Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Програма за запис на обаждането
#1

Пробвах АСR ама  не става. Вие какво използвате
Цитирай
Аксесоари
#2

Единствено ACR записва на OREO и то не винаги.
Под записване имам в предвид и твоя глас и този отсреща. Всички останали записват само твоя глас.
Цитирай
#3

При мен работи.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#4

(2018-03-24, 17:58:08)divna написа:  При мен работи.
I am using Call Recorder the paid version and is working so far.

Sent from my SM-N950U using Tapatalk

Galaxy Note 8>Galaxy Note 5>Galaxy S4>...
Цитирай
#5

С ACR нямам проблеми. Първият път не записа отсрещния глас (не мога да си обясня защо), но след това записите са перфектни.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

Аз ползвам безплатната версия.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#7

В секцията за S9 и S9+ се оплакваха, че имат голям проблем. Предполагам при S8 и S8+ положението не е много по-различно. Доколкото разбрах само ACR работи и то записвала коректно само 70% от разговорите, в смисъл да се чуват и двамата разговарящи. В много от случаите се чува само, който записва, а отсреща нищо не се чува. В чужбина разбрах, че са писали до съпорта на Самсунг, които се правили на маймуни. Било проблем на пишещите софтуер за запис, а не на Самсунг.
Но, като много от компаниите се разревали, че имат проблем накрая от Самсунг са изплюли камъчето, че те са въвели някакви рестрикции, които затруднявали програмите и създавали проблемите.
Сега топката е в тях, да видим дали ще оправят проблема с някой ъпдейт или ще продължават с простотиите.
Цитирай
#8

Да тръгна и при мен че при първото пускане нещеше. Да ви питам нещо друго. Защо не ще да прави бекъп с TWRP. Пробвах няколко пъти но все накрая излиза грешка.
Цитирай
#9

Ти щом си със руут можеш да си активираш вградената опция за запис на разговори, която иначе е активна само в ромовете за Китай и Корея. За бекъпа не знам, твърдо съм решил този телефон да не го руутвам и не съм се интересувал от проблемите при TWRP.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)