Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Промени след последният ъпдейт
#1

Здравейте, след последната актуализация при отваряне на някакъв линк не ме пита с кой блаузър да го отворя, а го отваря с вграденото приложение. По принцип използвам Chrome, сега нямам опция за него. До колкото си спомням имаше опция за дадено нещо, кои приложения да се използват. Сега не я намирам или е някъде в омотаното меню. [Изображение: 501b0027c6df8b0ecc02d73eee86699f.jpg]

Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk

LG G3
Цитирай
Аксесоари
#2

Настройки - инсталирани приложения - трите точки в горния десен ъгъл - нулиране на предпочитание за приложения

Можеби от там ще оправиш проблема
Цитирай
#3

Здр. При мен след ъпдейта ми изчезна иконата от падащото меню за споделяне на екрана, уж рових гледах ама никъде не можах да я изкарам и сега трябва да влизам през настройките да го задавам, също така и браузъра ми вади като почна да пиша предложения на руски ... Аз го ползвам него, по ме кефи от хрома, отделно имам зададени снимки и мелодии на някой номера, които са ми в google акаунта но на моменти ми ги пуска с мелодията за всички останали, зададох наново мелодиите но продължава да го прави ...

Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

(2018-03-25, 16:38:00)plamen_k написа:  Настройки - инсталирани приложения - трите точки в горния десен ъгъл - нулиране на предпочитание за приложения

Можеби от там ще оправиш проблема
Не се оправи от там. Всеедно Chrome го няма.

Изпратено от моят Redmi Note 3 с помощта на Tapatalk

И батерията взе да ми пада бързо.

LG G3
Цитирай
#5

И при мен беше същото. До днес. Инсталирах нов браузър, и започна да ме пита кой от всички да ползвам. Това го оправи.

Xiaomi Redmi Note 3 Pro, MIUI Global V8.2.4.0 (MHOMIDL)
Samsung Galaxy S III, stock Android 4.3 XXUGMK6




Цитирай
#6

От тук се избират приложения за подразбиране [Изображение: 94697d358bfce5b23609061cc2443290.jpg][Изображение: c92ee6f99979f5e90a80ff84bc1026ea.jpg][Изображение: 98dddf5db7174e882e0b81d4bec98494.jpg]

LG G3
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)