Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софт брик при инсталиране на custom Rom
#1

Здравейте!  Софт Brick-нах телефона при опит да сложа ромът. Имам инсталиран TWRP, Fastboot, но зарежда до логото и рестартира. Предложения за оправяне Big Grin
Цитирай
Аксесоари
#2

И аз бях на това дередже, но си го флашнах със сток ром, и си тръгна отново.
Цитирай
#3

Дано при такова дълго обяснение да се намери някой да ти даде съвет.По принцип се прави с две,три думи например ,,Брикнах си телефона" и тогава колегите започват да гадаят какво точно си правил и да дават предложения.Дано да си ме разбрал.
Цитирай
#4

Привет. Моля за съвет. При ползване на А1 след месец след закупуването започна да рестартира сам. Напоследък когато го стартирам от бутона си рестартира веднага след като започне да зарежда логото или като се зареди и след малко пак се рестартира. Не съм се опитвам да го префлашна или нещо такова. Възможно ли е ако му сменя рома или както се казва да си сработи или проблемът е по-скоро хардуерен и няма смисъл да се мъча?> Моля за съвет

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
#5

Връщане на фабрични настройки пробва ли?

Sent from my MI 6 using Tapatalk

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай
#6

Няма как да стигна до тях, защото той се рестартира. Възможно ли е да го флашна нещо с miflash или има и друг начин

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
#7

Вероятно има как да стигнеш до тях, но трябва да го вкараш в recovery:
power+volUp

Иначе има как да се флашне с ми флаш:
http://en.miui.com/thread-807252-1-1.html
Цитирай
#8

(2018-05-16, 07:27:42)suffer написа:  Вероятно има как да стигнеш до тях, но трябва да го вкараш в recovery:
power+volUp

Иначе има как да се флашне с ми флаш:
http://en.miui.com/thread-807252-1-1.html

Опитах по метода и му флашнах наново Орео + го отключих с MiFlashUnlock, но пак рестарира. Не знам какво да опитам друго, тръгвам да му въвеждам настройките, забива и но се рества и после като зареди си седи на настройката, до която съм стигнал. Вероятно не е проблем в рома. Тъпото е, че имам гаранция, но фирмата не си вдигат телефона, а ми се иска аз да си го възстановя. Моля да ми дадете съвети ако се сещате нещо, което да опитам.

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
#9

Пробвай девелопърски ром!

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)