Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Oukitel k3 мнения
#1

Здравейте колеги. Чудя се да си взема този телефон заради батерията главно. Разцъквал съм k6000 pro и останах приятно изненадан. Не мога да се реша, а много ми казват, че ще остана разочарован но като съм работил с k6000 pro не останах с лоши впечатления. Някой има ли въобще този модел? Просто вече ми става твърде тегаво да наливам пари в тия самсунги като последния едва ме изкарва ден с 2 ч дисплей. За 320 го видях в olx.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Като цяло не е лош телефона. Процесора само ме съмнява малко. Мога да предложа да погледнеш Umidigi S2 pro, Ulefone power 3
Аз имах Galaxy S7 и всеки ден го зареждах и имах 3 часа екран. Поръчах си и чакам да дойде Oukitel k10. Уж карал 24-25 часа екран. Smile

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#3

А колко ще ти излезе? Видях го за 580 лева.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

Аз го поръчах от Али и гледам днес е в Пловдив. Може да се размина без митница. Купих го 430 лева. Сега гледам е 460.
п.с. Аз също като теб приоритет ми беше батерията. Пък и процесора не е чак толкова зле като за среден клас телефон.

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#5

Не е аз като гледах к6000 про как работеше с 1.3 процесор едва ли ще има проблеми.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

За повече мнения от потребители за Oukitel k3 може да се види и в тази тема: цък

 
Цитирай
#7

[attachment=27349 написа:zdravko959 pid='1461226' dateline='1521661359']Като цяло не е лош телефона. Процесора само ме съмнява малко. Мога да предложа да погледнеш Umidigi S2 pro, Ulefone power 3
Аз имах Galaxy S7 и всеки ден го зареждах и имах 3 часа екран. Поръчах си и чакам да дойде Oukitel k10. Уж карал 24-25 часа екран. Smile
Имам К10 от няколко дни ,много е добър и със своите 285 грама е идеален за самозащита  Lol,обаче имам един малък проблем.В горния десен ъгъл има някакви 3 китайски знака и думата key,дразнещо е...Не знам как да вмъкна изображението да го видите.Някой срещал ли е подобен проблем?[Изображение: 9696140g.jpg] не знам дали са получи със избражението...


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)