Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Изтрити Имей LG L Fino dual
#1

Здравейте,телефона е ползван от жена и каза че от самосебеси се рестартирал след което не разпознавал сим картите и като ми го даде да го погледна установих,че е изтрил имей на телефона и за това не иска да разчете сим картите модела е D295. Имаше начин да се възстановява със влизане в инженерното меню ама не зная кода кой код е за LG или дайте някоя програма имаше някакви за възстановяване на Имей ..Но за сега не я намирам ..Предварително благодаря !!
Цитирай
Аксесоари
#2

Това , което "една жена" ти е казала , няма как да стане от само себе си . Дори и да искаш да го направиш , става с бая ръчкане из телефона. Тъй , че имай едно наум...
Цитирай
#3

И е доста вероятно да го убиеш, не безвъзвратно разбира се, но внимавай.
Цитирай
#4

Не мога да разбера, какви са тези отговори. Понякога, ако не можете да помагате, по-добре е да си замълчите. Човека, така или иначе е без телефон, защото няма IMEI. За мен горните 2 мнения са си спам.

Колега, виж тези инструкции. Успех!

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#5

Аз се оправих с клип от Тубата просто го префлашнах и си дойде всичко на мястото..
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)