Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Видео ревю а flyme 6.2.0.0
#1

https://m.youtube.com/watch?t=117s&v=uwOZLv_AHzc
Правих го на Мейзу М3 Макс с вградената програма за видео заснемане на екрана.
На мен последната глобал версия ми допада,вижте защо и как работи.

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
Аксесоари
#2

Отново се върна на Мейзу Smile
Честито за телефончето и със здраве да си го ползваш Smile
И адмираций за ревютоSmile
Цитирай
#3

(2018-03-26, 04:53:01)shotokanarai написа:  Отново се върна на Мейзу Smile
Честито за телефончето и със здраве да си го ползваш Smile
И адмираций за ревютоSmile
Благодаря. Този път съм закупил телефона с 2г гаранция в България и това е мечтания ми модел,та ще съм тук дълго и ще пиша новости и всичко.

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#4

2 въпроса:
- има ли възможност за скриване на икони ? (примерно при EMUI pinch out позволява скриване на икони.)
- може ли да се забрани псведно антиврусната, т.е. в настройките има ли опция да не сканира, да не се ъпдейтва и т.н. ?
Цитирай
#5

Икони можеш да скриеш,но антивирусната ще проверя какво може.

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#6

@sunmaster, браво за ентусиазма с който пишеш за телефона си. Представям си как  щеше да се почувстваш ако беше с М6 ноут  или  Про 7
За съжаление аз вече минах на Xiaomi, но не защото не съм доволен от MX 4-та,  но повече няма какво да ми предложи Мейзу. Въпреки ,че MX 4 е на повече от 3 години имаше доста добра поддръжка. Което за съжаление няма да се случи с по новите модели на Мейзу.  Просто в последно време нямат развитие като цяло.
И още нещо, все пак форума е за взаимопомощ, а ти все настояваш да ти се пише на лично съобщения.
Цитирай
#7

(2018-03-26, 18:33:28)econt написа:  @sunmaster, браво за ентусиазма с който пишеш за телефона си. Представям си как  щеше да се почувстваш ако беше с М6 ноут  или  Про 7
За съжаление аз вече минах на Xiaomi, но не защото не съм доволен от MX 4-та,  но повече няма какво да ми предложи Мейзу. Въпреки ,че MX 4 е на повече от 3 години имаше доста добра поддръжка. Което за съжаление няма да се случи с по новите модели на Мейзу.  Просто в последно време нямат развитие като цяло.
И още нещо, все пак форума е за взаимопомощ, а ти все настояваш да ти се пише на лично съобщения.

Не за друго ,но има опасност от кирпич както казват руснаците,а тук мога да опиша нещо за което да не съм сигурен,че е за конкретния модел. Затова искам на лично да опитаме да направим мх4 европейски,без страх от провал. Тоест ше гледам клип,ще навигирам през тийм виювър и ще помогна по-добре. Разбира се ще напиша и тук как сме го направили. Виждаш,че имам теми и то подробни за м2 нот,но тук е по сложно и ме е страх да дам общо решение,за м3 нот е същото има различни модели и някои ид не стават за г софтуер и при проба умират.
Аз много исках точно м3 макс,защото ксиоми имат неоптимизирани телефони,на които им трябват поне 5 месеца да станат стабилни и добри,а и външно моя по-ми харесва.
За вкус и цвят няма еднакви,а аз и флайм харесвам повече.
Защо мислиш,че няма да продължат с поддръжката?

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#8

Флайм и аз го харесвам, има благинки които ги няма при други, но се свиква със всичко.
Не съм казал, че няма да продължат с поддръжката, а че мноооого е слаба. И въпреки това им се получават бъгове. Аз не съм се отказал окончателно от Мейзу ,но чакам да предложат нещо с което да ме грабнат. Както беше с МХ4- ката.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)