Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P20 Lite или Huawei P10
#26

А като качество на снимките има ли разлика между P20 lite и Mate 10 lite?
Цитирай
Аксесоари
#27

Нощна снимка с p20 lite
   

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#28

Ако все още не е взел телефон колегата, Nokia 7 plus излезе в България и е под 800 лв. Предимствата му са: snapdragon 660, по-голяма батерия (3800mah), добри камери и здраво алуминиево тяло и гарантирана софтуерна поддръжка от Android One програмата. За под 800 лева е много по-добър избор от P20 lite, P10 и А8 2018.
Цитирай
#29

И аз го мислих и избрах Huawei P10.

HTC Legend^^^HTC One S^^^LG G3^^^Huawei P10^^^Samsung Galaxy Note 9^^^iphone 11
Цитирай
#30

С П10 съм от година и съм изключително доволен от машинката. Вчера взехме П20 лайт на жената и на първо четене мога да споделя че не ми се нрави дизайна. Изпъкналите камери и оная айфонска хуйня в горния край на екрана много дразнят. Другият минус е пръстовият отпечатък на гърба, като свикнеш да правиш всичко с един бутонб после функционалните бутони в долния край на екекрана, започват да те дразнят. След няколко дни ще споделя впечатления и кой от двата сесдържи по-добреппри работа и живот на батерията.
Цитирай
#31

Определено П10 е по-добрият вариант. Само в две неща  П20 лайт е по-добър от  чистия П10: по големия дисплей(което за мен си е минус,  т.е. един сантиметър неизползваем дисплей повече, който да харчи ток); face ID работи много добре, не се отключва със снимка или видео, но пък успешно ме разпознава с цигара в устата и едноседмична брада.
Минусите... Ами всичко, като започнем от сензора за пръстов отпечатък, който хваща веднъж от 3 пъти, а ако е влажен или потен пръста или има прашинка върху сензора,  хич не хваща и стигнем до факта,  че грее като печка дори при гледане на клипче в тубата.
Цитирай
#32

(2018-04-30, 08:58:26)nevestul40 написа:  Определено П10 е по-добрият вариант. Само в две неща  П20 лайт е по-добър от  чистия П10: по големия дисплей(което за мен си е минус,  т.е. един сантиметър неизползваем дисплей повече, който да харчи ток); face ID работи много добре, не се отключва със снимка или видео, но пък успешно ме разпознава с цигара в устата и едноседмична брада.
Минусите... Ами всичко,  като започнем от сензора за пръстов отпечатък, който хваща веднъж от 3 пъти, а ако е влажен или потен пръста или има прашинка върху сензора,  хич не хваща и стигнем до факта,  че грее като печка дори при гледане на клипче в тубата.

Минусите, които даде изобщо не съм ги имала при моя p20 lite.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)