иконата на вайбър е бързо, но от нотификацията можеш да чакаш и 15 секунди. Ужасно е. Чистене на кеш и дата на приложението не помага. Както и кеш през рикавъри.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Цитирай
#8

И при мен е точно така с този вайбър , много бавно ми отваря чат-разговора от щората, интересното е че само при него се получава , при telegram и messenger си върви както трабва! Освен всичките гимнастики аз снощи го изтрих и сложих на ново защото беше спряло да ми звъни при ново съобщение , смисъл само вибрира без звук на какъвто и режим да е телефона  Undecided уви след новата инсталация това се оправи , но по бавното отваряне си остана ! Няма да връщам фабрични заради него , ще изчакам ъпдейт с който предполагам ще го оправят  D_coffee
Цитирай
#9

Здравейте!Нов ми е телефонът и забелязвам нещо,което ме озадачава.При известията от Gmail,горе не мига.При вас така ли е?Благодаря.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)